Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылы елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 45 және Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 201 бірлескен қаулысы және шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылының шекарасына Қалам-Қарасу ауылдық округінің босалқы жер санатындағы - 16215,2 гектар, Сужарған ауылының (елді мекен шегінен тысқары) босалқы жер санатындағы - 12568 гектар, Шеген ауылының (елді мекен шегінен тысқары) босалқы жер санатындағы - 4052,7 гектар және Шұбалаң ауылынан босалқы жер санатындағы - 1668,1 гектар жерлерді қосу арқылы, Торғай ауылының елді мекен шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 60100 гектар шекарасында қоса берілген жерлердің жобасы (схемасы) осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауданының әкімі Д. Бидашев
Жангелдин аудандық мәслихаттың төрағасы А. Ержигитова
Жангелдин ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "22" сәуір
№ 45 қаулысы мен
Жангелдин аудандық мәслихатының
2026 жылғы 21 сәуірдегі
№ 201 шешіміне
қосымша
Торғай ауылы елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту жобасы (схемасы)

Изменении и установлении границ (черты) населенного пункта села Торгай Джангельдинского района Костанайской области
Совместные постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 22 апреля 2026 года № 45 и решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 21 апреля 2026 года № 201
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) населенных пунктов села Торгай Джангельдинского района Костанайской области путем включения 16215,2 гектара из земель запаса Калам-Карасуского сельского округа, 12568 гектар из земель запаса села Сужарган (за пределами черты населенного пункта), 4052,7 гектар из земель запаса села Шеген (за пределами черты населенного пункта) и 1668,1 гектар из земель запаса села Шубалан, установив границы общей площадью 60100 гектар согласно приложению (схеме) настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящие совместные постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Джангельдинского района Д. Бидашев
Председатель Джангельдинского районного маслихата А. Ержигитова
Приложение
к постановлению акимата
Джангельдинского района
от "22" апреля 2026 года № 45
и решению Джангельдинского
районного маслихата
от 21 апреля 2026 года № 201
Проект изменении и установлении границ (черты) населенного пункта села Торгай Джангельдинского района Костанайской области