"2026-2028 жылдарға арналған Айыртау ауданы Нижнебурлук ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 8-44-5 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Айыртау ауданы Нижнебурлук ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-18 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Айыртау ауданы Нижнебурлук ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 131,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 131,8 мың теңге;
2) шығындар – 45 378,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 246,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 246,6 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 8-36-18 "Об утверждении бюджета Нижнебурлукского сельского округа Айыртауского района на 2026-2028 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2026 года № 8-44-5
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Нижнебурлукского сельского округа Айыртауского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 8-36-18 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нижнебурлукского сельского округа Айыртауского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 131,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 131,8 тысяч тенге;
2) затраты – 45 378,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 246,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 246,6 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;