Мәслихаттың 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 188 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2026 – 2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 193 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 188 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Тасты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 434,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 865,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 635,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 934,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 929,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 495,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 495,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Н. Әлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ М.С. Сакетов
"19" қаңтар 2026 жыл
Мәслихаттың
2026 жылғы "19" қаңтардағы
№ 193 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2025 года № 188 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19 января 2026 года № 193
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2026 - 2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 188 следующие изменения:
пункт 15 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 434,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 865,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 635,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 934,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 929,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 495,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 495,0 тысяч тенге.
приложения 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата Н. Альмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"19" января 2026 года
Приложение
к решению маслихата
от "19" января 2026 года
№ 193
Приложение 22
к решению маслихата