Мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 225 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2026 жылғы 18 ақпандағы № 231 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 225 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38976,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16743,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 54,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22179,0 мың теңге;
2) шығындар – 39930,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -954,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 954,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29908,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5898,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 61,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23949,0 мың теңге;
2) шығындар – 30114,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -206,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 206,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35855,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 225 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 февраля 2026 года № 231
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 225 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 38976,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16743,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 54,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22179,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39930,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -954,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 954,5 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29908,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5898,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 61,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23949,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30114,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -206,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 206,3 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35855,0 тысяч тенге, в том числе по:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38374,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38374,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Федоров ауданы Новошумное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30770,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10115,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20655,0 мың теңге;
2) шығындар – 36220,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5450,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5450,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – -38374,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38374,4 тысячи тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет села Новошумное Федоровского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30770,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10115,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20655,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36220,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5450,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5450,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению маслихата