Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 2 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1610 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте, осы шешімді Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданы әкімі А. Егембердиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2026 жылғы "23" сәуірдегі
№ 2 шешіміне 1-қосымша
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 03 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданының сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16, Алматы қаласы Білім басқармасының "№72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтөбе көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1; Алданская көшесі: 1А, 3, 3А, 5, 5А, 7; Вишневский тұйық көшесі: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Навои көшесі: 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30/1, 58, 58/1, 60, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72, 74; Чернов көшесі: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 17, 17А 18, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 24, 25, 25А.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16, Алматы қаласы Білім басқармасының "№72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алданская көшесі: 21; Жандосов көшесі: 108/1, 128, 130, 132, 134; Карская көшесі: 5; "Таугүл-1" шағынауданы: 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92; Навои көшесі: 3, 7; Сүлейменов көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15.
№ 125 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 23 апреля 2026 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1610) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Ауэзовского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Ауэзовского района А. Егембердиев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение 1
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы № 2
от "23" апреля 2026 года
Приложение
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от "03" марта 2020 года № 1
Границы избирательных участков Ауэзовского района города Алматы
Избирательный участок № 123
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1; улица Алданская: 1А, 3, 3А, 5, 5А, 7; переулок Вишневского: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица Навои: 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30/1, 58, 58/1, 60, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72, 74; улица Чернова: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 17, 17А 18, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 24, 25, 25А.
Избирательный участок № 124
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алданская: 21; улица Жандосова: 108/1, 128, 130, 132, 134; улица Карская: 5; микрорайон "Таугуль-1": 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92; улица Навои: 3, 7; улица Сулейменова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15.
Избирательный участок № 125

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Карпинский көшесі: 1/17, 3, 5, 7; "Таугүл-1" шағынауданы: 9, 25; "Таугүл-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38; Рысқұлбеков көшесі: 5, 13, 15, 19/44; Семятова көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28/11; Сүлейменов көшесі: 28, 30, 32, 34/15, 36/18, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52; Тоқтабаев көшесі: 20; Тургенев көшесі: 15/10, 17, 19, 21, 23, 25, 27/9, 28/7; Черепанов көшесі: 10/15, 14/15, 34/15.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22, Алматы қаласы Білім басқармасының "№127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Губкин көшесі: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48, 17; Карпинский көшесі: 9/45, 11, 12, 13/29, 14/31, 15, 16, 17, 18, 47/10; Ладыгин көшесі: 11, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30; "Таугүл" шағынауданы: 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Рысқұлбеков көшесі: 23, 25/37, 27/50; Смирнов көшесі: 11, 12, 13, 14; Сүлейменов көшесі: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 47/10, 49, 51; Тоқтабаев көшесі: 24, 26/15, 28, 30, 31/22; Черепанов көшесі: 19/25, 21, 22, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 35, 37; Щепкин көшесі: 7/48, 9, 11, 15, 15А, 15Б, 33, 42, 44, 46/17; Пришвин көшесі: 14/35.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-2" шағынауданы, 29/3, Алматы қаласы Білім басқармасының "№2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 134, 136, 140/1, 140/2, 144/1, 144/2, 150А; "Таугүл" шағынауданы: 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; "Таугүл-1" шағынауданы: 14; "Таугүл-2" шағынауданы: 11.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ладыгин көшесі, 33, Алматы қаласы Білім басқармасының "№4 арнайы мектеп интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ладыгин көшесі: 32; Пятницкий көшесі: 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А,100; Рысқұлбеков көшесі: 35, 37, 39, 39А; 43А; Щепкин көшесі: 71, 71А.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21, Алматы қаласы Білім басқармасының "№175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Карпинского: 1/17, 3, 5, 7; микрорайон "Таугуль-1": 9, 25; микрорайон "Таугуль-2": 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38; улица Рыскулбекова: 5, 13, 15, 19/44; улица Семятовой: 18, 20, 22, 24, 26, 28/11; улица Сулейменова: 28, 30, 32, 34/15, 36/18, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52; улица Токтабаева: 20; улица Тургенева: 15/10, 17, 19, 21, 23, 25, 27/9, 28/7; улица Черепанова: 10/15, 14/15, 34/15.
Избирательный участок №126
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №127" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Губкина: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48, 17; улица Карпинского: 9/45, 11, 12, 13/29, 14/31, 15, 16, 17, 18, 47/10; улица Ладыгина: 11, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30; микрорайон "Таугуль": 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Рыскулбекова: 23, 25/37, 27/50; улица Смирнова: 11, 12, 13, 14; улица Сулейменова: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 47/10, 49, 51; улица Токтабаева: 24, 26/15, 28, 30, 31/22; улица Черепанова: 19/25, 21, 22, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 35, 37; улица Щепкина: 7/48, 9, 11, 15, 15А, 15Б, 33, 42, 44, 46/17; улица Пришвина: 14/35.
Избирательный участок № 127
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 29/3, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский гуманитарно-педагогический колледж №2" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 134, 136, 140/1, 140/2, 144/1, 144/2, 150А; микрорайон "Таугуль": 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; микрорайон "Таугуль-1": 14; микрорайон "Таугуль-2": 11.
Избирательный участок № 128
Центр: город Алматы, улица Ладыгина, 33, здание коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат №4" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ладыгина: 32; улица Пятницкого: 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А,100; улица Рыскулбекова: 35, 37, 39, 39А; 43А; улица Щепкина: 71, 71А.
Избирательный участок № 129
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр №175" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбіров көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17; "Таугүл-3" шағынауданының Байжанбаев көшесі: 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 27; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет-Ата көшесі: 16/9, 17А, 17/18 корпус 1, 17/18, 18А, 18, 19/14, 20/17, 23А, 23/19, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35/14, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76/17, 80, 82, 84, 86, 88, 90; "Таугүл-3" шағынауданының Бірімжанов көшесі: 2, 2Б, 4/56, 5/54, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33/26, 34, 36; "Таугүл-3" шағынауданының Дәуленов көшесі: 2А, 4/44, 5/42, 6/43, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 25/1, 25, 26, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33/1, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112; "Таугүл-3" шағынауданының Дүйсенов көшесі: 2, 5, 6; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 34/10, 35/12, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60; "Таугүл-3" шағынауданының Ералиева көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33; "Таугүл-3" шағынауданының Қанахин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; "Таугүл-3" шағынауданының Кәрменов көшесі: 1, 1А, 1Б, 1Г, 1/1, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42 корпус 1; "Таугүл-3" шағынауданының Қыстауов көшесі: 2, 2/1, 3/28, 4/30, 6/29, 7/18, 9/15, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28; "Таугүл-3" шағынауданының Машанов көшесі: 5, 6, 7; "Таугүл" шағынауданы: 736; "Таугүл-3" шағынауданы: 186,195, 207, 300А, 314Б, 316/7, 337, 346, 376А, 380, 382, 387, 414, 440, 512,528, 545,606, 634/2, 667/7, 725, 730, 736/7, 747, 808, 817, 828, 829А; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 3А, 7, 11, 13, 16, 19, 20, 22; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38; "Таугүл-3" шағынауданының Пірімбетов көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69; "Таугүл-3" шағынауданының Саттарханов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 46/11, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітжанов көшесі: 5, 7; "Таугүл-3" шағынауданының Сүлейменов көшесі: 1, 1А, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21; "Таугүл-3" шағынауданының Сұлтан Бейбарыс көшесі: 1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 23, 24/28, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45/28, 46, 48/9, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; "Таугүл-3" шағынауданының Сүртібаев көшесі: 1/3, 3, 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25; "Таугүл-3" шағынауданының Тілебайұлы көшесі: 12, 18; "Таугүл-3" шағынауданының Тоқтаров көшесі: 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6; "Таугүл-3" шағынауданының Тұрдықұлов көшесі: 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 8, 10, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40/31, 42, 44, 46, 48, 50, 54/26, 56/21, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 90, 92, 94, 96, 100; "Таугүл-3" шағынауданының Шәймерденов көшесі: 4, 5, 6/9, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 22/30, 25/40, 27/33, 29, 31/1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 32 корпус 3, 32 корпус 4, 32 корпус 5, 32 корпус 6, 32 корпус 7, 32 корпус 8, 32 корпус 9, 32 корпус 10, 33, 34/1 35/1, 36, 40, 47, 48, 59, 61, 63; "Таугүл" шағынауданының Ықылас көшесі: 9.
№ 130 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: улица Абирова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17; улица Байжанбаева, микрорайон "Таугуль-3": 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 27; улица Бекет-ата, микрорайон "Таугуль-3": 16/9, 17А, 17/18 корпус 1, 17/18, 18А, 18, 19/14, 20/17, 23А, 23/19, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35/14, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76/17, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Беремжанова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 2Б, 4/56, 5/54, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33/26, 34, 36; улица Дауленова, микрорайон "Таугуль-3": 2А, 4/44, 5/42, 6/43, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 25/1, 25, 26, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33/1, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112; улица Дуйсенова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 5, 6; улица Жантурина, микрорайон "Таугуль-3": 34/10, 35/12, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60; улица Ералиевой, микрорайон "Таугуль-3": 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33; улица Канахина, микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; улица Карменова, микрорайон "Таугуль-3": 1, 1А, 1Б, 1Г, 1/1, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42 корпус 1; улица Кыстауова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 2/1, 3/28, 4/30, 6/29, 7/18, 9/15, 14, 15, 16, 16/1, 17, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28; улица Машанова, микрорайон "Таугуль-3": 5, 6, 7; микрорайон "Таугуль": 736; микрорайон "Таугуль-3": 186,195, 207, 300А, 314Б, 316/7, 337, 346, 376А, 380, 382, 387, 414, 440, 512,528, 545,606, 634/2, 667/7, 725, 730, 736/7, 747, 808, 817, 828, 829А; улица Мусина, микрорайон "Таугуль-3": 3А, 7, 11, 13, 16, 19, 20, 22; улица Нурмаханова, микрорайон "Таугуль-3": 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38; улица Паримбетова, микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69; улица Саттарханова, микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 46/11, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; улица Сейтжанова, микрорайон "Таугуль-3": 5, 7; улица Сулейменова, микрорайон "Таугуль-3": 1, 1А, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21; улица Султана Бейбарыса, микрорайон "Таугуль-3": 1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 23, 24/28, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45/28, 46, 48/9, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; улица Суртибаева, микрорайон "Таугуль-3": 1/3, 3, 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25; улица Тилебайулы, микрорайон "Таугуль-3": 12, 18; улица Тохтарова, микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6; улица Турдыкуловой, микрорайон "Таугуль-3": 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27; улица Шайкенова, микрорайон "Таугуль-3": 8, 10, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40/31, 42, 44, 46, 48, 50, 54/26, 56/21, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 90, 92, 94, 96, 100; улица Шаймерденова, микрорайон "Таугуль-3": 4, 5, 6/9, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 22/30, 25/40, 27/33, 29, 31/1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 32 корпус 3, 32 корпус 4, 32 корпус 5, 32 корпус 6, 32 корпус 7, 32 корпус 8, 32 корпус 9, 32 корпус 10, 33, 34/1 35/1, 36, 40, 47, 48, 59, 61, 63; улица Ыкылас, микрорайон "Таугуль": 9.
Избирательный участок № 130

