Алматы қаласында сайлау алдындағы үгітті ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 18 маусымдағы № 2-381 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды
Алматы қаласы әкімдігінің
_______________________
№ _______қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Өткізілетін орны
Мекенжайы
1.
"№180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Саялы шағын ауданы,
Аққайнар көшесі, 7
2.
"№ 196 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15
3.
"№ 209 мектеп- гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ботакөз шағын ауданы, 2
4.
"№ 210 мектеп- лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Дархан шағын ауданы,
Халифа Алтай көшесі, 4
5.
"№ 222 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Айгерім-1 шағын ауданы,
Сағи Әшімов көшесі, 210
6.
"№ 26 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шаңырак-2 шағын ауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 134
7.
"№ 213 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теректі шағын ауданы,
Құрсары көшесі, 37
8.
"№ 218 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарасу шағын ауданы, Көктал көшесі, 1 "А"
9.
"№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 120
10.
"№ 91 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Докучаев көшесі, 31 "А"
11.
"№181 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақкент шағын ауданы, 19
12.
"№ 152 мектеп- гимназия" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48
13.
"№184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10
14.
"№ 114 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коундрадская көшесі, 12 "А"
15.
"№ 185 мектеп- гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі, 16
16.
"Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы № 75 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 176
17.
"№34 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемес.
Алматы қаласы,
Брусиловский көшесі, 15
18.
"Шон Смаханұлы атындағы № 62 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі,4
19.
"№79 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Қарасай батыр көшесі, 205
20.
"№46 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Қарасай батыр көшесі, 157
21.
"М. Әуезов атындағы №128 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Жароков көшесі, 18
22.
"№8 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Қабанбай батыр көшесі, 125
23.
"№95 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Әди Шәріпов көшесі, 53
24.
"№90 мамандандырылған мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Чайковский көшесі, 28
25.
"Мәжит Бегалин атындағы №120 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы,
Құрманғазы көшесі, 76
26.
"№72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сүлейменов көшесі, 16
27.
"№175 "Жаңа Ғасыр" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
С. Шаймерденов көшесі, 21
28.
"№127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Таугүл шағын ауданы, 22
29.
"№5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О некоторых вопросах организации предвыборной агитации в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 18 июня 2026 года № 2-381
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от _______________№___
Помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями
Место проведения
Адрес
1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №180"
микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
2.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196"
микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15
3.
Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия №209"
микрорайон Ботакоз, 2
4.
Коммунальное государственное учреждение "Школа- лицей №210"
микрорайон Дархан,
улица Халифы Алтая, 4
5.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №222"
микрорайон Айгерим-1,
улица Саги Ашимова, 210
6.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26"
микрорайон Шанырак-2,
улица Жанкожа батыр, 134
7.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №213"
микрорайон Теректи,
улица Курсары, 37
8.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №218"
микрорайон Карасу,
улица Коктал, 1 "А"
9.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №205"
микрорайон Томирис,
улица Центральная, 120
10.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №91"
улица Докучаева, 31 "А"
11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181"
микрорайон Аккент, 19
12.
Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия №"152"
микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 48
13.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №184"
микрорайон Теректи, улица Актилек, 10
14.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №114"
улица Коунрадская, 12 "А"
15.
Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия №185"
микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16
16.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №75 имени Шакарима Кудайбердыулы"
город Алматы,
улица Туркебаева, 176,
17.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №34"
город Алматы,
улица Брусиловского, 15
18.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №62 имени Шона Смаханулы"
город Алматы,
улица Туркебаева, 4
19.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №79"
город Алматы,
улица Карасай батыра, 205
20.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №46"
город Алматы,
улица Карасай батыра, 157
21.
