Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 238 "Меңдіқара ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № 259 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 238 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 653 058,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 345 729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 69 389,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 11 491,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2 226 449,8 мың теңге;
2) шығындар - 3 806 277,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 17 489,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 62 713,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 45 224,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 170 707,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 170 707,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ.Р. Рахметқалиев
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 238 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2026 - 2028 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 10 марта 2026 года № 259
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2026 - 2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 238 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 653 058,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 345 729,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 69 389,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 491,0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 226 449,8 тысяч тенге;
2) затраты - 3 806 277,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 17 489,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 62 713,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 45 224,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 170 707,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 170 707,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Рахметкалиев К.Р.
Приложение
к решению маслихата