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-1" шағынауданы: 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 75; Сүлейменов көшесі: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 25А, 26А; Пятницкий көшесі: 6, 6/1, 6/2; Тоқтабаев көшесі: 7А.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22, Алматы қаласы Білім басқармасының "№127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 150/1, 150/2, 150/3; "Таугүл" шағынауданы: 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 65, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А; Пятницкий көшесі: 73, 75, 77А, 83; Щепкин көшесі: 1А.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтөбе көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; 2-ші Вишневский көшесі: 1/2, 1/3, 1/35, 3; "Таугүл-1" шағынауданы: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; Навои көшесі: 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; Тоқтабаев көшесі: 7, 9, 11, 13; Чернов көшесі: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21, Алматы қаласы Білім басқармасының "№175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбдіраманов көшесі: 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10; "Таугүл-3" шағынауданының Әділов көшесі: 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 37; "Таугүл-3" шағынауданының Ахметов көшесі: 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1 17, 19, 19А, 21, 22, 24, 26; "Таугүл-3" шағынауданының Бейсембаев көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет-Ата көшесі: 6, 10/18, 12/17, 16/17; "Таугүл-3" шағынауданының Бутин көшесі: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19/11, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/12, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58; "Таугүл-3" шағынауданының Дауылбаев көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17/7, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 39, 41, 42, 46, 48; Жандосов көшесі: 200В; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 26, 28, 29/39; "Таугүл-3" шағынауданының Исаев көшесі: 1, 2, 4А, 4, 5, 7, 8, 9/49, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27; "Таугүл-3" шағынауданы: 3, 6А, 10А, 11, 11Б, 15, 16, 18, 20Б, 35А, 37, 41, 47, 48, 60А, 68, 69, 79, 85, 101,148, 149, 167, 217А, 222, 231, 252, 267, 274, 277, 860, 865, 888, 893, 897, 904, 925, 926, 930А, 961, 975, 983, 984, 987, 993, 1003, 1004, 1006; "Таугүл-3" шағынауданының Мұхамеджанов көшесі: 2/19, 3, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 11, 12/2, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38/15, 39, 40, 42, 43/4, 44, 45, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 71; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 1, 3, 24, 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 61, 63; "Таугүл-3" шағынауданының Мырзағалиев көшесі: 2/14, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 15/45, 19/13, 22, 26, 27/13, 31/11, 33, 34/16, 36, 37/5, 39, 39Б, 40, 41А, 41В, 41, 42, 43, 44, 45А, 52/7, 53/1, 54, 55/1, 56, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80/12, 82/11, 84; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 2, 4, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; "Таугүл-3" шағынауданының Римова көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 21, 22, 23, 24; "Садовод" бақша серіктестігі: 227; "Дархан" бақша серіктестігі: 38,39; "Таугүл-3" шағынауданының Сауранбаев көшесі: 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 40, 42; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітов көшесі: 4, 6, 8, 9, 10; "Таугүл-3" шағынауданының Тлеубайұлы көшесі: 3/45; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 25, 27, 29/25, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41/12, 43/11, 45/24, 49, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71; "Таугүл-3" шағынауданының Шубаев көшесі: 4.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 204, "Демалыс-К" "Altyn Kargaly" отель-санаториі жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 184Г, "Қарғалы пансионаты" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 137 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Таугуль-1": 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 75; улица Сулейменова: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 25А, 26А; улица Пятницкого: 6, 6/1, 6/2; улица Токтабаева: 7А.
Избирательный участок № 131
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №127" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 150/1, 150/2, 150/3; микрорайон "Таугуль": 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Избирательный участок № 132
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 65, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А; улица Пятницкого: 73, 75, 77А, 83; улица Щепкина: 1А.
Избирательный участок №133
Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 42, 44, 46, 48, 50, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Вишневского 2-я: 1/2, 1/3, 1/35, 3; микрорайон "Таугуль-1": 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; улица Навои: 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; улица Токтабаева: 7, 9, 11, 13; улица Чернова: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
Избирательный участок № 134
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр №175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абдраманова, микрорайон "Таугуль-3": 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10; улица Адилова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 37; улица Ахметова, микрорайон "Таугуль-3": 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1 17, 19, 19А, 21, 22, 24, 26; улица Бейсембаева, микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Бекет-ата, микрорайон "Таугуль-3": 6, 10/18, 12/17, 16/17; улица Бутина, микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19/11, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/12, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58; улица Дауылбаева, микрорайон "Таугуль-3": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17/7, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 39, 41, 42, 46, 48; улица Джандосова: 200В; улица Жантурина, микрорайон "Таугуль-3": 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 26, 28, 29/39; улица Исаева, микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 4А, 4, 5, 7, 8, 9/49, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27; микрорайон "Таугуль-3": 3, 6А, 10А, 11, 11Б, 15, 16, 18, 20Б, 35А, 37, 41, 47, 48, 60А, 68, 69, 79, 85, 101,148, 149, 167, 217А, 222, 231, 252, 267, 274, 277, 860, 865, 888, 893, 897, 904, 925, 926, 930А, 961, 975, 983, 984, 987, 993, 1003, 1004, 1006; улица Мухамеджанова, микрорайон "Таугуль-3": 2/19, 3, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 11, 12/2, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38/15, 39, 40, 42, 43/4, 44, 45, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 71; улица Мусина, микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 24, 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 61, 63; улица Мырзагалиева, микрорайон "Таугуль-3": 2/14, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 15/45, 19/13, 22, 26, 27/13, 31/11, 33, 34/16, 36, 37/5, 39, 39Б, 40, 41А, 41В, 41, 42, 43, 44, 45А, 52/7, 53/1, 54, 55/1, 56, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80/12, 82/11, 84; улица Нурмаханова, микрорайон "Таугуль-3": 2, 4, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Римовой, микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 21, 22, 23, 24; Садоводческое товарищество "Садовод": 227; Садоводческое товарищество "Дархан": 38,39; улица Сауранбаева, микрорайон "Таугуль-3": 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 40, 42; улица Сеитова, микрорайон "Таугуль-3": 4, 6, 8, 9, 10; улица Тлеубайулы, микрорайон "Таугуль-3": 3/45; улица Шайкенова, микрорайон "Таугуль-3": 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 25, 27, 29/25, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41/12, 43/11, 45/24, 49, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71; улица Шубаева, микрорайон "Таугуль-3": 4.
Избирательный участок № 135
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 204, товарищество с ограниченной ответственностью "Демалыс-К" отель-санаторий "AltynKargaly".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 136
Центр: город Алматы, улица Саина, 184Г, здание акционерного общества "Пансионат Каргалы".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 137

Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16, Алматы қаласы Білім басқармасының "№5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69Б, 69/2, 69/6; Жандосов көшесі: 69, 69А,69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16, Алматы қаласы Білім басқармасының "№5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынауданы: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 63, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынауданы: 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г; Жандосов көшесі: 61Б, 61В, 61Г, 63.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 10 шағынаудан, 23Г, Алматы қаласы Білім басқармасының "№1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынауданы: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А, 23Г, 26/1.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 55/8, "Нархоз Университеті" спорт корпусы коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынауданы: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Жандосов көшесі: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59А, 59Б, 59В, 59/1.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 10 шағынаудан, 26/1, "Нархоз Университеті" "ЕМЕН" студенттер үйі коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынауданы: 6, 7, 7А, 7А/1, 7Б, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 53, "Радиоэлектроника және байланыс Әскери инженерлік институты" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шепетков көшесі, 11, Алматы қаласы Білім басқармасының "Шәмшә Көпбайқызы Беркімбаева атындағы Алматы қыздар мектеп-лицей интернаты" жеке мектебінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынауданы: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38; Жандосов көшесі: 47, 47/1, 49;
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шепетков көшесі, 11, Алматы қаласы Білім басқармасының "Шәмшә Көпбайқызы Беркімбаева атындағы Алматы қыздар мектеп-лицей интернаты" жеке мектебінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон 9, 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №5" Управления образования города Алматы".
Границы избирательного участка: микрорайон 9: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69Б, 69/2, 69/6; улица Жандосова: 69, 69А,69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6.
Избирательный участок № 138
Центр: город Алматы, микрорайон 9, 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №5" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 9: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 139
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 63, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 9: 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г; улица Жандосова: 61Б, 61В, 61Г, 63.
Избирательный участок № 140
Центр: город Алматы, микрорайон 10, 23Г, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А, 23Г, 26/1.
Избирательный участок № 141
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 55/8, здание спортивного корпуса некоммерческого акционерного общества "Университет Нархоз".
Границы избирательного участка: микрорайон 10: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Жандосова: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59А, 59Б, 59В, 59/1.
Избирательный участок № 142
Центр: город Алматы, микрорайон 10, 26/1, здание дома студентов "ЕМЕН" некоммерческого акционерного общества "Университет Нархоз".
Границы избирательного участка: микрорайон 10: 6, 7, 7А, 7А/1, 7Б, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10.
Избирательный участок № 143
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 53, здание Республиканского государственного учреждения "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 144
Центр: город Алматы, улица Щепеткова, 11, здание частной школы "Алматинская школа-лицей-интернат для девочек имени Беркимбаевой Шамша Копбаевны" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 11: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38; улица Жандосова: 47, 47/1, 49;
Избирательный участок №145
Центр: город Алматы, улица Щепеткова, 11, здание частной школы "Алматинская школа-лицей-интернат для девочек имени Беркимбаевой Шамша Копбаевны" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынауданы: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шепетков көшесі, 11, Алматы қаласы Білім басқармасының "Шәмшә Көпбайқызы Беркімбаева атындағы Алматы қыздар мектеп-лицей интернаты" жеке мектебінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Толоконников көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 19 корпус 2, 19/20, 20А, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 31 корпус 1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46 корпус 1, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А; Касаткин көшесі: 1А, 1Б,1/86, 2А, 4А; Лазарев көшесі: 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 16А, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 23, 24А, 24/35, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35/14, 36, 38, 39, 40, 40 корпус 1, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52А корпус 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 2, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 68, 69, 69А, 70, 71, 71 корпус 1, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 76 корпус 1, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 82В, 83, 84/2, 85, 86А, 87А, 88, 88А, 88Б, 89А, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А; Мануильский көшесі: 3, 3А, 4, 6, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 12, 13, 15, 15А, 18, 20; Садовников көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21/16, 22, 22А, 23/45, 24, 24 корпус 1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45А, 45/26, 46, 47/19, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65 корпус 1, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 корпус 1, 81А, 81/10, 82, 83А, 83Б, 83В, 83/2, 83/5, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92А, 93, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132; Солнечная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15А, 15/10, 16, 17, 18А, 18, 20, 21А, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 32, 33/22, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46/24, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51А, 51Б, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 66 корпус 1, 67/3, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 82, 82А, 84, 86, 88, 90; Запотоцкий көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8 корпус 1, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, 21, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41; Щепетков көшесі: 21, 21А, 21Б, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 57, 59, 59 корпус 1, 61, 61А, 61 корпус 1, 63, 63А, 65А, 81, 83, 89, 93, 95А, 113, 113Б,113/3.
№ 147 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: микрорайон 11: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А.
Избирательный участок № 146
Центр: город Алматы, улица Щепеткова, 11, здание частной школы "Алматинская школа-лицей-интернат для девочек имени Беркимбаевой Шамша Копбаевны" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Толоконникова: 1, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 19 корпус 2, 19/20, 20А, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 31 корпус 1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46 корпус 1, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А; улица Касаткина: 1А, 1Б,1/86, 2А, 4А; улица Лазарева: 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 16А, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 23, 24А, 24/35, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35/14, 36, 38, 39, 40, 40 корпус 1, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52А корпус 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 2, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 68, 69, 69А, 70, 71, 71 корпус 1, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 76 корпус 1, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 82В, 83, 84/2, 85, 86А, 87А, 88, 88А, 88Б, 89А, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А; улица Мануильского: 3, 3А, 4, 6, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 12, 13, 15, 15А, 18, 20; улица Садовникова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21/16, 22, 22А, 23/45, 24, 24 корпус 1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45А, 45/26, 46, 47/19, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65 корпус 1, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 корпус 1, 81А, 81/10, 82, 83А, 83Б, 83В, 83/2, 83/5, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92А, 93, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132; улица Солнечная: 1, 1А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15А, 15/10, 16, 17, 18А, 18, 20, 21А, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 32, 33/22, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46/24, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51А, 51Б, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 66 корпус 1, 67/3, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 82, 82А, 84, 86, 88, 90; улица Запотоцкого: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8 корпус 1, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, 21, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41; улица Щепеткова: 21, 21А, 21Б, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 57, 59, 59 корпус 1, 61, 61А, 61 корпус 1, 63, 63А, 65А, 81, 83, 89, 93, 95А, 113, 113Б,113/3.
Избирательный участок № 147

Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45, Алматы қаласы Білім басқармасының "№119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынауданы: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77; Шаляпин көшесі: 56.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46, Алматы қаласы Білім басқармасының "№116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынауданы: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46, Алматы қаласы Білім басқармасының "№116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 37, 39, 46, 87; Алтынсарин даңғылы: 8.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынауданы: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86; Сәтбаев көшесі: 145/1; Щепетков көшесі: 122, 124, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 131Б, 132, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 135/1, 140, 140А.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 12 шағынаудан, 18, Алматы қаласы Білім басқармасының "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 12 шағынауданы: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 22/2, 26;
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 12 шағынаудан, 18, Алматы қаласы Білім басқармасының "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10А шағынауданы: 1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынауданы: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А; 10А шағынауданы: 2, 3, 4; 12 шағынауданы: 9, 9/1, 10.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51, Алматы қаласы Білім басқармасының "№113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 7 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
№ 155 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 8, 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77; улица Шаляпина: 56.
Избирательный участок № 148
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А.
Избирательный участок № 149
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 37, 39, 46, 87; проспект Алтынсарина: 8.
Избирательный участок № 150
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86; улица Сатпаева: 145/1; улица Щепеткова: 122, 124, 126А, 126, 127, 128, 130, 131, 131Б, 132, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 135/1, 140, 140А.
Избирательный участок № 151
Центр: город Алматы, микрорайон 12, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 12: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 22/2, 26;
Избирательный участок № 152
Центр: город Алматы, микрорайон 12, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10А: 1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 153
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А; микрорайон 10А: 2, 3, 4; микрорайон 12: 9, 9/1, 10.
Избирательный участок № 154
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №113" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 7: 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 155

Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51, Алматы қаласы Білім басқармасының "№113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынауданы: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 3Б, 10, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63; 7 шағынауданы: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынауданы: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6; 2 шағынауданы: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынауданы: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынауданы: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59, Алматы қаласы Білім басқармасының "№104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59, Алматы қаласы Білім басқармасының "№104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынауданы: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 40, 40Г, 41, 42.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 54, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 163 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 6, 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №113" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 156
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6: 1, 2, 3, 3А, 3Б, 10, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63; микрорайон 7: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А.
Избирательный участок № 157
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6; микрорайон 2: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55.
Избирательный участок № 158
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А.
Избирательный участок № 159
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 160
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А.
Избирательный участок № 161
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 40, 40Г, 41, 42.
Избирательный участок № 162
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 54, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница №2" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 163

Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 13; Садовников көшесі: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194/1.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 1А, "Алматы заң колледжі" бюджеттік емес коммерциялық емес мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 114, 116; Өтеген батыр көшесі: 11В,71А, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, Фуркат көшесі, 26А, Алматы қаласы білім басқармасының "Ілияс Жансүгіров атындағы №130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 5, 7, 11, 13/31, 13/31 корпус 1; "Тастак-1" шағынауданы: 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; Ярмухамедов көшесі: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 50, 52, 53А, 54,56, 57; Райымбек батыр даңғылы: 442А, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 466; Өтеген батыр көшесі: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40А, 46, 50; Златоустовская көшесі: 1А, 3, 3А, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17/2, 17В; Чиколев көшесі: 2, 2А.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, 1В, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 4; Райымбек батыр даңғылы: 348/1 корпус 1, 348/1 корпус 2, 348/1 корпус 3, 348/1 корпус 4, 348/1 корпус 5, 348/1 корпус 6, 348/1 корпус 7, 348/1 корпус 8, 348/1 корпус 9, 348/1 корпус 10, 348/1 корпус 11, 348/1 корпус 12, 432В, 348/4, 432, 348А;
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 1, 3, 3А, 5; Қабдолов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2; "Сайран" шағынауданы: 118, 120; Өтеген батыр көшесі: 73, 102, 104, 106, 108, 110, 114.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 287Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы автомобиль және сән индустриясы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон 5, 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран": 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 13; улица Садовникова: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194/1.
Избирательный участок № 164
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 1А, здание небюджетного некоммерческого учреждения "Алматинский юридический колледж".
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран": 114, 116; улица Утеген батыра: 11В,71А, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 165
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", улица Фурката, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №130 имени Ильяса Жансугурова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 5, 7, 11, 13/31, 13/31 корпус 1; микрорайон "Тастак-1": 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; улица Ярмухамедова: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 50, 52, 53А, 54,56, 57; проспект Райымбека: 442А, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 466; улица Утеген батыра: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40А, 46, 50; улица Златоустовская: 1А, 3, 3А, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17/2, 17В; улица Чиколева: 2, 2А.
Избирательный участок № 166
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", 1В, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 4; проспект Райымбека: 348/1 корпус 1, 348/1 корпус 2, 348/1 корпус 3, 348/1 корпус 4, 348/1 корпус 5, 348/1 корпус 6, 348/1 корпус 7, 348/1 корпус 8, 348/1 корпус 9, 348/1 корпус 10, 348/1 корпус 11, 348/1 корпус 12, 432В, 348/4, 432, 348А;
Избирательный участок № 167
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 12, здание коммунального государственного казенное предприятия "Алматинский технологический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова: 1, 3, 3А, 5; улица Кабдолова: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2; микрорайон "Сайран": 118, 120; улица Утеген батыра: 73, 102, 104, 106, 108, 110, 114.
Избирательный участок № 168
Центр: город Алматы, улица Толе би, 287Б, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский колледж автомобильный и модной индустрии" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Райымбек батыр даңғылы: 474, 474Б, 478, 480, 480А, 482А, 482Б, 482В, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 484, 484А, 486, 486А, 488, 490, 490Б, 490/7, 490 корпус 1, 492, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506; Саин көшесі: 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5; Төле би көшесі: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 12, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 14, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 285/8 корпус 17, 285/8 корпус 20, 287А, 287Б; Өтеген батыр көшесі: 3, 3А, 5А, 5Б, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7В, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31, 31А, 33, 33А, 35, 37, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39/3, 41, 45, 49.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 303, "Дінмұхамед Қонаев атындағы колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саин көшесі: 2, 2А, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1; Райымбек батыр даңғылы: 508,510,512.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 32, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 11, 13, 18; Саин көшесі: 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/2, 28.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 11, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 28, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№5 Қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 68Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "Арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтынсарин даңғылы: 1, 1/1, 1/2, 1/3; Жұбанов көшесі: 7, 7/1, 9, 68А; Қабдолов көшесі: 22; 1 шағынауданы: 18, 18А, 19, 20А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынауданы: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60.
№ 175 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: проспект Райымбека: 474, 474Б, 478, 480, 480А, 482А, 482Б, 482В, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 484, 484А, 486, 486А, 488, 490, 490Б, 490/7, 490 корпус 1, 492, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506; улица Саина: 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5; улица Толе би: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 12, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 14, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 285/8 корпус 17, 285/8 корпус 20, 287А, 287Б; улица Утеген батыра: 3, 3А, 5А, 5Б, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7В, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31, 31А, 33, 33А, 35, 37, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39/3, 41, 45, 49.
Избирательный участок № 169
Центр: город Алматы, улица Толе би, 303, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж имени Динмухамеда Кунаева".
Границы избирательного участка: улица Саина: 2, 2А, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1; проспект Райымбека: 508,510,512.
Избирательный участок № 170
Центр: город Алматы, улица Саина, 32, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский строительно-технический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова: 11, 13, 18; улица Саина: 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/2, 28.
Избирательный участок № 171
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 11, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 172
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 28, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом №5" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 173
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 68Б, здание коммунального государственного учреждение "Специальная организация образования" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Алтынсарина: 1, 1/1, 1/2, 1/3; улица Жубанова: 7, 7/1, 9, 68А; улица Кабдолова: 22; микрорайон 1: 18, 18А, 19, 20А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4.
Избирательный участок № 174
Центр: город Алматы, микрорайон 1, 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №111" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 175

Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 76А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№97 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74А, 74, 76, 79, 80.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 81А, "Нархоз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65; 1 шағынауданы: 81А; Саин көшесі: 83/35А.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынауданы: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78; Ұлықбек көшесі: 40Б.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52, Алматы қаласы Білім басқармасының "№122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынауданы: 7, 7А, 8, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17/18, 18, 19, 19А, 19/1, 20, 20А, 20/2,21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 60.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 41В, "Әуезов ауданы әкімдігі аппаратының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынауданы: 18Б, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б, 41А, 41В, 57, 72.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52, Алматы қаласы Білім басқармасының "№122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 4 шағынауданы: 1, 1Б,2, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,10Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 74.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынаудан, 26, Алматы қаласы Білім басқармасының "№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 10/3, 11/7, 11/9; Райымбек батыр даңғылы: 514А, 516.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынаудан, 26, Алматы қаласы Білім басқармасының "№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон 1, 76А, здание государственного коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №97" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74А, 74, 76, 79, 80.
Избирательный участок № 176
Центр: город Алматы, улица Саина, 81А, здание филиала некоммерческого акционерного общества "Университет Нархоз".
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65; микрорайон 1: 81А; улица Саина: 83/35А.
Избирательный участок № 177
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон 1, 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №111" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78; улица Улугбека: 40Б.
Избирательный участок № 178
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 7, 7А, 8, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17/18, 18, 19, 19А, 19/1, 20, 20А, 20/2,21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 60.
Избирательный участок № 179
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 41В, здание государственного учреждения "Аппарата акима Ауэзовского района Отдел занятости и социальных программ".
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 18Б, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б, 41А, 41В, 57, 72.
Избирательный участок № 180
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 4: 1, 1Б,2, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,10Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 74.
Избирательный участок № 181
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1": 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 10/3, 11/7, 11/9; проспект Райымбека: 514А, 516.
Избирательный участок № 182
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №133" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1А" шағынауданы: 1, 1Б, 1В, 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 30/3, 31, 31А, 31Б, 32.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынаудан, 26, Алматы қаласы Білім басқармасының "№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1А" шағынауданы: 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынаудан, 69А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынаудан, 69А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 38, 39, 42, 43, 44, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынаудан, 33, Алматы қаласы Білім басқармасының "№42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынаудан, 33, Алматы қаласы Білім басқармасының "№42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 40.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынаудан, 27, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3Б" шағынауданы: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38; "Баян ауыл" шағынауданы: 1, 2, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А,25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31А, 31, 31/1,32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46Б, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 54А, 54, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63; "Баян ауыл-2" шағынауданы: 4, 5, 12, 13.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3А" шағынаудан, 54, Алматы қаласы білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1А": 1, 1Б, 1В, 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 30/3, 31, 31А, 31Б, 32.
Избирательный участок № 183
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1А": 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34.
Избирательный участок № 184
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76.
Избирательныйучасток № 185
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 38, 39, 42, 43, 44, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73.
Избирательный участок № 186
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 187
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 40.
Избирательный участок № 188
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: микрорайон: "Аксай-3Б": 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38; микрорайон "Баян аул": 1, 2, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А,25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31А, 31, 31/1,32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46Б, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 54А, 54, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63; микрорайон "Баян аул-2": 4, 5, 12, 13.
Избирательный участок № 189
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3А" шағынаудан, 54, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3А" шағынауданы: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3А" шағынаудан, 54, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 33; "Ақсай-3А" шағынауданы: 50, 51, 52, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынаудан, 107, Алматы қаласы Білім басқармасының "№132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынаудан, 107, Алматы қаласы Білім басқармасының "№132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 101, 104, 105, 119, 119А, 121, 122, 123.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынаудан, 66, Алматы қаласы Білім басқармасының "№126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынаудан, 66, Алматы қаласы Білім басқармасының "№126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-5" шағынаудан, 15, "Қазақ Ұлттық Аграрлық Университетінің жатақханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20.
№ 197 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3": 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34.
Избирательный участок № 190
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3А": 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91.
Избирательный участок № 191
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3": 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 33; микрорайон "Аксай-3А": 50, 51, 52, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 192
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 193
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 101, 104, 105, 119, 119А, 121, 122, 123.
Избирательный участок № 194
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 66, здание коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей №126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61.
Избирательный участок № 195
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 66, здание коммунального государственного учреждения " Специализированный лицей №126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103.
Избирательный участок № 196
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-5", 15, здание Республиканского государственного казенного предприятия "Общежитие Казахского Национального Аграрного университета".
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5": 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 197

Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынаудан, 2, Алматы қаласы Білім басқармасының "№117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынаудан, 8В, Алматы қаласы Білім басқармасының "№141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынаудан, 79, Алматы қаласы білім басқармасының, әлеуметтік мекемелеренің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы - "Жастар үйі" коммунаналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынаудан, 32А, "Халықаралық көліктік-гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-3" шағынауданы: 10,13, 14, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29, "Достық" шағынаудан, Алматы қаласы білім басқармасының "№155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-4" шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынаудан, 2, Алматы қаласы білім басқармасының "№117 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; "Жетісу-3" шағынауданы: 15, 16, 17.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынаудан, 32А, "Халықаралық көліктік-гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А; "Жетісу-3" шағынауданы: 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жайдарман көшесі, 17А, "Достық" шағынаудан, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№15 қалалық емхана" ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 2, коммунального здание государственного учреждения "Общеобразовательная школа №117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б.
Избирательный участок № 198
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 8В, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №141" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29.
Избирательный участок № 199
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 79, здание коммунального государственного учреждения Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений "Жастар үйі" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85.
Избирательный участок № 200
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", 32А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-3": 10,13, 14, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 201
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык" улица Садвакасова, 29 здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-4": 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 202
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; микрорайон "Жетысу-3": 15, 16, 17.
Избирательный участок № 203
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", 32-А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1": 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А; микрорайон "Жетысу-3": 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 204
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Жайдарман, 17А, здание Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №15" Управления общественного здравоохранения города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақжайнақ көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18/61, 18/61 корпус 1, 20, 21, 22, 25, 25/1, 27, 29, 31, 31 корпус 1, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А; "Достық" шағынауданының Дастан көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84; "Достық" шағынауданының Жайдарман көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 70 корпус 1, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88; "Достық" шағынауданының Қажығалиев көшесі: 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 9/69, 10А 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16Б , 17А, 17Б, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 64, 70, 72, 74, 76; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 41, 42, 42/1, 43, 43А, 44, 44А, 44А корпус 1, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 71А, 79, 88; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 2, 2А, 4, 8, 10, 12, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68; "Достық" шағынауданының Поль Гурдэ көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/71, 46, 47, 48/72, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 5, 11, 13, 58, 60, 60А , 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83; "Достық" шағынауданының Түрген көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 5, 6, 6/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35 корпус 1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 корпус 1, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74А, 76; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 47, 49А, 53, 54А, 54, 56 корпус 1, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 71, 73, 73/29, 75, 76, 77, 82А, 84, 86, 88.
№ 205 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: улица Акжайнак, микрорайон "Достык": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18/61, 18/61 корпус 1, 20, 21, 22, 25, 25/1, 27, 29, 31, 31 корпус 1, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52А; улица Дастан, микрорайон "Достык": 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84; улица Жайдарман, микрорайон "Достык": 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 70 корпус 1, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88; улица Кажыгалиева, микрорайон "Достык": 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 9/69, 10А 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16Б , 17А, 17Б, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 64, 70, 72, 74, 76; улица Каргалинская, микрорайон "Достык": 41, 42, 42/1, 43, 43А, 44, 44А, 44А корпус 1, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 71А, 79, 88; улица Науметова, микрорайон "Достык": 2, 2А, 4, 8, 10, 12, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68; улица Поля Гурдэ, микрорайон "Достык": 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/71, 46, 47, 48/72, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74;улица Садвакасова, микрорайон "Достык": 5, 11, 13, 58, 60, 60А , 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102; улица Сыйластык, микрорайон "Достык": 1, 3А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Тауке хан, микрорайон "Достык": 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83; улица Тургенская, микрорайон "Достык": 1, 2, 2А, 3, 3А, 5, 6, 6/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35корпус1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 корпус 1, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74А, 76; улица Фарида Шарипова, микрорайон "Достык": 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82; улица Яссауи, микрорайон "Достык": 47, 49А, 53, 54А, 54, 56 корпус 1, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 71, 73, 73/29, 75, 76, 77, 82А, 84, 86, 88.
Избирательный участок № 205