Коммунальное государственное учреждение Общеобразовательная школа № 128 имени М.Ауэзова"
город Алматы,
улица Жарокова, 18
22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8"
город Алматы,
улица Кабанбай батыра, 125
23.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 95"
город Алматы,
улица Ади Шарипова, 53
24.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей №90"
город Алматы,
улица Чайковского, 28
25.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 120 имени Мажита Бегалина"
город Алматы,
улица Курмангазы, 76
26.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №72"
улица Сулейменова, 16
27.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "Жаңа Ғасыр" №175"
улица С.Шаймерденова, 21
28.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №127"
микрорайон Таугуль, 22
29.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №5"

9-шағын аудан, 16
30.
"Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жандосов көшесі, 63
31.
"Нархоз Университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Жандосов көшесі, 55
32.
"№119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8-шағын аудан, 45
33.
"№116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8-шағын аудан, 46
34.
"№113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6-шағын аудан, 51
35.
"№104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2-шағын аудан, 59А
36.
И.Жансүгіров атындағы "№130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тастақ-1 шағын ауданы, 26А
37.
"Алматы технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қабдолов көшесі, 12
38.
"№122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3-шағын аудан, 52
39.
"№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсай-2 шағын ауданы, 69А
40.
"Білім-Инновация" мамандандырылған лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсай-3Б шағын ауданы, 27
41.
Қожа Ахмет Ясауи атындағы "№123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсай-3А шағын ауданы, 54
42.
"№132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақсай-4 шағын ауданы, 107
43.
"№117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетісу-2 шағын ауданы, 8Б
44.
"№173 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мамыр-1 шағын ауданы, 21
45.
"№158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Степная көшесі, 8
46.
"№202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мамыр-1 шағын ауданы, 29/11
47.
"№153 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сәдуақасов көшесі, 27
48.
"Алматы автомобиль және сән индустриясы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Төле би көшесі, 287Б
49.
"Алматы құрылыс-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Саин көшесі, 32
50.
"JOO High School" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Цветочная көшесі, 1/14
51.
"№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Орбита-3 шағын ауданы, 55А
52.
"№60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Орбита-1 шағын ауданы, 41
53.
"№146 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Серкебаев даңғылы, 109
54.
"№183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ерменсай шағын ауданы Жәңгір хан көшесі, 73
55.
"№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазақфильм шағын ауданы, 34
56.
"№189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Нұр Алатау шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33
57.
"М. Мақатаев атындағы №140 гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Түркебаев көшесі, 233
58.
"№93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Айманов көшесі, 193А
59.
"М. В. Ломоносов атындағы №38 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Радостовец көшесі, 367
60.
"№165 мамандандырылған лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Серкебаев даңғылы, 67
61.
"№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бұқар Жырау бульвары, 50Б
62.
"О. Жандосов атындағы №105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай даңғылы, 54
63.
"М. Ганди атындағы №92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Панфилов көшесі, 205
64.
"М. Базарбаев атындағы №138 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон 9, 16
30.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж"
улица Жандосова, 63
31.
Некоммерческое акционерное общество "Университет Нархоз"
улица Жандосова, 55
32.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №119"
микрорайон 8, 45
33.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №116"
микрорайон 8, 46
34.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №113"
микрорайон 6, 51
35.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №104"
микрорайон 2, 59А
36.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №130" имени И.Жансугурова
микрорайон Тастак-1, 26А
37.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский технологический колледж"
улица Кабдолова, 12
38.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №122"
микрорайон 3, 52
39.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №121"
микрорайон Аксай-2, 69А
40.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей-интернат "Білім-Иновация"
микрорайон Аксай-3Б, 27
41.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи"
микрорайон Аксай 3А, 54
42.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №132"
микрорайон Аксай-4, 107
43.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №117"
микрорайон Жетысу-2, 8Б
44.
