Қостанай ауданы әкімінің 2026 жылғы 01 сәуірдегі "Объектілік ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" заңына, "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданы әкімінің "Объектілік ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2026 жылғы 01 сәуірдегі № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
О. Нургалиев

О признании утратившим силу решение акима Костанайского района от 01 апреля 2026 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 25 июня 2026 года № 4
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Костанайского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба" от 01 апреля 2026 года № 2.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
О. Нургалиев