Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-13 "2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Астраханка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 35-6 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Астраханка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Астраханка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154355,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10375,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 143980 мың теңге;
2) шығындар – 154359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың тенге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу- 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың
ауданы мәслихатының төрағасы
Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 31-13 "Об утверждении бюджета Астраханского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2026 года № 35-6
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Астраханского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 31-13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 154355,9 тысяч тенге:
налоговые поступления –10375,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143980 тысяч тенге;
2) затраты – 154359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 3,1 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области