Коммунальное государственное учреждение "Лицей №173"
микрорайон Мамыр-1, 21
45.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №158"
улица Степная, 8
46.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №202"
микрорайон Мамыр-1, 29/11
47.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №153"
улица Садвакасова, 27
48.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж автомобильной и модной индустрий",
улица Толе би, 287Б
49.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский строительно-технический колледж"
улица Саина, 32
50.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "JOO High School"
улица Цветочная, 1/14
51.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №40"
микрорайон "Орбита-3", 55А
52.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №60"
микрорайон "Орбита-1", 41
53.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №146"
проспект Серкебаева, 109
54.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №183"
микрорайон "Ерменсай", улица Жәңгір хан, 73
55.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88"
микрорайон Казахфильм, дом 34
56.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №189"
микрорайон "Нұр Алатау", улица Қазыбек Тауасарұлы, 33
57.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Гимназия №140 имени М. Макатаева"
улица Туркебаева, 243
58.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №93"
улица Айманова, 193А
59.
Коммунальное государственное учреждение "Казахстанско-Российская гимназия №38 имени Ломоносова"
улица Радостовца, 367
60.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Специализированный лицей №165"
проспект Серкебаева, 67
61.
Коммунальное государственное учреждении "Общеобразовательная школа №10"
улица Бухар Жырау, 50Б
62.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №105 имени Ораза Жандосова"
проспект Абая, 54
63.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный - лицей №92"
улица Панфилова, 205
64.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №138 имени Муслима Базарбаева"

Айнабұлақ2 шағын ауданы, 65А
92.
"Айнабұлақ" дене шынықтырусауықтыру кешені
Айнабұлақ3, 65/1
93.
"Құлагер" дене шынықтырусауықтыру кешені
Қазыбаев көшесі, 286/2
94.
"№3 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Вольная көшесі, 6А
95.
"Алматы автомеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қазыбаев көшесі, 270
96.
"№57 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ахтанов көшесі, 57
97.
"№143 мектеплицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Г. Колпаковский көшесі, 26
98.
"№103 мектепгимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қыдырбекұлы көшесі, 158,
99.
"№43 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шилов көшесі, 5
100.
"№2 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шерхан Мұртаза көшесі, 71
101.
"№80 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жайсан көшесі, 22
102.
"№77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таулы Қырат" шағын ауданы, Жуков көшесі, 140
103.
"Бауыржан Момышұлы атындағы №131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Самал-2" шағын ауданы, 22
104.
"№163 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Назарбаев даңғылы, 289
105.
"Алматы Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Достық даңғылы, 124
106.
"№19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абдуллиндер көшесі, 11
107.
"Шоқан Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов көшесі, 79
108.
"№33 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қалдаяқов көшесі, 62
109.
"№52 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Пушкин көшесі, 1
110.
"№172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Думан" шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
111.
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Достық даңғылы, 13
112.
"№186 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15
113.
"№176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдыров көшесі, 47
114.
"№192 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарағайлы" шағын ауданы, Надыров көшесі, 50
115.
"№188 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4

микрорайон Айнабулак-2, 65А
92.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Айнабулак"
микрорайон Айнабулак-3, 65/1
93.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Кулагер"
улица Казыбаева, 286/2
94.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3"
улица Вольная, 6А
95.
Коммунальное государственное казенное предприятие КГКП "Алматинский автомеханический колледж"
улица Казыбаева 270
96.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №57"
улица Ахтанова 57
97.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №143"
улица Г. Колпаковского, 26
98.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №103"
улица Кыдырбекулы 158
99.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №43"
улица Шилова 5
100.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №2"
улица Шерхана Муртаза, 71
101.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №80"
улица Жайсан, 22
102.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №77"
микрорайон "Горный Гигант", улица Жукова, 140
103.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №131 имени Бауыржана Момышулы"
микрорайон "Самал-2", 22
104.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №163"
проспект Назарбаева, 289
105.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский Дворец Школьников"
проспект Достык, 124
106.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №19"
улица Абдуллиных, 11
107.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия №12 имени Шокана Валиханова"
улица Валиханова, 79
108.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №33"
улица Калдаякова, 62
109.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №52"
улица Пушкина, 1
110.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №172"
микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15
111.
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
проспект Достык, 13
112.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №186"
микрорайон "Акжар",
улица Байсұлтанова, 15
113.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №176"
микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырова, 47
114.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №192"
микрорайон "Карагайлы",
улица Надырова, 50
115.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №188"
микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, 4

134.
