Мәслихаттың 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 391 "Әулиекөл ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 442 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 391 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 425 865,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 614 625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 913,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 053,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 771 274,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 100 627,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 316,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 183 813,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 497,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 269 921,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -269 921,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2025 года № 391 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 28 апреля 2026 года № 442
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 391 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 425 865,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 614 625,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 913,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 053,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 771 274,4 тысячи тенге;
2) затраты – 4 100 627,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 183 813,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 497,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 269 921,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 269 921,6 тысяч тенге.".
Пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 60 432,0 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 442 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2026 год в сумме 60 432,0 тысячи тенге.".
Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 28 апреля 2026 года
№ 442
Приложение 1
к решению маслихата