Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы "Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 144 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2026 жылғы 5 ақпандағы № 28 қаулысы
Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы "Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 144 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6386 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы _________ № ___
қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 5 февраля 2026 года № 28
Акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6386) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Актогайского района
"__" _________ 2025 года № ___
Приложение к постановлению
акимата Актогайского района

2019 жылғы 21 мамырдағы
№ 144 қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Ақтоғай ауылы
Алин көшесі 97, "Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
2
Максим Горький көшесі 86, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
3
Марденов көшесі 101, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
4
Махмет Қайырбаев көшесі 43, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Махмет Қайырбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
5
Шағын ауданы 28, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
6
Приреченск ауылы
22 Партсъезд көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Приреченск ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Ганауэра көшесі 2, "Хасан" дүкеннің жанында
8
Харьков ауылы
Советов көшесі 34, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Харьковка ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
9
Жоламан ауылы
Жастар көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жоламан ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
10
Ақжол ауылы
П.Драганов көшесі 2, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
11
П.Драганов және Мир көшелері қиылысы автобус аялдамасының жанында
12
Барлыбай ауылы
Специалист көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Барлыбай ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Басқамыс ауылы
1 Май көшесі 8, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Баскамыс ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
14

от "21" мая 2019 года
№ 144
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Актогай
Улица Алина 97, возле здания государственного учреждения "Отдел реального сектора экономики Актогайского района"
2
Улица Максима Горького 86, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района"
3
Улица Марденова 101, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
4
Улица Махмета Каирбаева 43, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Махмета Кайырбаева" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
5
Микрорайон 28, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
6
село Приреченское
Улица 22 Партсъезда 12, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Приреченское
7
Улица Ганауэра 2, возле магазина "Хасан"
8
село Харьковка
Улица Советов 34, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Харьковка
9
село Жоламан
Улица Жастар 9, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жоламан
10
село Ақжол
Улица П.Драганова 2, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Ақжол
11
Перекресток улиц П. Драганова и улицы Мира возле автобусной остановки
12
село Барлыбай
Улица Специалистов 12, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Барлыбай
13
село Баскамыс
Улица 1 Мая 8, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Баскамыс
14

1 Май көшесі 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шидерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Жалаулы ауылы
Абай көшесі 22, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жалаулы ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
16
Қарасу ауылы
Бірлік көшесі 16, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Жалаулы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Балтасап ауылы
Жеңіс көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Балтасап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
18
Шолақсор ауылы
Тәуелсіздік көшесі 18, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Шолақсор ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
19
Болашақ көшесі 8, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
20
Жолболды ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі 20, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жолболды ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
21
Мұхтар Әуезов көшесі 33, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Естай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
22
Шұға ауылы
Мектеп көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Х.Шаяхметов атындағы негізгі орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
23
Шілікті ауылы
Мектеп көшесі 3, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шілікті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
24
Қараоба ауылы
Болашақ көшесі 13, "Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Мектеп көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараоба ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
26
Жаңааул ауылы
Достық көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жаңааул ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
27
Исантерек ауылы
Желтоқсан көшесі 2, кешенді блок-модульдің жанында
28
Әуелбек ауылы
Бейбітшілік көшесі 5, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Әуелбек ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
29
Тәуелсіздік көшесі 14, автобус аялдамасының жанында
30
Өтес ауылы
Орталық көшесі 8а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Өтес ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
31
Қожамжар ауылы
Астана көшесі 4, "Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
32
Елубаев Сахабиден көшесі 13, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қожамжар ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
33
Қайран ауылы
Мектеп көшесі, 5, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қайран ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
34
Жамбыл ауылы
Балбыр көшесі 4, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жамбыл ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
35
Қараой ауылы
Күбән көшесі 6, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараой ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
36
Мүткенов ауылы
Шарапиденов көшесі 1А, "Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
37
Астана көшесі 1А, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Мүткенов ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
38
Мүткенов көшесі 1, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Мүткенов ауылының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
39
Жаңатап ауылы

Улица 1 Мая 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Шидертинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
15
село Жалаулы
Улица Абая 22, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жалаулы
16
село Карасу
Улица Бірлік 16, возле здания коммунального государственного учреждения "Жалаулинская начальная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
17
село Балтасап
Улица Жеңіс 15, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Балтасап
18
село Шолаксор
Улица Тәуелсіздік 18, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Шолаксор
19
Улица Болашақ 8, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Шолаксор
20
село Жолболды
Улица Мұхтар Әуезова 20, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жолболды
21
Улица Мұхтар Әуезова 20, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Естая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
22
село Шуга
Улица Мектеп 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Х.Шаяхметова" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
23
село Шиликти
Улица Мектеп 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Шиликтинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
24
село Караоба
Улица Болашақ 13, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Караобинского сельского округа Актогайского района"
25
Улица Мектеп 13, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Караоба
26
село Жанааул
Улица Достық 9, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанааул
27
село Исантерек
Улица Желтоқсан 2, возле комбинированного блок модуля
28
село Ауельбек
Улица Бейбітшілік 5, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Ауельбек
29
Улица Тәуелсіздік 14, возле автобусной остановки
30
село Отес
Улица Орталык 8а, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Отес
31
село Кожамжар
Улица Астана 4, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района"
32
Улица Елубаева Сахабидена 13, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Кожамжар
33
село Кайран
Улица Мектеп 5, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Кайран
34
село Жамбыл
Улица Балбыр 4, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жамбыл
35
село Караой
Улица Кубань 6, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Караой
36
село Муткенова
Улица Шарапиденова 1А, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Муткеновского сельского округа Актогайского района"
37
Улица Астана 1А, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Муткенова
38
Улица Муткенова 1, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области врачебная амбулатория села Муткенова
39
село Жанатап

Орталық көшесі 21/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанатап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
40
Жаңабет ауылы
Мектеп көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанабет ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
41
Әбжан ауылы
Мектеп көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Әбжан ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында

Улица Орталық 21/1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанатап
40
село Жанабет
Улица Мектеп 15, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанабет
41
село Абжан
Улица Мектеп 7, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Абжан