Алматы қаласында 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектi XLVI сессиясының 2026 жылғы 10 маусымдағы № 311 шешiмi
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-3-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 бұйрығымен бекітілген Кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесіне (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 20284 болып тіркелген) сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы қаласында 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшері 2026 жылға бекітілген айлық есептік көрсеткіштің 0,016 еселенген мөлшерінде, яғни айына бір шаршы метр үшін 70 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума в городе Алматы на 2026 год
Решение очередной XLVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 10 июня 2026 года № 311
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Методикой расчета минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284), маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума в городе Алматы на 2026 год в размере 0,016 – кратного месячного расчетного показателя, утвержденного на 2026 год, что составляет 70 тенге, в расчете за один квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев