2026 жылға Павлодар қаласы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 132/1 қаулысы
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға Павлодар қаласы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по городу Павлодар на 2026 год
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 22 января 2026 года № 132/1
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра-Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987) акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по городу Павлодар на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара

2026 жылғы 22 қаңтардағы
№ 132/1 қаулысына
қосымша
1 көрсетілетін қызметті алушыға арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Р/с №
Атауы
Айына 1 көрсетілетін қызметті алушыға тариф (теңге)
Мемлекеттік мекемелер
Үйде қызмет көрсету ұйымдары
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Халыққа әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
46 095,36
Уақытша болу ұйымдары
1
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Дағдарыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

от 22 января 2026 года
№ 132/1
Подушевой тариф на специальные социальные услуги на 1 услугополучателя
№ п/п
Наименование
Тариф на 1 услугополучателя в месяц (тенге)
Государственные учреждения
Организации надомного обслуживания
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр социального обслуживания" отдела занятости и социальных программ города Павлодара, акимата города Павлодара
46 095,36
Организации временного пребывания
1
Коммунальное государственное учреждение "Кризисный центр" отдела занятости и социальных программ города Павлодара, акимата города Павлодара