2026 жылға арналған мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 20/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен бекітілген "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру ережелері мен әдістемесіне" сәйкес Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінеҚазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келесі шараларды қамтамасыз ету тапсырылсын:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны – "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институтына" ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдау;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шарбақты ауданы әкімдігініңинтернет-ресурсында орналастырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шарбақты ауданы әкімінің жетекшілік ететінорынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі С. Иманкулов
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "27" қаңтар № 20/1
қаулысына қосымша
Шарбақты ауданы бойынша2026 жылға арналған мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифі
Қызметалушығакөрсетілетін 1 қызметтің ай сайынғытарифі (теңге)
1.
Үйдекүтімкөрсетужағдайындаарнаулыәлеуметтікқызметтеркөрсету

Об утверждении тарифов на специальные социальные услуги в негосударственном секторе на 2026 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 27 января 2026 года № 20/1
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг в негосударственном секторе на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" в установленном действующим законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Щербактинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Щербактинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Иманкулов
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
от "27" января 2026 года № 20/1
Тариф на оказание специальных социальных услуг в негосударственном секторе по Щербактинскому району на 2026 год
Размер ежемесячного тарифа на 1 услугополучателя (тенге)
1.
Оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому