Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 229/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2026 жылғы 24 ақпандағы № 248/28 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 8 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 229/26 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 506045016 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 78742753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5393763 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
арнайы түсімдер – 16741139 мың теңге;
трансферттер түсімі – 405167361 мың теңге;
2) шығындар – 504946271 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 562109 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20791643 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20229534 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1062569 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1062569 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -525933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525933 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
400000 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және қайта жаңартуға;
583446 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
2766383 мың теңге – кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
166651 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
1481169 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту;
8889218 мың теңге – қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
1172134 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
5936675 мың теңге – жылу энергетикалық жүйені дамытуға;
5675187 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
4298958 мың теңге – қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
1385112 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
151005 мың теңге – көлік инфрақұрылымын дамытуға.";

О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 8 декабря 2025 года № 229/26 "Об областном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Павлодарского областного маслихата от 24 февраля 2026 года № 248/28
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 8 декабря 2025 года № 229/26 "Об областном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 506045016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –78742753 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5393763 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
специальные поступления – 16741139 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 405167361 тысяча тенге;
2) затраты – 504946271 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 562109 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20791643 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20229534 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1062569 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1062569 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -525933 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –525933 тысячи тенге.";
2) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
400000 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
583446 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2766383 тысячи тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства;
166651 тысяча тенге – на развитие объектов спорта;
1481169 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
8889218 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах;
1172134 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
5936675 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
5675187 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
4298958 тысяч тенге – на развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
1385112 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
151005 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.";

3) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттердің және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады:
908250 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3726835 тысяч тенге – тұрғын үй салуға;
5656558 тысяч тенге – жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін.";

3) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующем размере:
908250 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3726835 тысяч тенге – на строительство жилья;
5656558 тысяч тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.";

3 503
098
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
1 191 659
271
Облыстың құрылыс басқармасы
930 599
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
930 599
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 367 378
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 367 378
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 367 378
4
Емханалар
338 891
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
338 891
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
338 891
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
177 882
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
177 882
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
177 882
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 743 824
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 743 824
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
296 007
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
331 283
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
10 489
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
75 865
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
525 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 504 680
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 715 598
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10 464 158
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 997 690
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 667 309
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
426 596
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

3 503
098
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
1 191 659
271
Управление строительства области
930 599
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
930 599
3
Специализированная медицинская помощь
1 367 378
253
Управление здравоохранения области
1 367 378
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 367 378
4
Поликлиники
338 891
253
Управление здравоохранения области
338 891
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
338 891
5
Другие виды медицинской помощи
177 882
253
Управление здравоохранения области
177 882
029
Областные базы специального медицинского снабжения
177 882
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 743 824
253
Управление здравоохранения области
7 743 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
296 007
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
331 283
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
10 489
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
75 865
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
525 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 504 680
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 715 598
1
Социальное обеспечение
10 464 158
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 997 690
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 667 309
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
426 596
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

3 434 383
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
745 982
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
590 086
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 117 156
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
16 178
261
Облыстың білім басқармасы
2 466 468
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 293 538
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
172 930
2
Әлеуметтiк көмек
12 333 815
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
12 333 815
003
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
143 330
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 190 485
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
917 625
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
917 625
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 283
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
378 154
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
51 622
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
83 095
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
21 592
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
141 879
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 858 751
1
Тұрғын үй шаруашылығы
22 542
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 542
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азамматардың жекелеген санаттарына төлемдер
22 542
2
Коммуналдық шаруашылық
37 476 516
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
37 476 516
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 215
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

3 434 383
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
745 982
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
590 086
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 117 156
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
16 178
261
Управление образования области
2 466 468
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 293 538
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
172 930
2
Социальная помощь
12 333 815
256
Управление координации занятости и социальных программ области
12 333 815
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
143 330
068
Программа занятости
12 190 485
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
917 625
256
Управление координации занятости и социальных программ области
917 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
241 283
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
378 154
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
51 622
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
83 095
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
21 592
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
141 879
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 858 751
1
Жилищное хозяйство
22 542
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 542
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
22 542
2
Коммунальное хозяйство
37 476 516
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
37 476 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
151 215
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

395 165
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 063
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
1 094 242
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 682
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
237 101
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
643 459
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 164 780
1
Отын және энергетика
1 164 780
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 164 780
041
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 164 780
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 476 827
1
Ауыл шаруашылығы
37 229 019
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 413 533
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
391 049
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 225 819
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
500 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
3 200 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
317 734
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
52 706
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
53 552
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 120 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 281 427
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
24 293
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 595 996
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
9 533 157
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 117 800
719
Облыстың ветеринария басқармасы
5 815 486
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

395 165
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 063
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
1 094 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела
213 682
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
237 101
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
643 459
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 164 780
1
Топливо и энергетика
1 164 780
271
Управление строительства области
1 164 780
041
Развитие теплоэнергетической системы
1 164 780
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 476 827
1
Сельское хозяйство
37 229 019
255
Управление сельского хозяйства области
31 413 533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
391 049
002
Субсидирование развития семеноводства
4 225 819
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
500 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
3 200 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
317 734
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 706
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
53 552
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 120 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 281 427
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
24 293
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 595 996
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
9 533 157
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 117 800
719
Управление ветеринарии области
5 815 486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

218 052
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
22 225
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
3 871
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
7 208
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
67 534
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
31 864
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
29 573
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 911 432
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 376 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 143
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
52 569
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
92 015
2
Су шаруашылығы
639 012
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
600 000
023
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
600 000
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
39 012
006
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 012
3
Орман шаруашылығы
2 123 759
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
2 123 759
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
2 079 699
009
Жануарлар дүниесін қорғау
44 060
4
Балық шаруашылығы
468 956
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
468 956
010
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
421 900
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

218 052
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
22 225
009
Организация санитарного убоя больных животных
3 871
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
7 208
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
67 534
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
31 864
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
29 573
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 911 432
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 376 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 143
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
52 569
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
92 015
2
Водное хозяйство
639 012
255
Управление сельского хозяйства области
600 000
023
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
600 000
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
39 012
006
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
39 012
3
Лесное хозяйство
2 123 759
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
2 123 759
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 079 699
009
Охрана животного мира
44 060
4
Рыбное хозяйство
468 956
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
468 956
010
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
421 900
034
Субсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства