Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-12 "2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Аралағаш ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 32-3 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Аралағаш ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Аққайың ауданының Аралағаш ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 78468 мың теңге:
салықтық түсімдер - 13112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 мың тенге;
трансферттер түсімдері - 65356 мың теңге;
2) шығындар – 78468 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың тенге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу- 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
5-тармақ алынып тасталсын;
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ауылдық округінің бюджетіне облыстық және аудандық бюджеттерінен берілетін трансферттер 65356 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың
ауданы мәслихатының төрағасы
Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 31-12 "Об утверждении бюджета Аралагашского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16 января 2026 года № 32-3
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аралагашского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 31-12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аралагашского сельского округа Аккайынского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы- 78468 тысяч тенге:
налоговые поступления - 13112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65356 тысяч тенге;
2) затраты – 78468 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.";
пункт 5 исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть трансферты, передаваемые из областного и районного бюджетов в бюджет сельского округа в сумме 65356 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
E. Жакенов
Приложение 1 к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области