"Д. Бабаев атындағы жалпы білім беретін №115 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Алтай-1" шағын ауданы, 28 үй
135.
"№142 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жұлдыз-1" шағын ауданы, 20 үй
136.
"№198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жас қанат" шағын ауданы, Ескендір Хасанғалиев көшесі, 36 үй
137.
"№203 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Нұршашқан" шағын ауданы, Досбол би көшесі, 31

134.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №115 имени Д. Бабаева"
микрорайон "Алтай-1",
дом 28
135.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 142"
микрорайон "Жулдыз-1",
дом 20
136.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 198"
микрорайон "Жас Канат", улица Ескендира Хасангалиева, 36
137.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 203"
микрорайон "Нуршашкан" улица Досбол би, 31

100.
Алмалы ауданы
Масанчи көшесі, 70 (Қабанбай батыр көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
101.
Алмалы ауданы
Байзакова көшесі, 130 (Қазыбек би көшесі мен Жұмалиев көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
102.
Алмалы ауданы
Досмұхамедов көшесі, 45 (Төле би көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
103.
Алмалы ауданы
Шәріпов көшесі, 53 (Әйтеке би көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
104.
Алмалы ауданы
Масанчи көшесі, 70 (Жамбыл көшесінің қиылысы солтүстік-шығыс жағы)
105.
Алмалы ауданы
Қабанбай батыр көшесі, 128 (Наурызбай батыр көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
106.
Алмалы ауданы
Төле би көшесі, 74/1 (Желтоқсан көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
107.
Алмалы ауданы
Әди Шәріпов көшесі, 53 (Әйтеке би көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
108.
Алмалы ауданы
Гоголь көшесі, 124 (Әди Шәріпов көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
109.
Алмалы ауданы
Гоголь көшесі, 114 (Амангелді көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
110.
Алмалы ауданы
Әди Шәріпов көшесі, 23 (Гоголь көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
111.
Алмалы ауданы
Әди Шәріпов көшесі, 23 (Гоголь көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
112.
Алмалы ауданы
Гоголь көшесі, 161 (Әди Шәріпов көшесінің қиылысы солтүстік-шығыс жағы)
113.
Алмалы ауданы
Гоголь көшесі, 139 А (Сейфуллин даңғылының қиылысы солтүстік-батыс жағы)
114.
Алмалы ауданы
Гоголь көшесі, 139 А (Жібек жолы көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысы оңтүстік- батыс жағы)
115.
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы, 174 (Индустриальная көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
116.
Алмалы ауданы
Құрманғазы көшесі, 76 (Чайковский көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
117.
Алмалы ауданы
Панфилов көшесі, 127 (Бөгенбай батыр көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
118.
Алмалы ауданы
Төле би көшесі, 74/1 (Желтоқсан көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
119.
Алмалы ауданы
Панфилов көшесі, 68/73 (Жібек жолы даңғылы мен Назарбаев даңғылының қиылысы солтүстік-батыс жағы)
120.
Алмалы ауданы
Чайковский көшесі, 7 (Райымбек даңғылының қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
121.
Алмалы ауданы
Чайковский көшесі, 28 (Мәметова көшесінің қиылысы солтүстік-шығыс жағы)
122.
Алмалы ауданы
Абылай хан даңғылы, 58а (Мақатаев көшесі мен Байсеитова көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
123.
Алмалы ауданы
Чайковский көшесі, 28 (Мәметова көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысы солтүстік-батыс жағы)
124.
Алмалы ауданы
Абылай хан даңғылы, 20 (Райымбек даңғылының қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
125.
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы, 210/2 (Әуезов көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
126.
Алмалы ауданы
Сейфуллин даңғылы, 467 В (Райымбек даңғылының қиылысы оңтүстік-батыс жағы)

100.
Алмалинский район
улица Масанчи, 70 (угол улицы Кабанбай батыра юго-восточная сторона)
101.
