Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 наурыздағы № 65 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданының аумағында аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберу;
2) осы қаулыны Амангелді ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Қ. Кеделбаев
Амангелді ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 27 наурыздағы
№ 65 қаулысына
қосымша
Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді-мекендер
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Амангелді ауылы
А.Байтұрсынов және Дүйсенбин көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
Абай Құнанбаев және М.Мәметова көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
2
Есір ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
3
Кемер ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
4
Қоғалыкөл ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
5
Ақкісі ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
6
Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
7
Әбу Сыздықов атындағы ауыл
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
8
Есенбаев ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
9
Ағайдар ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
10
Амантоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
11
Жалдама ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
12
Шақпақ ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
13
Тасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
14
Қарынсалды ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
15
Степняк ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
16
Үштоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
17
Ақсай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
18
Байғабыл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
19
Жетібай аулы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
20
Құмкешу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
21
Айтбай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
22
Үрпек ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
23
Қосжан ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
24
Ағаштыкөл ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
25
Қарашатөбе ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта
26
Қабырға ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жұматай Сабыржанұлы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
27
Жаңатай ауылы
Ауылдың орталық көшесіндегі тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 27 марта 2026 года № 65
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кеделбаев
Приложение
к постановлению акимата
Амангельдинского района
от 27 марта 2026 года
№ 65
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района
Населенные пункты
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Амангельды
Щит на пересечении улиц А.Байтурсынова и Дуйсенбина
Щит на пересечении улиц Абая Кунанбаева и М.Маметовой
2
село Есир
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
3
село Кемер
Щит на центральной улице села
4
село Когалыколь
Щит на центральной улице села
5
село Аккиси
Щит на центральной улице села
6
село Карасу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жасбуынская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село имени Абу Сыздыкова
Щит на центральной улице села
8
село Есенбаева
Щит на центральной улице села
9
село Агайдар
Щит на центральной улице села
10
село Амантогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
11
село Жалдама
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Шакпак
Щит на центральной улице села
13
село Тасты
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
14
село Карынсалды
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Степняк
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Уштогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
17
село Аксай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
18
село Байгабыл
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
19
село Жетибай
Щит на центральной улице села
20
село Кумкешу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
21
село Айтбай
Щит на центральной улице села
22
село Урпек
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
23
село Косжан
Щит на центральной улице села
24
село Агаштыколь
Щит на центральной улице села
25
село Карашатобе
Щит на центральной улице села
26
село Кабырга
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Жұматая Сабыржанұлы отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
27
село Жанатай
Щит на центральной улице села