Ертіс ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Баспа үгіт материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" № 210/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 мамырдағы № 94/2 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Баспа үгіт материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" № 210/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі Н. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық
аумақтық
сайлау комиссиясы
Ертіс ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Иртышского района от 30 июля 2014 года № 210/6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 28 мая 2026 года № 94/2
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Иртышского района от 30 июля 2014 года № 210/6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района Н. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Иртышская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района

2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 210/6 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "28" мамыр
№ 94/2 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Ертіс ауылы
Иса Байзақов көшесі, орталық алаңдағы ақпараттық стенд
2
Ысқақов көшесі 98, "Ритуалдық қызметтер" ғимаратының жанында
3
Желтоқсан көшесі 104, "Ертіс ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Гагарин көшесі 81, "Ертіс аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
5
Қайырбек Ламашәріпов көшесі 14А, "Абдалинов" ЖК дүкеніне қарама-қарсы
6
Желтоқсан көшесі 153А
7
Желтоқсан көшесі 98, "Тілеуленов" ЖК наубайханасының жанында
8
Қызылжар ауылы
Ақ Жүрек көшесі 22, "Ертіс "тәжірибелік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
9
Ақ Жүрек көшесі 19, "Ертіс "тәжірибелік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
10
Тоғызақ ауылы
Школьная көшесі 1
11
Луговое ауылы
Жамбыл көшесі 1, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
12
Иса Байзақов ауылы
Қабыш Көктаев көшесі 11, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
13
Қабыш Көктаев көшесі, 18, Шрейдер ЖК дүкенінің жанында
14
Үлгілі ауылы
Бірлік көшесі 5, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Иса Байзақов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Северный ауылы
Садовая көшесі 62, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
16
Садовая көшесі 51А
17
Степное ауылы
Степная көшесі 19
18
Қараағаш ауылы
Момышұлы көшесі 2, шағын футбол алаңының жанында
19
Момышұлы көшесі 2, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданы білім бөлімінің "Қараағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
20
Майқоныр ауылы
Астана көшесі 9, "Мұса" дүкенінің жанында
21
Маяковский-Астана көшелерінің қиылысы
22
Қарақұдық ауылы
Рамазанов көшесі 26A, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
23
Әлия Молдағұлова көшесі 17, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Қарақұдық медициналық пункті
24
Кеңес ауылы
Бөгенбай батыр көшесі 3
25
Ынтымақ ауылы
Мүткенов көшесі 20, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
26
село Караоткель
Мәшһүр Жүсіп көшесі 2
27
Панфилов ауылы
Горобец көшесі 1A, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
28
Раденко көшесі 13А, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Панфилов жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
29
Ұзынсу ауылы
Ленин көшесі 22, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
30
Гагарин көшесі 22
31
Ағашорын ауылы
Бөгенбай батыр көшесі 11, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
32
Бөгенбай батыр көшесі 7
33
Ленино ауылы
Октябрьская көшесі 6А
34
Октябрьская көшесі 12, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, дәрігерлік амбулатория
35
Амангелді ауылы
Юрий Половой көшесі 5, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
36
Амангелді көшесі 3, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Амангелді жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
37
Қосағаш ауылы
Абылайхан көшесі 7
38
Абылайхан көшесі 19, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Қосағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
39
Голубовка ауылы
Степная көшесі 7, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
40
Целинная көшесі 20, "Голубовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
41
Тоқта ауылы
Центральная көшесі 4, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
42
Сілеті ауылы
Сұлукөл көшесі 4, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
43
Мектеп көшесі 12, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Сілеті жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
44
Қызылағаш ауылы
Қожым батыр көшесі 9, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
45
Жазы батыр көшесі 7Б, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Қызылағаш медициналық пункті
46
Қоскөл ауылы
Мира көшесі 15, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
47
Мира көшесі 13, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Қоскөл жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
48
Қызылқақ ауылы
Ленин көшесі 8, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
49
Ленин көшесі 12, "Қоскөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
50
Бұланбай ауылы
Бұланбай көшесі 6А, шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық "Ертіс аудандық ауруханасы" мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Бұланбай медициналық пункті

от 30 июля 2014 года
№ 210-6
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района
от "28" мая 2026 года
№ 94/2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Иртышского района
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
село Иртышск
улица Исы Байзакова, информационный стенд на центральной площади
2
улица Искакова 98, возле здания "Ритуальные услуги"
3
улица Желтоксан 104, возле здания государственного учреждения "Отдел финансов Иртышского района"
4
улица Гагарина 81, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Иртышский аграрно-технический колледж"
5
улица Қайырбек Ламашәріпов 14А, напротив магазина ИП "Абдалинов"
6
улица Желтоксан 153А
7
улица Желтоксан 98, возле пекарни ИП "Тлеуленов"
8
село Кызылжар
улица Ақ Жүрек 22, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское""
9
улица Ақ Жүрек 19, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское""
10
село Тогызак
улица Школьная 1
11
село Луговое
улица Жамбыла 1, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
12
село Исы Байзакова
улица Қабыш Көктаева 11, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
13
улица Қабыш Көктаева 18, возле магазина ИП Шрейдер
14
село Ульгули
улица Бірлік 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Исы Байзакова" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
15
село Северное
улица Садовая 62, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
16
улица Садовая 51А
17
село Степное
улица Степная 19
18
село Караагаш
улица Момышулы 2, возле минифутбольного поля
19
улица Момышулы 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Караагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
20
село Майконыр
улица Астана 9, возле магазина "Муса"
21
пересечение улиц Маяковского - Астана
22
село Каракудук
улица Рамазанова 26А, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
23
улица Алии Молдагуловой 17, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Каракудук
24
село Кенес
улица Богенбай батыра 3
25
село Ынтымак
улица Муткенова 20, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
26
село Караоткель
улица Машхур Жусупа 2
27
село Панфилово
улица Горобец 1А, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
28
улица Раденко 13А, возле здания коммунального государственного учреждения "Панфиловская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
29
село Узынсу
улица Ленина 22, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
30
улица Гагарина 22
31
село Агашорын
улица Богенбай батыра 11, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
32
улица Богенбай батыра 7
33
село Ленино
улица Октябрьская 6А
34
улица Октябрьская 12, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", врачебная амбулатория
35
село Амангельды
улица Юрия Половых 5, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
36
улица Амангельды 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
37
село Косагаш
улица Абылайхана 7
38
улица Абылайхана 19, возле здания коммунального государственного учреждения "Косагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
39
село Голубовка
улица Степная 7, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
40
улица Целинная 20, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Голубовка"
41
село Тохта
улица Центральная 4, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
42
село Селеты
улица Сулуколь 4, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
43
улица Мектеп 12, возле здания коммунального государственного учреждения "Селетинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
44
село Кызылагаш
улица Кожым батыра 9, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
45
улица Жазы батыра 7Б, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Кызылагаш
46
село Косколь
улица Мира 15, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
47
улица Мира 13, возле здания коммунального государственного учреждения "Коскольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
48
село Кызылкак
улица Ленина 8, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
49
улица Ленина 12, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Коскольского сельского округа"
50
село Буланбай
улица Буланбай 6А, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Буланбай