Алмалинский район
улица Байзакова, 130 (улица Казыбек би угол улицы Жумалиева северо-западная сторона)
102.
Алмалинский район
улица Досмухамедова, 45 (угол улицы Толе би северо-западная сторона)
103.
Алмалинский район
улица Ади Шарипова, 53 (угол улицы Айтеке би – северо-западная сторона)
104.
Алмалинский район
улица Масанчи, 70 (угол улицы Жамбыла северо-восточная сторона)
105.
Алмалинский район
улица Кабанбай батыра, 128 (угол улицы Наурызбай батыра юго-восточная сторона)
106.
Алмалинский район
улица Толе би, 74/1 (угол улицы Желтоксан юго-западная сторона)
107.
Алмалинский район
улица Ади Шарипова, 53 (угол улицы Айтеке би северо-западная сторона)
108.
Алмалинский район
улица Гоголя, 124 (угол улицы Шарипова Ади юго-восточная сторона)
109.
Алмалинский район
улица Гоголя, 114 (угол улицы Амангельды юго-восточная сторона)
110.
Алмалинский район
улица Ади Шарипова, 23 (угол улицы Гоголя северо–западная сторона)
111.
Алмалинский район
улица Ади Шарипова, 23 (угол улицы Гоголя северо–западная сторона)
112.
Алмалинский район
улица Гоголя, 161 (угол улицы Шарипова Ади северо-восточная сторона)
113.
Алмалинский район
улица Гоголя, 139А (угол проспекта Сейфуллина северо-западная сторона)
114.
Алмалинский район
улица Гоголя, 139А (улица Жибек жолы угол проспекта Сейфуллина юго-западная сторона)
115.
Алмалинский район
проспект Райымбека, 174 (угол улицы Индустриальная юго-западная сторона)
116.
Алмалинский район
улица Курмангазы, 76 (угол улицы Чайковского юго-западная сторона)
117.
Алмалинский район
улица Панфилова, 127 (угол улицы Богенбай батыра юго– западная сторона)
118.
Алмалинский район
улица Толе би, 74/1 (угол улицы Желтоксан юго-западная сторона)
119.
Алмалинский район
улица Панфилова, 68/73 (проспект Жибек жолы угол проспекта Назарбаева северо-западная сторона)
120.
Алмалинский район
улица Чайковского, 7 (угол проспекта Райымбека юго-западная сторона)
121.
Алмалинский район
улица Чайковского, 28, (угол улицы Маметовой северо-восточная сторона)
122.
Алмалинский район
проспект Абылай хана, 58а, (улица Макатаева угол улицы Байсеитова юго-западная сторона)
123.
Алмалинский район
улица Чайковского, 28, (улица Маметовой угол улицы Желтоксан северо-западная сторона)
124.
Алмалинский район
проспект Абылай хана, 20 (угол проспекта Райымбека юго-восточная сторона)
125.
Алмалинский район
проспект Райымбека, 210/2 (угол улицы Ауэзова юго-восточная сторона)
126.
Алмалинский район
проспект Сейфуллина, 467 В (угол проспекта Райымбека юго-западная сторона)

331.
Медеу ауданы
Назарбаев даңғылы, 289 (Назарбаев даңғылының қиылысы, шығыс жағы)
332.
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 220 (Достық даңғылы мен әл-Фараби даңғылының қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
333.
Медеу ауданы
Қабанбай батыр көшесі, 86 (Қабанбай батыр көшесі мен Пушкин көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
334.
Медеу ауданы
Ришат және Муслим Абдуллиндер көшесі, 11 (Ришат және Муслим Абдуллиндер көшесі мен Жібек жолы даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
335.
Медеу ауданы
Қонаев көшесі, 43 (Қонаев көшесі мен Әлімжанов көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
336.
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 59 (Достық даңғылы мен Шевченко көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
337.
Медеу ауданы
Қабанбай батыр көшесі, 86 (Қабанбай батыр көшесі мен Уәлиханов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
338.