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 27, "Достық" шағынаудан, Алматы қаласы Білім басқармасының "№153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақбақай көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19/93, 20, 21 корпус 1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 35 корпус 1, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 62 корпус 1, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74; "Достық" шағынауданының Ақжүніс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58А, 58, 59А, 60, 62; "Достық" шағынауданының Баршынкент көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 44А, 46А, 46, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62А, 62, 66, 68, 70, 70/97; "Достық" шағынауданының Жеті Жарғы көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 23, 38А, 56А, 58Б, 78, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91, 91А, 91А корпус 1, 100, 101, 106, 107, 108, 114, 118, 120, 120/1, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41 корпус 1, 41; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 15, 17, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142; "Достық" шағынауданының Тағзым көшесі: 1, 2, 3, 4, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 корпус 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 116 корпус 1, 119А, 121, 123, 127; "Достық" шағынауданының Ұлағат көшесі: 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 18, 20, 21 22 ,23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 30, 31, 31 корпус 1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 97, 99А, 100, 103, 103/29 корпус 1, 103/29, 105, 110, 115, 116, 122А; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 81, 83/34, 87, 87А, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 119, 120, 122, 124/36.
№ 206 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Садвакасова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №153" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Акбакай, микрорайон "Достык": 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19/93, 20, 21 корпус 1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 35 корпус 1, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 62 корпус 1, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74; улица Акжунис, микрорайон "Достык": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57А, 58А, 58, 59А, 60, 62; улица Баршынкент, микрорайон "Достык": 1, 2, 4, 5, 6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 44А, 46А, 46, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60 корпус 1, 60, 62А, 62, 66, 68, 70, 70/97; улица Жеты Жаргы, микрорайон "Достык": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица Каргалинская, микрорайон "Достык": 23, 38А, 56А, 58Б, 78, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91, 91А, 91А корпус 1, 100, 101, 106, 107, 108, 114, 118, 120, 120/1, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146; улица Науметова, микрорайон "Достык": 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41 корпус 1, 41; улица Садвакасова, микрорайон "Достык": 15, 17, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142; улица Тагзым, микрорайон "Достык": 1, 2, 3, 4, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 корпус 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; улица Тауке хан, микрорайон "Достык": 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 116 корпус 1, 119А, 121, 123, 127; улица Улагат, микрорайон "Достык": 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 18, 20, 21 22 ,23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 30, 31, 31 корпус 1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54; улица Фарида Шарипова, микрорайон "Достык": 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 97, 99А, 100, 103, 103/29 корпус 1, 103/29, 105, 110, 115, 116, 122А; улица Яссауи, микрорайон "Достык": 81, 83/34, 87, 87А, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 119, 120, 122, 124/36.
Избирательный участок № 206

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29, "Достық" шағынаудан, Алматы қаласы Білім басқармасының "№155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Виноградов көшесі: 5/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64; "Достық" шағынауданының Дзержинский көшесі: 3, 4, 4А, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17; "Достық" шағынауданының Ілтипат көшесі: 2А, 2А корпус 1, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36 корпус 1, 36, 37, 38 корпус 1, 38, 41, 43, 45; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 60, 60А, 62А, 62, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 155, 157, 160, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 186, 188, 190, 190А, 194, 196; "Достық" шағынауданының Паклиевский көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 31, 37, 37/1, 39, 42, 43, 48; "Достық" шағынауданының Рабат көшесі: 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 44; "Достық" шағынауданының Розыбакиев көшесі: 13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36/19, 36А, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 корпус 1, 50, 52, 53, 55, 57; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 41, 43, 45, 47, 51, 53, 61, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218/2, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 128, 130, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147/15, 148, 148А, 149, 149 корпус 1, 150, 152/15, 154, 155, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217А; "Достық" шағынауданының Терме көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 27 корпус 1, 28, 29, 31, 33; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 123, 123А, 125, 127, 129, 131, 131 корпус 1, 132, 133, 134А, 135; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 139, 141, 143, 144, 146, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158, 159, 161, 162 корпус 1, 163, 164, 165, 166, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 186А, 187, 188, 190, 190А, 191, 193.
№ 207 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Садвакасова, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Виноградова, микрорайон "Достык": 5/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64; улица Дзержинского, микрорайон "Достык": 3, 4, 4А, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17; улица Илтипат, микрорайон "Достык": 2А, 2А корпус 1, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36 корпус 1, 36, 37, 38 корпус 1, 38, 41, 43, 45; улица Каргалинская, микрорайон "Достык": 60, 60А, 62А, 62, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 155, 157, 160, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 186, 188, 190, 190А, 194, 196; улица Паклиевского, микрорайон "Достык": 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 31, 37, 37/1, 39, 42, 43, 48; улица Рабат, микрорайон "Достык": 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 44; улица Розыбакиева, микрорайон "Достык": 13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36/19, 36А, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 корпус 1, 50, 52, 53, 55, 57; улица Садвакасова, микрорайон "Достык": 41, 43, 45, 47, 51, 53, 61, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218/2, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234; улица Тауке хан, микрорайон "Достык": 128, 130, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147/15, 148, 148А, 149, 149 корпус 1, 150, 152/15, 154, 155, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217А; улица Терме, микрорайон "Достык": 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 27 корпус 1, 28, 29, 31, 33; улица Фарида Шарипова, микрорайон "Достык": 123, 123А, 125, 127, 129, 131, 131 корпус 1, 132, 133, 134А, 135; улица Яссауи, микрорайон "Достык": 139, 141, 143, 144, 146, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158, 159, 161, 162 корпус 1, 163, 164, 165, 166, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 186А, 187, 188, 190, 190А, 191, 193.
Избирательный участок № 207

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынаудан, 27, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Аймүсін көшесі: 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 2/5, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 4, 4А, 4Б, 5, 7, 8, 8Б, 9, 9А, 12, 13, 19; "Алтын Бесік" шағынауданының Әнет Баба көшесі: 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 29, 34, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 51, 51А, 54, 55, 59, 60, 61; "Алтын Бесік" шағынауданының Жексенбаев көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 24/3, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 65, 67; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 2, 2А, 3, 5; "Достық" шағынауданының Қарғалы тұйық көшесі: 1В, 2, 3, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 19, 21, 21А, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А; "Алтын Бесік" шағынауданы: 3, 5, 10, 11А, 23, 26, 33, 35, 40, 41, 42, 47, 55, 56, 57, 63, 64, 66, 67, 70, 72, 76А, 81, 88, 89, 92, 95, 98, 100, 109, 111, 112А, 114, 125, 131, 133, 138, 139, 140, 145, 147, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 163, 164, 167, 169, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231; Райымбек батыр даңғылы: 540/8, 540/13, 540/12, 540/10; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 4, 4А, 6, 8; "Достық" шағынауданының Сейхұн көшесі: 3/1, 6, 7, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15Б, 16, 18, 20, 22, 24А, 26, 30, 30А, 30Б, 36, 46, 48; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 1, 3, 4; "Достық" шағынауданының Ташкент көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 17А, 18, 18/1, 19, 19/1, 21, 23, 23/1, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 31, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61; "Алтын Бесік" шағынауданының Тоқпанов көшесі: 1, 1А , 1/1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 34Б, 34Б корпус 1, 35, 35 корпус 1, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 55, 56, 58; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 22 корпус 1, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1; "Алтын Бесік" шағынауданының Шанин көшесі: 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 14, 17; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 2/35, 3, 4, 5, 6; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 3, 4, 5, 5 корпус 1, 6, 8/38.
№ 208 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: улица Аймусин, микрорайон "Достык": 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 2/5, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 4, 4А, 4Б, 5, 7, 8, 8Б, 9, 9А, 12, 13, 19; улица Анет Баба, микрорайон "Алтын бесик": 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 29, 34, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 51, 51А, 54, 55, 59, 60, 61; улица Жексенбаева, микрорайон "Алтын бесик": 2, 4, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 24/3, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 65, 67; улица Каргалинская, микрорайон "Достык": 2, 2А, 3, 5; переулок Каргалинский, микрорайон "Достык": 1В, 2, 3, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17А, 17Б, 19, 21, 21А, 22, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А; микрорайон "Алтын бесик": 3, 5, 10, 11А, 23, 26, 33, 35, 40, 41, 42, 47, 55, 56, 57, 63, 64, 66, 67, 70, 72, 76А, 81, 88, 89, 92, 95, 98, 100, 109, 111, 112А, 114, 125, 131, 133, 138, 139, 140, 145, 147, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 163, 164, 167, 169, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231; проспект Райымбека: 540/8, 540/13, 540/12, 540/10; улица Садвакасова, микрорайон "Достык": 4, 4А, 6, 8; улица Сейхун, микрорайон "Достык": 3/1, 6, 7, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12А, 12, 12/1, 13, 14, 15Б, 16, 18, 20, 22, 24А, 26, 30, 30А, 30Б, 36, 46, 48; улица Тауке хан, микрорайон "Достык": 1, 3, 4; улица Ташкентская, микрорайон "Достык": 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 17, 17А, 18, 18/1, 19, 19/1, 21, 23, 23/1, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 31, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61; улица Токпанова, микрорайон "Алтын бесик": 1, 1А , 1/1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 34Б, 34Б корпус 1, 35, 35 корпус 1, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 55, 56, 58; улица Трудовая, микрорайон "Достык": 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 22 корпус 1, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1; улица Шанина, микрорайон "Алтын бесик": 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 14, 17; улица Фарида Шарипова, микрорайон "Достык": 2/35, 3, 4, 5, 6; улица Яссауи, микрорайон "Достык": 3, 4, 5, 5 корпус 1, 6, 8/38.
Избирательный участок № 208

