О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 155-47-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2026 – 2028 годы"
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 165-51-8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 155-47-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2026 – 2028 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52634 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39502 мың теңге;
2) шығындар – 52634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2026 – 2028 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71069 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10561 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60508 мың теңге;
2) шығындар – 72671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1602 мың теңге.";
3) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 476694 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 165674 мың теңге;
трансферттер түсімі – 311020 мың теңге;
2) шығындар – 496948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20254 мың теңге.";
4) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2026 – 2028 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 155-47-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2026 – 2028 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 8 апреля 2026 года № 165-51-8
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 155-47-8 "О бюджете сҰл и сельских Иртышского района на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2.Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52634 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13132 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39502 тысячи тенге;
2) затраты – 52634 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 71069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 60508 тысяч тенге;
2) затраты – 72671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1602 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1602 тысячи тенге.";
3) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2026–2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 476694 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 165674 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 311020 тысяч тенге;
2) затраты – 496948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20254 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20254 тысячи тенге.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

1) кірістер – 45742 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11236 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34506 мың теңге;
2) шығындар – 49300 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3558 мың теңге.";
5) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2026 – 2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50460 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8656 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41804 мың теңге;
2) шығындар – 50530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге.";
6) осы шешімнің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2026 – 2028 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57921 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2774 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55147 мың теңге;
2) шығындар – 57922 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;

1) доходы – 45742 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34506 тысяч тенге;
2) затраты – 49300 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3558 тысяч тенге.";
5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 50460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8656 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41804 тысячи тенге;
2) затраты – 50530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге.";
6) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57921 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2774 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 55147 тысяч тенге;
2) затраты – 57922 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяча тенге;