Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 "Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 26 маусымдағы № 154/1 қаулысы
Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданы әкімдігінің "Тереңкөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 118/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 130784 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тереңкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Маңғұтов
"КЕЛІСІЛДІ"
Тереңкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Тереңкөл ауданы
әкімдігінің 2026 жылғы
26 маусымдағы
№ 154/1 қаулысына
қосымша
Тереңкөл ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
15 сәуірдегі

О внесении изменения в постановление акимата района Тереңкөл от 15 апреля 2019 года № 118/2 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 июня 2026 года № 154/1
Акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Тереңкөл "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл" от 15 апреля 2019 года № 118/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 130784) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тереңкөл.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Мангутов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Тереңкөл
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от 26 июня 2026 года
№ 154/1
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от 15 апреля 2019 года

№ 118/2 қаулысына
қосымша
Тереңкөл ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасуы
Байқоныс ауылдық округі
1.
Байқоныс ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Байқоныс орта жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Қасым Есщанов көшесі, 22 бойынша
2.
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Байқоныс ауылы Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Қасым Есщанов көшесі, 28 бойынша
3.
Қызылтан ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім бөлімінің "Қызылтаң орта жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 5 бойынша
4.
Тілеубай ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Тілеубай ауылы клубы ғимаратының жанында, Амангелді Иманов көшесі, 29 бойынша
Песчан ауылдық округі
5.
Песчан ауылы
"Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында Шоссейная көшесі, 5 бойынша
6.
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің, "Ясли-сад "Балдырған" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында, Шоссейная көшесі, 1А бойынша
7.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тереңкөл ауданының ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында, Шоссейная көшесі, 56 бойынша
8.
"Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын ғимаратының жанында, Выдрин көшесі 1Б бойынша
9.
"Сирень" дүкені ғимаратының жанында, Шоссейная көшесі, 23 бойынша
10.
Қарасуық ауылы
"Песчан ауылдық округі әкімі аппараты Песчан ауылының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қарасуық ауылының клубы ғимаратының жанында, Луговая көшесі, 7 бойынша
Тереңкөл ауылдық округі
11.
Ынталы ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ынталы негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Ынталы көшесі, 4 бойынша
12.
Тереңкөл ауылы
Тереңкөл ауданы әкімдігінің, Тереңкөл ауданы ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімінің "ALDASPAN жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Елгин көшесі, 128 бойынша
13.
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 230 бойынша
14.
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Тереңкөл ауданының аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Байтұрсынов көшесі, 234 бойынша
15.
"Тереңкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Тургенев көшесі, 77 бойынша
16.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Тереңкөл ауданының аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында, Гагарин көшесі, 18 бойынша
17.
Павлодар облысы білім беру басқармасының "Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің Музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 128 бойынша
18.
"Павлодар облысы мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Тереңкөл ауданы филиалы ғимаратының жанында, Гагарин көшесі, 15 бойынша
19.
"Павлодар облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Тереңкөл ауданы филиалы бөлімінің ғимаратының жанында, Тургенев көшесі, 85А бойынша
20.
Тіс емханасы ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 88А бойынша
21.
"Народный" дүкені ғимаратының жанында, Торайғыров көшесі, 113 бойынша
22.
"Деловой" дүкені ғимаратының жанында, Тургенев көшесі, 223 бойынша
Береговое ауылдық округі
23.
Береговое ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Береговое ауылы Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Намазбаев көшесі, 3 бойынша
24.
"Сункар" дүкені ғимаратының жанында, Намазбаев көшесі, 13 бойынша
25.
Зеленая Роща ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің, "Зеленая роща негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Целинная көшесі, 4-құрылыс бойынша
26.
"Тереңкөл ауданының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Зеленая Роща ауылының клубы ғимаратының жанында, Абай көшесі, 12 бойынша
27.
Осьмерыжск ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Осьмерыжск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында, Школьная көшесі, 2 бойынша
Жаңабет ауылдық округі
28.
Жаңабет ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Жаңабет ауылы Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Әйтеке би көшесі, 48 бойынша
29.
"Айсана" дүкені ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 1 бойынша
30.
Жасқайрат ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасы Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жасқайрат негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Иса Байзақов көшесі, 6 бойынша
Октябрь ауылдық округі
31.
Первомайск ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Первомайск негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Бірлік көшесі, 11 бойынша
32.
Октябрь ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Октябрь ауылының мәдени-демалыс орталығы ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 10 бойынша
33.
Октябрь ауылының Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған Даңқ обелискі ескерткішінің жанында, Панфилов көшесі, 4 бойынша
Калиновка ауылдық округі
34.
Калиновка ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Калиновка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Жеңіс көшесі, 52 бойынша
35.
"Сельмаг" дүкені ғимаратының жанында, Жеңіс көшесі, 58 бойынша
36.
Қызылдау ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қызылдау ауылы клубы ғимаратының жанында, Школьная көшесі, 13 бойынша
Томарлы ауылдық округі
37.
Томарлы ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Томарлы ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Бастау көшесі, 38 бойынша
38.
"Аққайың" дүкені ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 3 бойынша
Ивановка ауылдық округі
39.
Ивановка ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Ивановка орта жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Достық көшесі, 32 бойынша
40.
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ивановка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 6 бойынша
Алтай ауылдық округі
41.
Алтай ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Алтай ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Киров көшесі, 24 бойынша
42.
"Алтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Киров көшесі, 25 бойынша
43.

