"Kazakhstan Jinjiang Co., Ltd" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 41 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабы 4-тармағының 10) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kazakhstan Jinjiang Co., Ltd" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, 2031 жылғы 5 қаңтарға дейін, лицензия шарттарын орындауға (пайдалы қазбаларды барлауға) және жоғарыда аталған блок шегінде геологиялық барлау жұмыстарын дұрыс жоспарлау үшін Қостанай облысы, Науырзым ауданының аумағында орналасқан 2025 жылғы 3 шілдедегі № 3428-EL (M-41-9-(10д-5б-10) (ішінара), M-41-9-(10д-5б-15), M-41-9-(10е-5а-2) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-6) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-7), M-41-9-(10е-5а-8) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-9) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-11), M-41-9-(10е-5а-12), M-41-9-(10е-5а-13) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-14) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-15), M-41-9-(10е-5а-16), M-41-9-(10е-5а-17) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-18) (ішінара), M-41-9-(10е-5а-19), M-41-9-(10е-5а-20), M-41-9-(10е-5а-23), M-41-9-(10е-5а-24), M-41-9-(10е-5а-25), M-41-9-(10е-5б-2), M-41-9-(10е-5б-3), M-41-9-(10е-5б-4), M-41-9-(10е-5б-5), M-41-9-(10е-5б-7) (ішінара), M-41-9-(10е-5б-8) (ішінара), M-41-9-(10е-5б-9) (ішінара), M-41-9-(10е-5б-10), M-41-9-(10е-5б-11), M-41-9-(10е-5б-12), M-41-9-(10е-5б-13), M-41-9-(10е-5б-14) (ішінара), M-41-9-(10е-5б-16), M-41-9-(10е-5б-21), M-41-9-(10в-5г-16), M-41-9-(10в-5г-17) (ішінара), M-41-9-(10в-5г-18), M-41-9-(10в-5г-19), M-41-9-(10в-5г-21) (ішінара), M-41-9-(10в-5г-22) (ішінара), M-41-9-(10в-5г-23), M-41-9-(10в-5г-24), M-41-9-(10в-5г-25), M-41-9-(10в-5в-22), M-41-9-(10в-5в-23), M-41-9-(10в-5в-24), M-41-9-(10в-5в-25), M-41-10-(10а-5в-21), M-41-10-(10а-5в-22), M-41-10-(10г-5а-1), M-41-10-(10г-5а-2), M-41-10-(10г-5а-6) жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Науырзым ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственостью "Kazakhstan Jinjiang Co., Ltd"
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 21 апреля 2026 года № 41
В соответствии со статьей 17, с подпунктом 10) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственостью "Kazakhstan Jinjiang Co., Ltd" публичный сервитут сроком до 05 января 2031 года на земельный участок, расположенный на территории Наурзумского района Костанайской области № 3428-EL от 03 июля 2025 года (блок M-41-9-(10д-5б-10) (частично), M-41-9-(10д-5б-15), M-41-9-(10е-5а-2) (частично), M-41-9-(10е-5а-6) (частично), M41-9-(10е-5а-7), M-41-9-(10е-5а-8) (частично), M-41-9-(10е-5а-9) (частично), M-41-9-(10е-5а-11), M-41-9-(10е-5а-12), M41-9-(10е-5а-13) (частично), M-41-9-(10е-5а-14) (частично), M-41-9-(10е-5а-15), M-41-9-(10е-5а-16), M-41-9-(10е-5а-17) (частично), M-41-9-(10е-5а-18) (частично), M-41-9-(10е-5а-19), M-41-9-(10е-5а-20), M-41-9-(10е-5а-23), M-41-9- (10е-5а-24), M-41-9-(10е-5а-25), M-41-9-(10е-5б-2), M-41-9-(10е-5б-3), M-41-9-(10е-5б-4), M-41-9-(10е-5б-5), M-41-9- (10е-5б-7) (частично), M-41-9-(10е-5б-8) (частично), M-41-9-(10е-5б-9) (частично), M-41-9-(10е-5б-10), M-41-9- (10е-5б-11), M-41-9-(10е-5б-12), M-41-9-(10е-5б-13), M-41-9-(10е-5б-14) (частично), M-41-9-(10е-5б-16), M-41-9- (10е-5б-21), M-41-9-(10в-5г-16), M-41-9-(10в-5г-17) (частично), M-41-9-(10в-5г-18), M-41-9-(10в-5г-19), M-41-9- (10в-5г-21) (частично), M-41-9-(10в-5г-22) (частично), M-41-9-(10в-5г-23), M-41-9-(10в-5г-24), M-41-9-(10в-5г-25), M41-9-(10в-5в-22), M-41-9-(10в-5в-23), M-41-9-(10в-5в-24), M-41-9-(10в-5в-25), M-41-10-(10а-5в-21), M-41-10-(10а-5в-22), M-41-10-(10г-5а-1), M-41-10-(10г-5а-2), M-41-10-(10г-5а-6) для выполнения условий лицензии (для разведки полезных ископаемых) и корректного планирования геологоразведочных работ в пределах вышеуказанного блока.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің орынбасары М.С. Мырзабековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Науырзым ауданының әкімі М. Ихтиляпов

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Наурзумского района Мурзабекова М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурзумского района М. Ихтиляпов