Науырзым ауданы Өлеңді ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 272 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өлеңді ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34532,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5056,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29476,0 мың теңге;
2) шығындар – 36517,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1985,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1985,0 мың теңге.

О бюджете села Уленды Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 272.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Уленды на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34532,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5056,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29476,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36517,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге
4) дефицит (профицит) бюджета – -1985,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1985,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 15.05.2026 № 301 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Өлеңді ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 29476,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2026 жылғы 8 қаңтардағы
№ 272 шешіміне
1-қосымша
Өлеңді ауылының 2026 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 15.05.2026 № 301 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Уленды предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 29476,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 08 января 2026 года
№ 272
Бюджет села Уленды на 2026 год