Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 46/371 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті туралы" № 40/332 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің тақырыбы "2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылының бюджеті туралы" жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ефремовка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 761 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 366 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 541 мың теңге;
2) шығындар – 44 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ефремовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2026 жылға арналған субвенция көлемі 23 075 мың теңгеде ескерілсін.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/332 "О бюджете Ефремовского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 46/371
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 40/332 "О бюджете Ефремовского сельского округа на 2026-2028 годы", следующие изменения:
1) заголовок указанного решения изложить в новой редакции "О бюджете села Ефремовка на 2026-2028 годы";
2) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ефремовка на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 761 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 854 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 541 тысяча тенге;
2) затраты – 44 156 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395 тысяч тенге.";
3) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете села Ефремовка на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 075 тысяч тенге.";