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынаудан, 29/18, Алматы қаласы Білім басқармасының "№202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-7" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А; "Мамыр-1" шағынауданы: 1, 2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынаудан, 21, Алматы қаласы Білім басқармасының "№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27; "Мамыр-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынаудан, 21, Алматы қаласы Білім басқармасының "№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-2" шағынауданы: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20; "Мамыр-3" шағынауданы: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынаудан, 29/18, Алматы қаласы Білім басқармасының "№202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-4" шағынауданы: 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73, 73А, 74, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95, 95А, 96, 97, 98, 100/3, 101, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 111Е, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/5, 116/6, 116/7, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/3, 118, 120, 124, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 143А, 144, 144Б, 144А, 145Б, 145В, 148, 149А, 150, 150А, 151, 151А, 153, 154, 155, 155А, 158, 158А, 162, 163, 165, 166, 167, 176, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 191, 192, 193, 194, 198, 198А, 200, 200Б, 201, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310; "Мамыр-5" шағынауданы: 5.
№ 212 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-7": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А; микрорайон "Мамыр-1": 1, 2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20.
Избирательный участок № 209
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1": 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27; микрорайон "Мамыр-2": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 210
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-2": 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20; микрорайон "Мамыр-3": 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 211
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-4": 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73, 73А, 74, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95, 95А, 96, 97, 98, 100/3, 101, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 111Е, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/5, 116/6, 116/7, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/3, 118, 120, 124, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 143А, 144, 144Б, 144А, 145Б, 145В, 148, 149А, 150, 150А, 151, 151А, 153, 154, 155, 155А, 158, 158А, 162, 163, 165, 166, 167, 176, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 191, 192, 193, 194, 198, 198А, 200, 200Б, 201, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310; микрорайон "Мамыр-5": 5.
Избирательный участок № 212

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-7" шағынаудан, 8А, Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы "Шаңырақ-әлеуметтік қызмет орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр" шағынаудан, Степная көшесі, 8, Алматы қаласы білім басқармасының "№158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Керуентау көшесі: 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18; "Жазира" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25А, 26, 27, 28, 28А, 32, 34, 34А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 46Б, 47, 47Б; "Таугүл" шағынауданы: 16/1; "Шабыт" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; "Таугүл" шағынауданының Пролетар көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18; "Мамыр" шағынауданының Бақша бульвары: 1, 2, 3, 4, 5; "Мамыр" шағынауданының Солнечный өткелі: 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А; "Мамыр" шағынауданының Спортивная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 12; "Мамыр" шағынауданының Степная көшесі: 2, 4; "Таугүл" шағынауданының Тайбурыл көшесі: 6, 7, 8, 10, 11А; "Таугүл" шағынауданының Тойбастар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; "Таугүл" шағынауданының Школьная көшесі: 2, 11, 16, 28, 29А, 31, 35, 46, 47, 47А.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Степная көшесі, 8, "Мамыр" шағынаудан, Алматы қаласы білім басқармасының "№158 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр" шағынауданының Афцинао көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3; "Таугүл" шағынауданының Қоржын көшесі: 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26; "Алмас" шағынауданы: 1, 2, 3А, 4, 8, 8В, 9, 11, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 54, 55, 56, 57А, 57Б, 58, 59, 60, 60А, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 238, 238/1, 239, 240, 241, 243, 247, 248, 249, 250, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261; "Таугүл" шағынауданы: 5Г; "Таугүл" шағынауданы (Мамыр): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; "Таугүл" шағынауданының Таугүл көшесі: 2, 4, 5, 6, 9.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қуаныш" шағынаудан, 58, "Лидер" Қазақ Ұлттық гимназиясы мемлекеттік емес мекеме ғимараты.

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-7", 8А, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг-Шанырақ" Управления занятости и социальных программ города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 213
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр", улица Степная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Керуентау, микрорайон "Таугуль": 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18; микрорайон "Жазира": 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25А, 26, 27, 28, 28А, 32, 34, 34А, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 46Б, 47, 47Б; микрорайон "Таугуль": 16/1; микрорайон "Шабыт": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Пролетарская, микрорайон "Таугуль": 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18; Садовый Бульвар, микрорайон "Мамыр": 1, 2, 3, 4, 5; Солнечный проезд, микрорайон "Мамыр": 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А; улица Спортивная, микрорайон "Мамыр": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 12; улица Степная, микрорайон "Мамыр": 2, 4; улица Тайбурыл, микрорайон "Таугуль": 6, 7, 8, 10, 11А; улица Тойбастар, микрорайон "Таугуль": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Школьная, микрорайон "Таугуль": 2, 11, 16, 28, 29А, 31, 35, 46, 47, 47А.
Избирательный участок № 214
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр", улица Степная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Афцинао, микрорайон "Мамыр": 1, 2, 3, 3А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3; улица Коржын, микрорайон "Таугуль": 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26; микрорайон "Алмас": 1, 2, 3А, 4, 8, 8В, 9, 11, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52А, 52, 54, 55, 56, 57А, 57Б, 58, 59, 60, 60А, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 238, 238/1, 239, 240, 241, 243, 247, 248, 249, 250, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261; микрорайон "Таугуль": 5Г; микрорайон "Таугуль" (Мамыр): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Таугуль, микрорайон "Таугуль": 2, 4, 5, 6, 9.
Избирательный участок № 215
Центр: город Алматы, микрорайон "Куаныш", 58, здание негосударственного учреждения образования "Лидер".

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 18А, 34, 40А; "Атамекен" шағынауданы: 1, 2, 5, 6, 7А, 7, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 41, 41/1, 41Б, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 75/1, 76, 77, 80, 82, 82/1, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 99, 100, 101, 103, 108, 111, 112, 114, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 141, 143, 144/1, 145, 146, 147, 149/1, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152А, 152/1, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 161, 162, 163, 163А, 164, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 216, 217, 218, 219, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 233А, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 250, 257, 258, 262, 265, 266; "Дубок-2" шағынауданы, "Таугүл" шағынауданы: 19, 21, 29, 35, 44, 75, 95, 98, 112, 128; "Қуаныш" шағынауданы: 1А, 2, 3, 5, 7, 7Б, 7В, 7Д, 7Е, 7/4, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11/2, 11Б, 12В, 12, 13, 14, 16, 17А, 17/6, 17/7, 17/11, 21, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 63, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 73А; "Таугүл" шағынауданының Мұстай Кәрім көшесі: 1А, 11В, 17, 18, 20А, 23, 24, 34, 38, 53, 55, 67; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 1, 1Г, 1/2, 1/3, 1/7, 1/8, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11; "Таугүл" шағынауданының Ықылас көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8/2, 8/3, 10.
№ 554 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынаудан, 21/1, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8; "Мамыр-4" шағынауданы: 311, 312, 313, 314, 315.
№ 565 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынаудан, Сәдуақасов көшесі, 27, Алматы қаласы білім басқармасының "№153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақкөгершін көшесі: 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67/1, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82; "Достық" шағынауданының Қарахан көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 7/33, 8, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 78; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 4, 4 корпус 2, 6, 8, 9, 9 корпус 1, 10, 11, 12, 13А, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 28А, 29, 32, 34, 35, 36; "Достық" шағынауданының Кемеңгер көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 60 корпус1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70; "Достық" шағынауданының Манат көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 60, 62; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 11, 12, 14, 16, 17, 18/23, 19, 20, 21/15, 22, 25, 25А, 30, 31, 35, 36, 41, 42, 44, 50; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 18, 24, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 52, 54; "Достық" шағынауданының Серегин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 14 корпус 1, 15, 16/10, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 16, 18, 20А, 20/42, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68 корпус 1, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 80Б; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 9, 11А, 14, 16, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 28, 29, 34, 34 корпус 1, 35, 35А, 40; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 1, 1А, 3, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 53А, 57; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23/48, 27, 28, 33, 34, 34/1, 40, 41, 42.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Аманжол, микрорайон "Таугуль": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 18А, 34, 40А; микрорайон "Атамекен": 1, 2, 5, 6, 7А, 7, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 41, 41/1, 41Б, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 75/1, 76, 77, 80, 82, 82/1, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 99, 100, 101, 103, 108, 111, 112, 114, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 141, 143, 144/1, 145, 146, 147, 149/1, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152А, 152/1, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 161, 162, 163, 163А, 164, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 216, 217, 218, 219, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 233А, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 250, 257, 258, 262, 265, 266; микрорайон "Дубок-2", микрорайон "Таугуль": 19, 21, 29, 35, 44, 75, 95, 98, 112, 128; микрорайон "Куаныш": 1А, 2, 3, 5, 7, 7Б, 7В, 7Д, 7Е, 7/4, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11/2, 11Б, 12В, 12, 13, 14, 16, 17А, 17/6, 17/7, 17/11, 21, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 63, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 73А; улица Мустай Карима, микрорайон " Таугуль": 1А, 11В, 17, 18, 20А, 23, 24, 34, 38, 53, 55, 67; улица Цветочная, микрорайон "Таугуль": 1, 1Г, 1/2, 1/3, 1/7, 1/8, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11; улица Ыкылас, микрорайон "Таугуль": 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8/2, 8/3, 10.
Избирательный участок № 554
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21/1, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1": 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8; микрорайон "Мамыр-4": 311, 312, 313, 314, 315.
Избирательный участок № 565
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык", улица Садвакасова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №153" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аккогершин, микрорайон "Достык": 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67/1, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82; улица Карахан, микрорайон "Достык": 1, 1А, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 7/33, 8, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76А, 78; улица Каргалинская, микрорайон "Достык": 4, 4 корпус 2, 6, 8, 9, 9 корпус 1, 10, 11, 12, 13А, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 28А, 29, 32, 34, 35, 36; улица Кеменгер, микрорайон "Достык": 1, 2, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 60 корпус1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70; улица Манат, микрорайон "Достык": 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Яссауи, микрорайон "Достык": 11, 12, 14, 16, 17, 18/23, 19, 20, 21/15, 22, 25, 25А, 30, 31, 35, 36, 41, 42, 44, 50; улица Садвакасова, микрорайон "Достык": 18, 24, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 52, 54; улица Серегина, микрорайон "Достык": 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 14 корпус 1, 15, 16/10, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76; улица Сыйластык, микрорайон "Достык": 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 16, 18, 20А, 20/42, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68 корпус 1, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 80Б; улица Тауке хан, микрорайон "Достык": 9, 11А, 14, 16, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 28, 29, 34, 34 корпус 1, 35, 35А, 40; улица Трудовая, микрорайон "Достык": 1, 1А, 3, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 53А, 57; улица Фарида Шарипова, микрорайон "Достык": 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23/48, 27, 28, 33, 34, 34/1, 40, 41, 42.
Избирательный участок № 582
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 12, здание коммунального государственного казенного предприятия "Алматинский технологический колледж" Управления образования города Алматы.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Төле би көшесі: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; Өтеген батыр көшесі: 11Д, 11Д корпус 1, 11Д корпус 2, 11Д корпус 3, 11Д корпус 4, 11Д корпус 10, 11Д корпус 6, 11Д корпус 7, 11Д корпус 8, 11Д корпус 9, 11Г, 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынаудан, 69А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3Б , 3Г, 3Г корпус 1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шәймерденов көшесі, 21, "Таугүл-3" шағынаудан, Алматы қаласы Білім басқармасының "№175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Асқаров көшесі: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3: Центральная көшесі: 47, 51; "Қарғалы" демалыс үйі: 10, 11 , 12, 15, 15А, 16, 19; Жандосов көшесі: 184, 184А, 184Б, 184В, 184В блок 1, 186; "Садовод" бақша серіктестігі: 11, 12, 53, 54, 131, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 148, 151, 152, 154, 160, 162А, 163, 163/1, 167, 170, 171, 172, 177, 184, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211; "Ветеран" бақша серіктестігі: 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12; "Восход" бақша серіктестігі: 10, 11, 13, 13/1, 17, 17/1, 18, 19/2, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 28/3, 31; Жылыжай шаруашылығы: 1А, 1, 2, 3, 4, 5; Торайғыров көшесі: 53/10, 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/21, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60, 57; Жазылбек көшесі: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20; "Таугүл-3" шағынауданы: 148Б; "Таугүл" шағынауданының Ықылас көшесі: 127А, 130, 133, 133/5.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Цветочная көшесі, 1/14, "JOO High School" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 46, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60; "Таугүл" шағынауданының Мұстай Кәрім көшесі: 1, 1В, 2, 2А, 2Б, 2/7, 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12Д, 12/22, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 13, 13А, 14, 16, 17/4, 20, 21, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 39, 44 52, 60, 69; "Астана" шағынауданы: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 1/19, 1/19 корпус 1, 1/19 корпус 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40/1; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 1/16.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтеген батыр көшесі, 11А, "ХАК" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 624 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: улица Толе би: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; улица Утеген батыра: 11Д, 11Д корпус 1, 11Д корпус 2, 11Д корпус 3, 11Д корпус 4, 11Д корпус 10, 11Д корпус 6, 11Д корпус 7, 11Д корпус 8, 11Д корпус 9, 11Г, 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21.
Избирательный участок № 583
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5": 1, 1А, 2, 3Б , 3Г, 3Г корпус 1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7.
Избирательный участок № 584
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр №175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аскарова: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3: улица Центральная: 47, 51; дом отдыха "Каргалы": 10, 11 , 12, 15, 15А, 16, 19; улица Жандосова: 184, 184А, 184Б, 184В, 184В блок 1, 186; Садоводческое товарищество "Садовод": 11, 12, 53, 54, 131, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 148, 151, 152, 154, 160, 162А, 163, 163/1, 167, 170, 171, 172, 177, 184, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211; Садоводческое товарищество "Ветеран": 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12; Садоводческое товарищество "Восход": 10, 11, 13, 13/1, 17, 17/1, 18, 19/2, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 28/3, 31; Тепличное хозяйство: 1А, 1, 2, 3, 4, 5; улица Торайгырова: 53/10, 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/21, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60, 57; улица Жазылбека: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20; микрорайон "Таугуль-3": 148Б; улица Ыкылас, микрорайон "Таугуль": 127А, 130, 133, 133/5.
Избирательный участок № 585
Центр: город Алматы, улица Цветочная, 1/14, здание товарищества с ограниченной ответственностью "JOO High School".
Границы избирательного участка: улица Аманжол, микрорайон "Таугуль": 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 46, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60; улица Мустай Карим, микрорайон "Таугуль": 1, 1В, 2, 2А, 2Б, 2/7, 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12Д, 12/22, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 13, 13А, 14, 16, 17/4, 20, 21, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 39, 44 52, 60, 69; микрорайон "Астана": 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 1/19, 1/19 корпус 1, 1/19 корпус 2, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40/1; улица Цветочная, микрорайон "Таугуль": 1/16.
Избирательный участок № 586
Центр: город Алматы, улица Утеген батыра, 11А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ХАК".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 624