Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттерін (аймақтандыру К) бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 10 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 600-бабының 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающего месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района Северо - Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2026 года № 10
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 6 статьи 600 Налогового Кодекса Республики Казахстан акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттері (аймақтандыру К) бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бектасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2026 жылдың 28 қаңтарындағы
№ 10 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттері
№ р/с
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жері
Аймақтарға бөлу коэффициенті
Архангелка ауылдық округі
1
Архангелка ауылы

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района А. Бектасов
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо - Казахстанской области
от 28 января 2026 года № 10
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района Северо – Казахстанской области
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Архангельский сельский округ
1
село Архангелка