Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 17 июля 2026 года № 188
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Федоровской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Федоровского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Федоровского района
_____________ Т. Волоткевич
Приложение
к постановлению акимата

Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын айқындау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 17 шілдедегі № 188 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Федоров аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары айқындалсын.
2. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Т. Волоткевич
Қосымша әкімдіктің

от "17" июля 2026 года № 188
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Федоровка
щит на углу улицы Абая – улицы Легкодухова; щит на углу улицы Набережная – улицы Мухтара Ауэзова; щит на углу улицы Шевченко – улицы Набережная; щит на углу улицы Легкодухова – улицы Камалиддена Жиентаева; щит на улице Юнацкого (район торговой площади); щит на улице Пушкина; щит на углу улицы Водопроводная – улицы Карла Либкнехта;
2
село Жарколь
щит у здания коммунального государственного казенного предприятия "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области;
3
село Александрополь
щит у здания коммунального государственного учреждения "Александропольская начальная школа" отдела образования Федоровского района";
4
село Владыкинка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Владыкинская основная средняя школа" отдела образования Федоровского района";
5
село Затышенка
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Беркут";
6
село Копыченка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Копыченская основная средняя школа отдела образования Федоровского района"
7
село Приозерное
щит у здания крестьянского хозяйства "Тюлегенов Эдуард Амержанович";
8
село Банновка
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Банновского сельского округа Федоровского района";
9
село Каракопа
щит по ул. Центральная у здания магазина "Фиалка";
10
село Чеховка
щит по улице Чехова;
11
село Цабелевка
щит у здания медицинского пункта;
12
село Вишневое
щит у здания сельского клуба;
13
село Белояровка
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Алтын Инвест";
14
село Усаковка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Усаковское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области;
15
село Придорожное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Воронежского сельского округа Федоровского района";
16
село Успеновка
щит у здания коммунального государственного учреждения "Успеновская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района";
17
село Лысановка
щит на углу улицы Степная - улицы Озерная;
18
село Чистый Чандак
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского округа Федоровского района";
19
село Камышный Чандак
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Турар";
20
село Алабутала
щит у здания сельского клуба;
21
Село Мирное
щит у здания медицинского пункта
22
село Лесное
щит у здания по улице Г.Кравченко у здания сельского клуба;
23
село Малороссийка
щит у здания бывшей школы отдела образования Федоровского района;
24
село Кенарал
щит у здания коммунального государственного учреждения "Кенаральская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района";
25
село Жыланды
щит у здания бывшей школы отдела образования Федоровского района;
26
село Костряковка
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Костряковского сельского округа Федоровского района";
27
село Курское
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд";
28
село Запасное
щит у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Гранд";
29
село Ленино
щит на пересечении улиц Пришкольная-Жеңіс күні;
30
село Жанакой
щит у здания сельского клуба;
31
село Новошумное
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Тогызбай-Агро";
32
село Первомайское
щит у здания школы коммунального государственного учреждения "Первомайская общеобразовательная школа отдела образования Федоровского района";
32
село Трактовое
щит у здания бывшей школы отдела образования Федоровского района;
34
село Пешковка
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Пешковское";
35
село Калиновка
щит у здания бывшей школы отдела образования Федоровского района;
36
село Кравцово
щит у здания коммунального государственного учреждения "Кравцовская начальная школа отдела образования Федоровского района" отдела образования Федоровского района;
37
село Полтавка
щит по ул.Молодежная у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Дала жемис";
38
село Большое
щит у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Большанское".

2026 жылғы "17" шілде № 188
қаулысына
Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Федоров ауылы
Абай көшесі мен Легкодухов көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан; Набережная көшесі мен Мұхтар Әуезов көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан; Шевченко көшесі мен Набережная көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан; Легкодухов көшесі мен Камалидден Жиентаев көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан; Юнацкий көшесіндегі (сауда алаңы ауданындағы) үгіттік қалқан; Пушкин көшесіндегі үгіттік қалқан; Водопроводная көшесі мен Карл Либкнехт көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан.
2
Жаркөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
3
Александрополь ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің "Александрополь бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
4
Владыкинка ауылы
Владыкинка ауылы – Федоров ауданы білім бөлімінің "Владыкин негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
5
Затышенка ауылы
"Беркут" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
6
Копыченка ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің "Копычен негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
7
Приозерное ауылы
"Төлегенов Эдуард Әміржанұлы" шаруа қожалығы ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
8
Баннов ауылы
"Федоров ауданы Баннов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
9
Қарақопа ауылы
Орталық көшесіндегі "Фиалка" дүкені ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
10
Чехов ауылы
Чехов көшесіндегі қалқан;
11
Цабелевка ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
12
Вишневое ауылы
Вишневое ауылы – ауылдық клуб ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан;
13
Белояровка ауылы
"Олжа Алтын Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
14
Усаковка ауылы
Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Усаков орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан
15
Придорожное ауылы
"Федоров ауданы Воронеж ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
16
Успеновка ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің "Успенов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан;
17
Лысановка ауылы
Степная көшесі мен Озерная көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан.
18
Чистый Чандак ауылы
"Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
19
Камышный Чандак ауылы
"Тұрар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
20
Алабұталы ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
21
Мирное ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
22
Лесное ауылы
Г. Кравченко көшесіндегі ауылдық клуб ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
23
Малоросей ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
24
Кеңарал ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің "Кенарал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан;
25
Жыланды ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
26
Костряков ауылы
"Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
27
Курское ауылы
"Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсе ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
28
Запасное ауылы
"Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсе ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
29
Ленин ауылы
Пришкольная көшесі мен Жеңіс күні көшесінің қиылысындағы үгіттік қалқан.
30
Жаңақой ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
31
Новошумное ауылы
"Тоғызбай-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
32
Первомай ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің "Первомай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектебі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
32
Трактовое ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
34
Пешков ауылы
"Олжа Пешковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
35
Калиновка ауылы
Федоров ауданы білім бөлімінің бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
36
Кравцово ауылы
"Федоров ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты "Кравцовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
37
Полтавка ауылы
Молодежная көшесі бойынша "Дала жеміс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.
38
Большое ауылы
"Большанское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы үгіттік қалқан.