Ертіс ауданы бойынша 2026 жылға арналған мемлекеттік және мемлекеттік емес секторларда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 8/1 қаулысы
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 19, 142-баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" № 281 бұйрығына сәйкес, Ертіс аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік және мемлекеттік емес секторларда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер белгіленсін.
2. "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін осы қаулыны жолдау;
2) осы қаулыны Ертіс ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғанынан кейін орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Жүсіпов
Ертіс ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 23 қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
1 қосымша
Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік сектор өкілдерінің арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуіне тарифтер
Атауы 1 Алушының қызметіне ай сайынғы тарифтердің мөлшері (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг в государственных и негосударственных секторах по Иртышскому району на 2026 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 23 января 2026 года № 8/1
В соответствии со статьями 19, 142 Социального кодекса Республики Казахстан, Приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг в государственных и негосударственных секторах, согласно приложений 1,2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иртышского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Иртышского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Жусупов
Приложение 1
к постановлению
акимата Иртышского района
от 23 января 2026 года
№ 8/1
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг представителями государственного сектора отдела занятости и социальных программ Иртышского района
Наименование Размер ежемесячных тарифов на 1 услугу получателя (тенге)
1
Предоставление специальных социальных услуг в условиях оказания услуг на дому

67226
Ертіс ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 23 қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
2 қосымша
Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік емес сектор өкілдерінің арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуіне тарифтер
Атауы 1 Алушының қызметіне ай сайынғы тарифтердің мөлшері (теңге)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
35944,44

67226
Приложение 2
к постановлению
акимата Иртышского района
от 23 января 2026 года
№ 8/1
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг представителями негосударственного сектора отдела занятости и социальных программ Иртышского района
Наименование Размер ежемесячных тарифов на 1 услугу получателя (тенге)
1
Предоставление специальных социальных услуг в условиях оказания услуг на дому
35944,44