Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 6 ақпандағы "Екібастұз қаласы әкімдігі жергілікті атқарушы органдарының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" № 85/2 қаулысының күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 70/2 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 6 ақпандағы "Екібастұз қаласы әкімдігі жергілікті атқарушы органдарының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" № 85/2 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

Об отмене постановления акимата города Экибастуза от 6 февраля 2025 года № 85/2 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами местных исполнительных органов акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 февраля 2026 года № 70/2
В соответствии со статьей 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2025 года № 85/2 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами местных исполнительных органов акимата города Экибастуза".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз А. Бейсекин