Медеу ауданы
Пушкин көшесі, 63 (Пушкин көшесі мен Гоголь көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
339.
Медеу ауданы
Қазыбек би көшесі, 30 (Қазыбек би көшесі мен Уәлиханов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
340.
Медеу ауданы
Қалдаяқов көшесі, 54 (Қалдаяқов көшесі мен Қазыбек би көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
341.
Медеу ауданы
Төле би көшесі, 10 (Төле би көшесі мен Абдуллиндер көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
342.
Медеу ауданы
Бөгенбай батыр көшесі, 53 (Бөгенбай батыр көшесі мен Бегалин көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
343.
Медеу ауданы
Бегалин көшесі, 82 (Бегалин көшесі мен Қабанбай батыр көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
344.
Медеу ауданы
Бөгенбай батыр көшесі, 42 (Бөгенбай батыр көшесі мен Қастеев көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
345.
Медеу ауданы
Назарбаев даңғылы, 40 (Назарбаев даңғылы мен Мәметова көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
346.
Медеу ауданы
Пушкин көшесі, 1 (Пушкин көшесі мен Райымбек батыр даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
347.
Медеу ауданы
Нүсіпбеков көшесі, 10 (Нүсіпбеков көшесі мен Жүргенов көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
348.
Медеу ауданы
Янушкевич көшесі, 58 (Янушкевич көшесі мен Куратов көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
349.
Медеу ауданы
Жангелдин көшесі, 28 (Жангелдин көшесі мен Әшімбаев көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
350.
Медеу ауданы
Райымбек батыр даңғылы, 60 (Арықов көшесі мен Потанин көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
351.
Медеу ауданы
Жетбаев көшесі, 15 (Жетбаев көшесі мен Интернационал көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
352.
Медеу ауданы
Жетбаев көшесі, 15 (Жетбаев көшесі мен Альпинист көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
353.
Медеу ауданы
Иштван Қоныр көшесі, 53 (Иштван Қоныр көшесі мен Қарбышев көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)

331.
Медеуский район
проспект Назарбаева, 289 (угол проспекта Назарбаева, восточная сторона)
332.
Медеуский район
проспект Достык, 220 (проспект Достык, угол проспекта аль-Фараби, юго-восточная сторона)
333.
Медеуский район
улица Кабанбай батыра, 86 (улица Кабанбай батыра, угол улицы Пушкина, юго-западная сторона)
334.
Медеуский район
улица Ришата и Муслима Абдуллиных, 11(улица Ришата и Муслима Абдуллиных, угол проспекта Жибек жолы, юго-западная сторона)
335.
Медеуский район
улица Кунаева, 43 (улица Кунаева, угол улицы Алимжанова, юго-западная сторона)
336.
Медеуский район
проспект Достык, 59 (проспект Достык, угол улицы Шевченко, северо-западная сторона)
337.
Медеуский район
улица Кабанбай батыра, 86 (улица Кабанбай батыра, угол улицы Валиханова, юго-восточная сторона)
338.
Медеуский район
улица Пушкина, 63 (улица Пушкина, угол улицы Гоголя, северо-западная сторона)
339.
Медеуский район
улица Казыбек би, 30 (улица Казыбек би, угол улицы Валиханова, юго-восточная сторона)
340.
Медеуский район
улица Калдаякова, 54 (улица Калдаякова, угол улицы Казыбек би, юго-восточная сторона)
341.
Медеуский район
улица Толе би, 10 (улица Толе би, угол улицы Абдуллиных, юго-западная сторона)
342.
Медеуский район
улица Богенбай батыра, 53 (улица Богенбай батыра, угол улицы Бегалина, северо-западная сторона)
343.
Медеуский район
улица Бегалина, 82 (улица Бегалина, угол улицы Кабанбай батыра, юго-восточная сторона)
344.
Медеуский район
улица Богенбай батыра, 42 (улица Богенбай батыра, угол улицы Кастеева, юго-западная сторона)
345.
