Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті туралы" № 401/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 442/48 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті туралы" № 401/42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағына келесі редакцияға жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54163,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4587,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 49576,0 мың теңге;
2) шығындар – 55204,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1041,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 401/42 "О бюджете Жанатлекского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22 апреля 2026 года № 442/48
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 401/42 "О бюджете Жанатлекского сельского округа на 2026-2028 годы":
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложению 1, 2, 3, - соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 54163,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4587,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 49576,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55204,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– -1014,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1041,5 мың теңге".
2) көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 22 сәуірдегі
№ 442/48 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 19 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1014,5 тысяч тенге".
2) приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского районного маслихата
от 22 апреля 2026 года
№ 442/48
Приложение 1/
к решению Баянаульского районного маслихата
от 19 декабря 2025 года