"Павлодар облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы"
Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 2 ақпандағы № 20/1 қаулысы
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді және коммерциялық есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылу энергиясын сату бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10313 болып тіркелген) сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыдағы қосымшаға сәйкес есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін Павлодар облысы бойынша газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Павлодар облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С. Б. Батырғұжиновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілді
2026 жылғы "___" _________
№________
Павлодар облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
1. Павлодар облысында есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
№ рс
Еліді мекен атауы
Жылумен жабдықтаушы ұйымның атауы
Тұрғын үй құрылысының, қабаттардың қабаттылығы
Өлшем бірлігі
Жылу энергиясын тұтыну нормалары
1
Баянауыл ауданы Баянауыл кенті
"Баянауыл – су арнасы" Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
1 - 2
Гигакалорий/ шаршы метр

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 2 февраля 2026 года № 20/1
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета и коммунальных услуг по реализации тепловой энергии для потребителей, не имеющих приборов коммерческого учета" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10313) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Павлодарской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Батыргужинова С.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Байханов
Утверждены
постановлением акимата
Павлодарской области
от "___" _________ 2026 года
№________
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета в Павлодарской области
1. Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Павлодарской области
№ пп
Наименование населенного пункта
Наименование теплоснабжающей организации
Этажность жилой постройки, этажей
Единица измерений
Нормы потребления тепловой энергии
1
Поселок Баянаул Баянаульского района
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Баянауыл – су арнасы"
1 - 2
Гигакалорий/ квадратный метр