Успен аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 207/45 "2026-2028 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 221/50 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 207/45 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 219102 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 320 324 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 79 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 240 277 мың теңге;
2) шығындар – 322 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 124 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2026-2028 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 265 мың теңге;
2) шығындар – 75 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 918 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 918 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2026-2028 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 053 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 279 мың теңге;
2) шығындар – 65 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 207/45 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2026-2028 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 9 апреля 2026 года № 221/50
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 207/45 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан по № 219102) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 320 324 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79 903 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240 277 тысяч тенге;
2) затраты – 322 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 124 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 265 тысяч тенге;
2) затраты – 75 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 918 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 918 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 053 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 471 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 279 тысяч тенге;
2) затраты – 65 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2026-2028 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 372 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 751 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 253 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 368 мың теңге;
2) шығындар – 109 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2026-2028 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 883 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 175 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 273 мың теңге;
2) шығындар – 84 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 713 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2026-2028 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 083 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 726 мың теңге;
2) шығындар – 75 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 372 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 751 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 253 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 368 тысяч тенге;
2) затраты – 109 374 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 073 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 362 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 273 тысяч тенге;
2) затраты – 84 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 713 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 083 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 726 тысяч тенге;
2) затраты – 75 084 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 001 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -12 001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 001 тысяч тенге.";
7) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1 к решению
Успенского районного
маслихата