Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 150-45-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 160-50-8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 150-45-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6617780 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1018992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6581 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5566775 мың теңге;
2) шығындар – 6850897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46712 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86538 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39826 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279829 мың теңге.";
2) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Ертіс аудандық бюджетте Ертіс ауданының ауылдар мен ауылдық округтер бюджеттеріне 2026 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:
81668 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
12500 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
295657 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
5095 мың теңге – ауылдық елді мекендерді санитарлық тазарту жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
1201 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
3000 мың теңге – ауылдық елді мекендердің жерлеу орындарын күтіп-ұстау жөніндегі іс-шараларды жүргізуге.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 150-45-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2026 года № 160-50-8
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 150-45-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Иртышский районный бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6617780 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1018992 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 25432 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6581 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5566775 тысяч тенге;
2) затраты – 6850897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46712 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86538 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39826 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279829 тысяч тенге.";
2) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в Иртышском районном бюджете целевые текущие трансферты на 2026 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
81668 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
12500 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в сельских населенных пунктах;
295657 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
5095 тысяч тенге – на проведение мероприятий по санитарной очистке сельских населенных пунктов;
1201 тысяча тенге – на капитальные расходы государственных органов;
3000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по содержанию мест захоронений сельских населенных пунктов.";