Науырзым ауданы Шилі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 273 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шилі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35688,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3865,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 31823,0 мың теңге;
2) шығындар – 38634,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2946,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2946,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2946,7 мың теңге.

О бюджете села Шили Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 273.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Шили на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 35688,0 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 3865,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31823,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38634,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2946,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2946,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2946,7 тыс.тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 30.03.2026 № 285 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31823,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30.03.2026 № 285 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 31823,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата