Әулиекөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 тамыздағы № 479 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2026 жылғы 21 тамыздағы
№ 479 шешіміне
қосымша
Әулиекөл аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Мәслихаттың 2023 жылғы 17 қарашадағы № 98 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Әулиекөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 332 шешімі.
2. "Мәслихаттың 2023 жылғы 17 қарашадағы № 98 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Әулиекөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 441 шешімі.

Об отмене некоторых решений Аулиекольского районного маслихата
Решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 21 августа 2026 года № 479
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Аулиекольского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 21 августа 2026 года
№ 479
Перечень отмененных некоторых решений Аулиекольского районного маслихата
1. Решение Аулиекольского районного маслихата от 23 июля 2025 года № 332 "О внесении изменений в решение маслихата от 17 ноября 2023 года № 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
2. Решение Аулиекольского районного маслихата от 28 апреля 2026 года № 441 "О внесении изменений в решение маслихата от 17 ноября 2023 года № 98 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".