Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 219 "Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2026 жылғы 29 маусымдағы № 256 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 219 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5976318,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3100692,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 121832,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6763,8 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2747029,3 мың теңге;
2) шығындар – 6542397,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8353,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69200,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60847,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -574432,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 574432,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 219 "О районном бюджете Федоровского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 29 июня 2026 года № 256
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 219 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 5976318,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3100692,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 121832,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6763,8 тысячи тенге;
специальным поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2747029,3 тысячи тенге;
2) затраты – 6542397,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8353,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69200,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60847,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -574432,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 574432,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.