Медеуский район
проспект Назарбаева, 40 (проспект Назарбаева, угол улицы Маметовой, юго-восточная сторона)
346.
Медеуский район
улица Пушкина, 1 (улица Пушкина, угол проспекта Райымбек батыра, юго-западная сторона)
347.
Медеуский район
улица Нусупбекова, 10 (улица Нусупбекова, угол улицы Жургенова, северо-западная сторона)
348.
Медеуский район
улица Янушкевича, 58 (улица Янушкевича, угол улицы Куратова, северо-восточная сторона)
349.
Медеуский район
улица Жангельдина, 28 (улица Жангельдина, угол улицы Ашимбаева, северо-западная сторона)
350.
Медеуский район
проспект Райымбека, 60 (улица Арыковой, угол улицы Потанина, северо-восточная сторона)
351.
Медеуский район
улица Жетбаева, 15 (улица Жетбаева, угол улицы Интернационал, северо-западная сторона)
352.
Медеуский район
улица Жетбаева, 15 (улица Жетбаева, угол улицы Альпинист, юго-западная сторона)
353.
Медеуский район
улица Иштван коныра, 53 (улица Иштван коныра, угол улицы Карбышева, юго-восточная сторона)

354.
Медеу ауданы
Иштван Қоныр көшесі, 53 (Иштван Қоныр көшесі мен Рудзутак көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
355.
Медеу ауданы
Татарская көшесі, 32 (Татарская көшесі мен Уфимская көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
356.
Медеу ауданы
Оренбургская көшесі, 17 (Оренбургская көшесі мен Тажбенов көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
357.
Медеу ауданы
Оренбургская көшесі, 17 (Оренбургская көшесі мен Шухов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
358.
Медеу ауданы
Погодин көшесі, 41 (Погодин көшесі мен Үштөбе көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
359.
Медеу ауданы
Погодин көшесі, 41 (Үштөбе көшесі мен Кабилов көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
360.
Медеу ауданы
Блок көшесі, 14 (Блок көшесі мен Экибастузская көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
361.
Медеу ауданы
Демченко көшесі, 83А (Демченко көшесі мен Талғар тас жолының қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
362.
Медеу ауданы
Қарқаралы көшесі, 15 (Қарқаралы көшесі мен Болашақ көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
363.
Медеу ауданы
Қарқаралы көшесі, 15 (Болашақ көшесі мен Майгүл көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
364.
Медеу ауданы
Құлжа тас жолы, 2 (Талғар тас жолы мен Бұқар жырау көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
365.
Медеу ауданы
Құлжа тас жолы, 2 (Құлжа тас жолы мен Талғар тас жолының қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
366.
Наурызбай ауданы
"Калкаман" шағын ауданы, (Райымбек даңғылының оңтүстік жағында, Ашимов көшесінен шығысқа қарай)
367.
Наурызбай ауданы
"Калкаман" шағын ауданы, (Райымбек даңғылының оңтүстік жағында, Қарғалық өзенінен батысқа қарай)
368.
Наурызбай ауданы
"Калкаман" шағын ауданы, (Ашимов көшесінің батыс жағында, Сагатов көшесінің қиылысы)
369.
Наурызбай ауданы
"Калкаман" шағын ауданы, (Шаляпин көшесінің солтүстік жағында, Нұрпейісов көшесінің қиылысы)
370.
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағын ауданы, (Жандосов көшесінің солтүстік жағында, Мереке көшесінің қиылысы)
371.
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағын ауданы, (Рысқұлов көшесінің батыс жағында, Жандосов көшесінің қиылысы)
372.
Наурызбай ауданы
"Қарғалы" шағын ауданы, (Кенесары хан көшесінің батыс жағында, "Қазпошта" АҚ ғимаратының алдында)
373.
Наурызбай ауданы
"Қарағайлы" шағын ауданы, (Надиров пен Бегайыл көшелерінің қиылысы)
374.
Наурызбай ауданы
"Ақжар" шағын ауданы, (Даулеткерей көшесінің шығыс жағында, Жандосов көшесінен солтүстікке қарай)
375.
