Раумэнэ Рифовна Шайхутдиноваға жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 18 мамырдағы № 353 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Раумэнэ Рифовна Шайхутдиноваға Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 65 құрылыс мекенжайы бойындағы жерасты газ құбырын төсеу және пайдалану мақсатында көлемі 0,0231 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута Шайхутдиновой Раумэнэ Рифовне на земельный участок
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 18 мая 2026 года № 353
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут Шайхутдиновой Раумэнэ Рифовне на земельный участок площадью 0,0231 га, в целях прокладки и эксплуатации подземного газопровода, по адресу: город Рудный, улица 50 лет Октября, строение 65.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко