Павлодар облысында 2026 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 24 ақпандағы № 51/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысында 2026 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
Павлодар облысында 2026 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области на 2026 год
Постановление акимата Павлодарской области от 24 февраля 2026 года № 51/1
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области на 2026 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области на 2026 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___"___________
№ _____ қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысында 2026 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
9 сағаттық болу режимі бар
топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
10,5 сағаттық болу режимі бар
топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
9 сағаттық болу режимі бар
топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
10,5 сағаттық болу режимі бар
топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Аким области А. Байханов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "____" _________2026 года
№ _________
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области на 2026 год
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организа
ций дошколь
ного воспита
ния и обучения с 9 часовым режимом пребыва
ния
Количество воспитан
ников организа
ций дошколь
ного воспитания и обучения с 10,5 часовым режимом пребыва
ния
Средняя стоимо
сть расхо
дов на одного воспитанника в месяц, тенге
в группах с 9 часовым режи
мом пребывания
Сред
няя стоимость расхо
дов на одного воспи
танни
ка в месяц, тенге
в груп
пах с 10,5 часо
вым режи
мом пребы
вания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 2 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

198
81910
2
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
81
215350
3
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің № 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
114
82515
4
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
236
77351
5
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
79387
6
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
216
81715
7
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
294
68564
8
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
139
81346
9
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
315
84704
10
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
82217
11
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
81169
12
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Чайка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
92
101993
13
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
65
91571
14
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
275
78974
15
Ақсу қаласының "Рашат А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
63
59470
16
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
89177
17
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

198
81910
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
81
215350
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
114
82515
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 16 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
236
77351
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 18 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
170
79387
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 19 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
216
81715
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 24 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
294
68564
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырған" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
139
81346
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
315
84704
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
190
82217
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
180
81169
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Чайка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
92
101993
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
65
91571
14
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли - сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
275
78974
15
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рашат А" города Аксу (по согласованию)
63
59470
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Ақ бота" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
160
89177
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айналайын" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области

122
150492
18
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
28
142255
19
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
10
219018
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қызғалдақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
29
173478
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Болашақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
151687
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
258
102399
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
263
98252
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
77
99198
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
62
109103
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Ертіс ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
259
70478
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Жұлдыз" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
27
76204
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
169
112126
29
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
124868
30
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кемеңгер ауылының "Аяла" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
86789
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
83
90680
32
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Розовка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
56
96604
33
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60

122
150492
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айгөлек" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
28
142255
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
10
219018
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Қызғалдақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
29
173478
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Болашақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
30
151687
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района,управления образования Павлодарской области
258
102399
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
263
98252
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
77
99198
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский-сад "Светлячок" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
62
109103
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
259
70478
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
27
76204
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Акбота" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
169
112126
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Карлыгаш" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
45
124868
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аяла" села Кемеңгер" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
125
86789
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
83
90680
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Розовский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
56
96604
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" села Набережное отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60

90545
34
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
49
97031
35
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ямышев сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
54
94011
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
66
85391
37
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Чернорецк ауылының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
88115
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Талбесік" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
244
82332
39
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
72
87859
40
Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
90692
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
54
79902
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
41
94658
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
135
82166
44
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
194
87668
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 1 сәбилер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
300
88769
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
198
93326
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 3 санаториялық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
305
82842
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
248
86237
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

90545
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
49
97031
35
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ямышевский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
54
94011
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
66
85391
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" села Чернорецк" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
88115
38
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Талбесік" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
244
82332
39
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
72
87859
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайн" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
75
90692
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
54
79902
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
41
94658
43
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
135
82166
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области
194
87668
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
300
88769
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
198
93326
47
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
305
82842
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
248
86237
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

193
94117
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
199
90976
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
216
91867
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
136
96977
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
314
80526
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
299
82796
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті поселкесінің № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107
108037
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
137
119250
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
122
223374
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
292
79026
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 15 сәбилер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
246
89713
60
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
271
85478
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Солнечный поселкесінің № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
83877
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
314
86575
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 20 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
314
79541
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

193
94117
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
199
90976
51
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области;
216
91867
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
136
96977
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
314
80526
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
299
82796
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 сәбилер бақшасы поселка Шидерты" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
107
108037
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
137
119250
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
122
223374
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
292
79026
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
246
89713
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
271
85478
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 сәбилербақшасы поселка Солнечный" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
250
83877
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 физкультурно – оздоровительного профиля" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
314
86575
63
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
314
79541
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 ресурстық орталық" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

