Железин ауданы Новомир ауылдық округі Церковное ауылының шекарасын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 3 наурыздағы № 73/3 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 227/8 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 4579,2 гектар Железин ауданы Новомир ауылдық округі Церковное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
2. "Железин ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі А. Шайхимов
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т. Даулетов
Бірлескен
Железин ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "3" наурыздағы
№73/3 қаулысына
және Железин аудандық
мәслихатының
2026 жылғы "6" наурыздағы
№227/8 шешіміне
1-қосымша
Железин ауданы Новомир ауылдық округі Церковное ауылы жерлерінің экспликациясы
Гектар
Жалпы алаңы
Ауыл шаруашылық алқаптарының барлығы
Оның ішінде
Басқалар
Егістік
Шабындық
Жайылымдар

Об установлении и изменении границ (черты) села Церковное Новомирского сельского округа Железинского района
Совместные постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 3 марта 2026 года № 73/3 и решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 6 марта 2026 года № 227/8
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черту) села Церковное Новомирского сельского округа Железинского района, общей площадью 4579,2 гектар согласно приложениям 1,2 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Железинского района" внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Железинского района А. Шайхимов
Председатель районного маслихата Т. Даулетов
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Железинского района
от "3" марта 2026 года
№ 73/3 и решению
Железинского районного
маслихата
от "6" марта 2026 года
№ 227/8
Экспликация земель села Церковное Новомирского сельского округа Железинского района
Гектар
Общая площадь
Всегосельскохозяйственных
угодий
В том числе
Прочие
Пашня
Сенокос
Пастбища