Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/379 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/343 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 395 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 044 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 351 мың теңге;
2) шығындар – 61 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -262 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 262 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/343 "О бюджете Шакатского cельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/379
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Шакатского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 40/343 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шакатского cельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 044 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 43 351 тысяча тенге;
2) затраты – 61 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -262 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 262 тысячи тенге.";