311
80299
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 22 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
197
95696
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
314
94837
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
207
85865
68
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 25 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
153
183606
69
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
242
89170
70
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
95060
71
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 28 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
257
82062
72
Екібастұз қаласының "Қаржас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
55
58343
73
Екібастұз қаласының "Сәби City" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
125
58343
74
Екібастұз қаласының "Ясина 2021" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
70
58343
75
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
179
83112
76
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
305
80986
77
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы – Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
226
85470
78
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
83845
79
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
246
80722
80
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 мектепке дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

311
80299
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
197
95696
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
314
94837
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
207
85865
68
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
153
183606
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 26" образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
242
89170
70
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 27" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
95060
71
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад №28" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
257
82062
72
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қаржас" города Экибастуза (по согласованию)
55
58343
73
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби City" города Экибастуза (по согласованию)
125
58343
74
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясина 2021" города Экибастуза (по согласованию)
70
58343
75
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
179
83112
76
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
305
80986
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара – Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
226
85470
78
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
155
83845
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
246
80722
80
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

265
80687
81
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
217
83437
82
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
174
87690
83
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
132
83607
84
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы № 10 сәбилер бақшасы – "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
355
79625
85
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
308
82436
86
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
84215
87
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
59
199550
88
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
144
86073
89
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
282
79598
90
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
113
88331
91
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
135
87740
92
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
178
86070
93
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
142
96340
94
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
191
92726
95
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 22 санаторлық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
93

265
80687
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
217
83437
82
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
174
87690
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
132
83607
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара – Образовательно-развивающий центр "ZamanStar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
355
79625
85
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
308
82436
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
125
84215
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
59
199550
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
144
86073
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
282
79598
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
113
88331
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
135
87740
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
178
86070
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
142
96340
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
191
92726
95
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 22 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
93

237
84833
125
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64
204892
126
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
252
84945
127
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
340
79090
128
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы – Көптілде тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
249
85296
129
Павлодар облысының білім беру басқармасы, "Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Павлодар қаласының № 58 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
72
97811
130
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
164
91496
131
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
154
83747
132
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
205603
133
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
317
78568
134
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 85 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
224
80953
135
Павлодар облысы білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 86 сәбилер бақшасы "Baby Land" дене шынықтыру-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
196
85342
136
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 93 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
137
87382
137
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – "Радуга" үйлесімді даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
237
88481
138
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

237
84833
125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
64
204892
126
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
252
84945
127
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
340
79090
128
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара – Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
249
85296
129
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 58 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
72
97811
130
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
164
91496
131
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
154
83747
132
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
100
205603
133
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
317
78568
134
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 85 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
224
80953
135
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 86 города Павлодара - физкультурно-оздоровительный центр "Baby Land" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
196
85342
136
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 93 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
137
87382
137
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
237
88481
138
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

267
84382
139
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 104 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
316
78632
140
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 111 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
293
82947
141
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
254
82265
142
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 115 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
137
87818
143
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
225
85269
144
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
96382
145
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 120 сәбилер бақшасы – Этномәдени тәрбие беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
317
77983
146
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
81491
147
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
88314
148
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - Эстетикалық даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
244
85084
149
Павлодар қаласының "Лингва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
150
58343
150
Павлодар қаласының "СОЛНЫШКО" жеке меншік сәбилер бақшасы" мекемесі (келісім бойынша)
158
58343
151
Павлодар қаласының "Игілік" балаларды сауықтыру-дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
175
58343
152
Павлодар қаласының "Инара" Балаларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
50
58343
153
Павлодар қаласының "Baby Star KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
65
58343
154
Павлодар қаласының "NIMAT PV" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
45
103249
155
Павлодар қаласының "Заман–Альянс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "ZerekBala" білім беру орталығы (келісім бойынша)

267
84382
139
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 104 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
316
78632
140
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 111 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
293
82947
141
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
254
82265
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
137
87818
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
225
85269
144
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
140
96382
145
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 120 города Павлодара – Центр этнокультурного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
317
77983
146
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
320
81491
147
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
140
88314
148
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - Центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
244
85084
149
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лингва" города Павлодара (по согласованию)
150
58343
150
Учреждение "Частный Ясли-сад "СОЛНЫШКО" города Павлодара (по согласованию)
158
58343
151
Товарищество с ограниченной ответственностью "Игілік" Детский оздоровительно – развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
175
58343
152
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инара" Детский развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
50
58343
153
Товарищество с ограниченной ответственностью "Baby Star KZ" города Павлодара (по согласованию)
65
58343
154
Товарищество с ограниченной ответственностью "NIMAT PV" города Павлодара (по согласованию)
45
103249
155
Образовательный центр "ZerekBala" товарищества с ограниченной ответственностью "Заман–Альянс" города Павлодара (по согласованию)