"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2026 жылғы 3 тамыздағы № 85 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24253 тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшамен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларда:

Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 августа 2026 года № 85
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24253) следующие изменения и дополнения:
в предельных ценах на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 2 к указанному приказу:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1513, 1514, 1515, 1516, 1517-жолдармен толықтырылсын:
"
1496
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері Өлшемдері: 6Fr
дана

дополнить строками, порядковыми номерами 1496, 1497, 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1513, 1514, 1515, 1516 и 1517 следующего содержания:
"
1496
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 6Fr
штука

2 230,18
1497
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері Өлшемдері: 8Fr
дана
2 230,18
1498
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті педиатриялық, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері Өлшемдері: 10Fr
дана
2 230,18
1499
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 16Fr
дана
2 261,24
1500
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 18Fr
дана
2 261,24
1501
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 20 Fr
дана

2 230,18
1497
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 8Fr
штука
2 230,18
1498
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размер: 10Fr
штука
2 230,18
1499
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 16Fr
штука
2 261,24
1500
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер:18Fr
штука
2 261,24
1501
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 20Fr
штука

2 261,24
1502
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 22Fr
дана
2 261,24
1503
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 12Fr
дана
2 333,11
1504
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 14Fr
дана
2 333,11
1505
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 16Fr
дана
2 333,11
1506
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 18Fr
дана

2 261,24
1502
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, женский, однократного применения, стерильный. Размер: 22Fr
штука
2 261,24
1503
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 12Fr
штука
2 333,11
1504
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 14Fr
штука
2 333,11
1505
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 16Fr
штука
2 333,11
1506
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 18Fr
штука

2 333,11
1507
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, Тиманн ұштығы бар, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 20Fr
дана
2 333,11
1508
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 12Fr
дана
2 220,56
1509
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 14Fr
дана
2 220,56
1510
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 16Fr
дана
2 220,56
1511
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ қосымша каналдағы сұйықтықты толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: 2 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 18Fr
дана

2 333,11
1507
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, с наконечником Тиманна, однократного применения, стерильный. Размер: 20Fr
штука
2 333,11
1508
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 12Fr
штука
2 220,56
1509
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 14Fr
штука
2 220,56
1510
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 16Fr
штука
2 220,56
1511
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетер Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также дополнительный канал для полного выпуска жидкости и легкого удаления катетера. Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размер: 18Fr
штука

2 220,56
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр А. Әлназарова

2 220,56
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр А. Альназарова