"SM Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария етуді белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 15 маусымдағы № 9 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Занының 35–бабына сәйкес Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "SM Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Адаевка ауылдық округінің Пушкино ауылы мен Жайылма ауылының аумағында орналасқан жер учаскесіне 2029 жылғы 03 мамырға дейінгі мерзімге жалпы ауданы 0,6 гектар, ұңғымаға арналған 6 (алты) учаскеге (әрбір ұңғымаға арналған ауданы 0,1 гектар) жария сервитут белгіленсін схемаға сәйкес Пушкино ауылы нөмірі 17 орналасқан жер координаттары 51о25`51.56`N – 61о30`07.71`E; нөмірі 18 орналасқан жер координаттары 51о27`01.83`N – 61о30`59.58`E; нөмірі 19 орналасқан жер координаттары 51о27`01.58`N – 61о30`59.94`E; нөмірі 20 орналасқан жер координаттары 51о26`57.70`N-61о32`29.02`E; нөмірі 21 орналасқан жер координаттары 51о26`57.76`N – 61о32`29.89`E; Жайылма ауылы 22 нөмірімен орналасқан жер координаттары 51о29`37.44`N – 61о36`10.68`E, жер асты суларына гидрогеологиялық бұрғылау және іздестіру-бағалау жұмыстарын жүргізу үшін, жер асты суларының сулы қабаты, сүзу параметрлері және сапасы туралы бастапқы деректерді ала отырып.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Адаевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберу;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округі әкімдігінің интернет- ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған қүнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгіділеді.
Б. Рахимжанов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "SM Minerals"
Решение акима Адаевского сельского округа Камыстинского района Костанайской области от 15 июня 2026 года № 9
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Адаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SM Minerals" публичный сервитут на земельный участок расположенный на территории села Пушкино и села Жайылма Адаевского сельского округа, Камыстинского района, Костанайской области, сроком до 03 мая 2029 года, общей площадью 0,6 гектар, на 6 (шесть) участка под скважины (площадью 0,1 гектар под каждую скважину) согласно схемы село Пушкино под номером 17 координаты местоположения 51о25`51.56``N – 61о30`07.71``E; номером 18 координаты местоположения 51о27`01.83``N – 61о30`59.58``E; номером 19 координаты местоположения 51о27`01.58``N – 61о30`59.94``E; номером 20 координаты местоположения 51о26`57.70``N – 61о32`29.02``E; номером 21 координаты местоположения 51о26`57.76``N – 61о32`29.89``E; село Жайылма под номером 22 координаты местоположения 51о29`37.44``N – 61о36`10.68``E, для проведения гидрогеологического бурения и поисково-оценочных работ на подземные воды с получением исходных данных о водоносности, фильтрационных параметрах и качестве подземных вод.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Адаевского сельского округа акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Адаевского сельского округа Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Рахимжанов