Наурызбай ауданы
"Тастыбулак" шағын ауданы, (Жандосов пен Таутаған көшелерінің қиылысы)
376.
Наурызбай ауданы
"Ақжар" шағын ауданы, (Жандосов көшесінің оңтүстік жағында, Бекешева көшесінің қиылысы)
377.
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағын ауданы, (Айтматов көшесінің оңтүстік жағында, Аксай көшесінің қиылысы)

354.
Медеуский район
улица Иштван коныра, 53 (улица Иштван коныра, угол улицы Рудзутака, северо-западная сторона)
355.
Медеуский район
улица Татарская, 32 (улица Татарская, угол улицы Уфимская, северо-восточная сторона)
356.
Медеуский район
улица Оренбургская, 17 (улица Оренбургская, угол улицы Тажбенова, юго-западная сторона)
357.
Медеуский район
улица Оренбургская, 17 (улица Оренбургская, угол улицы Шухова, юго-восточная сторона)
358.
Медеуский район
улица Погодина, 41 (улица Погодина, угол улицы Уштобе, северо-восточная сторона)
359.
Медеуский район
улица Погодина, 41 (улица Уштобе, угол улицы Кабилова, северо-западная сторона)
360.
Медеуский район
улица Блока, 14 (улица Блока, угол улицы Экибастузская, северо-западная сторона)
361.
Медеуский район
улица Демченко, 83А (улица Демченко, угол Талгарского тракта, юго-восточная сторона)
362.
Медеуский район
улица Каркаралы, 15 (улица Каркаралы, угол улицы Болашак, северо-восточная сторона)
363.
Медеуский район
улица Каркаралы, 15 (улица Болашак, угол улицы Майгуль, юго-восточная сторона)
364.
Медеуский район
Кульджинский тракт, 2 (Талгарский тракт, угол улицы Бухар жырау, северо-западная сторона)
365.
Медеуский район
Кульджинский тракт, 2 (Кульджинский тракт, угол Талгарского тракта, северо-восточная сторона)
366.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", (по южной стороне проспекта Райымбека, восточнее улицы Ашимова)
367.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", (по южной стороне проспекта Райымбека, западнее реки Каргалинка
368.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", (по западной стороне улицы Ашимова, угол улицы Сагатова)
369.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", (по северной стороне улицы Шаляпина угол улицы Нурпеисова)
370.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", (по северной стороне улицы Жандосова, угол улицы Мереке)
371.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", (по западной стороне улицы Рыскулова угол улицы Жандосова)
372.
Наурызбайский район
микрорайон "Каргалы", (по западной стороне улицы Кенесары хан, перед зданием АО "Казпочта")
373.
Наурызбайский район
микрорайон "Карагайлы", (пересечение улиц Надырова и Бегайыл)
374.
Наурызбайский район
микрорайон "Акжар", (по восточной стороне улицы Даулеткерей, севернее улицы Жандосова)
375.
Наурызбайский район
микрорайон "Тастыбулак", (пересечение улиц Жандосова и Таутаган)
376.
Наурызбайский район
микрорайон "Акжар", (по южной стороне улицы Жандосова, угол улицы Бекешева)
377.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", (по южной стороне улицы Айтматова, угол улицы Аксайская)

"Қайрат" шағын ауданы, Д.А. Қонаев атындағы ТК, 500/4 ғимараты (солтүстік жағы)
475.
Түрксіб ауданы
"Қайрат" шағын ауданы, "Алтын Сити" ТК, 153/17 (шығыс жағы)
476.
Түрксіб ауданы
Сауранбаев көшесі, 15 (шығыс жағы)

микрорайон "Кайрат", Потребительский кооператив имени Д.А. Кунаева, здание 500/4 (северная сторона)
475.
Турксибский район
микрорайон "Кайрат", ЖК "Алтын Сити", 153/17 (восточная сторона)
476.
Турксибский район
улица Сауранбаева, 15 (восточная сторона)