№ 118/2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Тереңкөл
п/п
Наименование
населенного пункта
Месторасположение
Байконысский сельский округ
1.
село Байконыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Байконысская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Касыма Есщанова, 22
2.
Возле здания Дома культуры села Байконыс государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Касыма Есщанова, 28
3.
село Кызылтан
Возле здания коммунального государственного учреждения "Кызылтанская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 5
4.
село Тлеубай
Возле здания клуба села Тлеубай государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Амангельды Иманова, 29
Песчанский сельский округ
5.
село Песчаное
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Песчанского сельского округа" по улице Шоссейная, 5
6.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Шоссейная, 1А
7.
Возле здания врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Тереңкөл" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Шоссейная, 56
8.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Выдрина, 1Б
9.
Возле здания магазина "Сирень" по улице Шоссейная, 23
10.
село Карасук
Возле здания клуба села Карасук государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Песчаное аппарата акима Песчанского сельского округа" по улице Луговая, 7
Теренкольский сельский округ
11.
село Ынталы
Возле здания коммунального государственного учреждения "Инталинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Ынталы, 4
12.
село Теренколь
Возле здания коммунального государственного учреждения "ALDASPAN жастар орталығы" отдела внутренней политики и развития языков района Тереңкөл, акимата района Тереңкөл по улице Елгина, 128
13.
Возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 230
14.
Возле здания государственного учреждения "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" по улице Байтурсынова, 234
15.
Возле здания государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ района Тереңкөл" по улице Тургенева, 77
16.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Аграрно-технический колледж района Тереңкөл" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Гагарина, 18
17.
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Музыкальная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 128
18.
Возле здания филиала района Тереңкөл коммунального государственного учреждения "Государственный архив Павлодарской области" по улице Гагарина, 15
19.
Возле здания отдела района Тереңкөл филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области" по улице Тургенева, 85А
20.
Возле здания стоматологии по улице Тәуелсіздік, 88А
21.
Возле здания магазина "Народный" по улице Торайгырова, 113
22.
Возле здания магазина "Деловой" по улице Тургенева, 223
Береговой сельский округ
23.
село Береговое
Возле здания Дома культуры села Береговое государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Намазбаева, 3
24.
Возле здания магазина "Сункар" по улице Намазбаева, 13
25.
село Зеленая Роща
Возле здания коммунального государственного учреждения "Зеленорощинская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Целинная, строение 4
26.
Возле здания сельского клуба села Зеленая роща государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Абая, 12
27.
село Осьмерыжск
Возле здания коммунального государственного учреждения "Осьмерыжская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Школьная, 2
Сельский округ Жаңабет
28.
село Жанабет
Возле здания Дома культуры села Жанабет государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Әйтеке би, 48
29.
Возле здания магазина "Айсана" по улице Тәуелсіздік, 1
30.
село Жаскайрат
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жаскайратская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Исы Байзакова, 6
Октябрьский сельский округ
31.
село Первомайское
Возле здания коммунального государственного учреждения "Первомайская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Бірлік, 11
32.
село Октябрьское
Возле здания Досугового центра села Октябрьское государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 10
33.
Возле памятника-обелиска Славы участникам Великой Отечественной войны села Октябрьское по улице Панфилова, 4
Калиновский сельский округ
34.
село Калиновка
Возле здания Дома культуры села Калиновка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Жеңіс, 52
35.
Возле здания магазина "Сельмаг" по улице Жеңіс, 58
36.
село Кызылдау
Возле здания клуба села Кызылдау государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Школьная, 13
Сельский округ Томарлы
37.
село Томарлы
Возле здания Дома культуры села Томарлы государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бастау, 38
38.
Возле здания магазина "Аққайың" по улице Тәуелсіздік, 3
Ивановский сельский округ
39.
село Ивановка
Возле здания коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Достық, 32
40.
Возле здания Дома культуры села Ивановка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Тәуелсіздік, 6
Сельский округ Алтай
41.
село Алтай
Возле здания Дома культуры села Алтай государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Кирова, 24
42.
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Алтай" по улице Кирова, 25
43.

"Алтай" дүкені ғимаратының жанында, Чкалов көшесі, 22, 2 пәтер бойынша
44.
Фрументьевка ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Фрументьевка ауылының Мәдениет үйі ғимаратының жанында, Мерей көшесі, 17 бойынша
Әулиеағаш ауылдық округі
45.
Аққайың ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Аққайың ауылы клубы ғимаратының жанында, Астана көшесі, 1 бойынша
46.
Әулиеағаш ауылы
"Әулеағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Асар көшесі, 1 бойынша
47.
"Ирина" дүкені ғимаратының жанында, Тәуелсіздік көшесі, 7 бойынша
Жаңақұрылыс ауылдық округі
48.
Қоржынкөл ауылы
"Тереңкөл ауданының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қоржынкөл ауылы клубы ғимаратының жанында, Бәйтерек көшесі, 25 бойынша
49.
"Диляра" дүкені ғимаратының жанында, Сұрағанов көшесі, 46 бойынша
50.
Жаңақұрылыс ауылы
Павлодар облысы білім беру басқармасының Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Жаңақұрылыс негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Мектеп көшесі, 6 бойынша

Возле здания магазина "Алтай" по улице Чкалова, 22 квартира 2
44.
село Фрументьевка
Возле здания Дома культуры села Фрументьевка государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Мерей, 17
Сельский округ Әулиеағаш
45.
село Аққайың
Возле здания клуба села Аққайың государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Астана, 1
46.
село Әулиеағаш
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Әулиеағаш" по улице Асар, 1
47.
Возле здания магазина "Ирина" по улице Тәуелсіздік, 7
Жанакурлысский сельский округ
48.
село Қоржынкөл
Возле здания клуба села Қоржынкөл государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры района Тереңкөл" по улице Бәйтерек, 25
49.
Возле здания магазина "Диляра" по улице Сураганова, 46
50.
село Жанакурылыс
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жанакурлысская основная общеобразовательная школа" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области по улице Мектеп, 6