Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 150-45-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 168-54-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 150-45-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6628584 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1019204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27924 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10388 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5571068 мың теңге;
2) шығындар – 6861701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45438 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86538 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41100 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -278555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278555 мың теңге.";
2) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Ертіс аудандық бюджетте Ертіс ауданының ауылдар мен ауылдық округтер бюджеттеріне 2026 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:
73681 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
10700 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
290418 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
2882 мың теңге – ауылдық елді мекендерді санитарлық тазарту жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
1201 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2790 мың теңге – ауылдық елді мекендердің жерлеу орындарын күтіп-ұстау жөніндегі іс-шараларды жүргізуге.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 150-45-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 22 мая 2026 года № 168-54-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 150-45-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Иртышский районный бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6628584 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1019204 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 27924 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10388 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5571068 тысяч тенге;
2) затраты – 6861701 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45438 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86538 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41100 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278555 тысяч тенге.";
2) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в Иртышском районном бюджете целевые текущие трансферты на 2026 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
73681 тысяча тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
10700 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в сельских населенных пунктах;
290418 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
2882 тысячи тенге – на проведение мероприятий по санитарной очистке сельских населенных пунктов;
1201 тысяча тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2790 тысяч тенге – на проведение мероприятий по содержанию мест захоронений сельских населенных пунктов.";