Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 9 маусымдағы № 442 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне "Рудный қаласындағы кәріз коллекторы" үшін мынадай жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
Рудный қаласы, Парк көшесінің бойымен кәріз сорғы станциясына дейін (КСС), одан әрі КСС-дан басталатын Горький көшесінің бойымен Сеченов көшесіне дейін және Сеченов көшесінің бойымен жұмыс істеп тұрған орталық нәжіс сорғы станциясына дейінгі мекенжай бойындағы сыртқы электрмен жарықтандыру тораптарына жоғары вольтты кабельдерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0235 га;
Рудный қаласы, Парк көшесінің бойымен кәріз сорғы станциясына дейін (КСС), одан әрі КСС-дан басталатын Горький көшесінің бойымен Сеченов көшесіне дейін және Сеченов көшесінің бойымен жұмыс істеп тұрған орталық нәжіс сорғы станциясына дейінгі мекенжай бойындағы сыртқы электрмен жабдықтау тораптарына жоғары вольтты кабельдерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0690 га.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного на земельные участки
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 9 июня 2026 года № 442
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного для "Канализационного коллектора в городе Рудный" на следующие земельные участки:
площадью 0,0235 га в целях прокладки и обслуживания высоковольтных кабелей сети наружного электроосвещения, по адресу: город Рудный, по улице Парковая до канализационной насосной станции (КНС) далее от КНС по улице Горького до улицы Сеченова и по улице Сеченова до существующей центральной фекальной насосной станции;
площадью 0,0690 га в целях прокладки и обслуживания высоковольтных кабелей сети наружного электроснабжения, по адресу: город Рудный, по улице Парковая до канализационной насосной станции (КНС) далее от КНС по улице Горького до улицы Сеченова и по улице Сеченова до существующей центральной фекальной насосной станции.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко