Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 170 "Алтынсарин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 202 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин аудандық мәслихатының "Алтынсарин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2861322,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1241901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9907,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5315,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1604199,9 мың теңге;
2) шығындар – 3406396,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13654,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 75688,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62034,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 170 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 июня 2026 года № 202
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алтынсаринского районного маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 170, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2861322,9 тысяч теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1241901,0 тысяч теңге ;
неналоговым поступлениям – 9907,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 5315,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 1604199,9 тысяч теңге;
2) затраты – 3406396,0 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13654,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75688,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов – 62034,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -558727,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558727,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданының мәслихатының төрағасына С. Мусапирова
Мәслихаттың

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -558727,1 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558727,1 тысяч теңге";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Алтынсаринского районного маслихата С. Мусапирова
Приложение
к решению маслихата