Мәслихаттың 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 266 "Қостанай облысының 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2026 жылғы 2 наурыздағы № 271 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 266 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 552 687 076,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 58 877 134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 576 161,2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 74 203,0 мың теңге;
арнайы түсімдер бойынша – 8 497 471,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 471 662 106,8 мың теңге;
2) шығындар – 557 184 128,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 957 762,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 36 030 320,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 20 072 558,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 784,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 468 599,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 468 599,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Келісілді
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ И. Амирбеков
2026 жылғы "____" ______________
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2025 года № 266 "Об областном бюджете Костанайской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 2 марта 2026 года № 271
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 266 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 552 687 076,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58 877 134,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13 576 161,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 203,0 тысячи тенге;
специальным поступлениям – 8 497 471,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 471 662 106,8 тысячи тенге;
2) затраты – 557 184 128,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 957 762,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 030 320,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 072 558,8 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 784,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 468 599,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 468 599,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Согласовано
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
____________________ И. Амирбеков
"____" _________________ 2026 года
Приложение 1
к решению маслихата

1 213 537,0
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
152 550,0
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 391 990,0
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
1 147 854,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 062 277,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 550,0
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
3 890 698,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 616 039,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
4 866,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
545 654,0
05
Денсаулық сақтау
25 878 001,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
6 969 708,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 447 587,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
700 599,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
108 324,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 849 201,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 783,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
787 680,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
942 461,0
031
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
942 461,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 579 660,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 579 660,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 713 151,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 713 151,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 713 151,0
4
Емханалар
460 666,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
460 666,0
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар

1 213 537,0
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
152 550,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
2 391 990,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
1 147 854,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 062 277,0
013
Капитальные расходы государственного органа
8 550,0
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
3 890 698,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 616 039,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 866,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
545 654,0
05
Здравоохранение
25 878 001,0
2
Охрана здоровья населения
6 969 708,0
253
Управление здравоохранения области
4 447 587,0
006
Услуги по охране материнства и детства
700 599,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
108 324,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 849 201,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 783,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
787 680,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
942 461,0
031
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
942 461,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 579 660,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 579 660,0
3
Специализированная медицинская помощь
2 713 151,0
253
Управление здравоохранения области
2 713 151,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 713 151,0
4
Поликлиники
460 666,0
253
Управление здравоохранения области
460 666,0
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы

460 666,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
184 705,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
184 705,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
184 705,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
15 549 771,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 549 771,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
456 924,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
289 624,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
173 900,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 150,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
702 000,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
13 846 173,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
20 326 379,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
13 638 473,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 460 730,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 221 676,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4 915 424,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 409 701,6
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 602 694,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 235 712,0
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
12 060,0
078
Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
63 463,0
261
Облыстың білім басқармасы
2 177 743,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

460 666,0
5
Другие виды медицинской помощи
184 705,0
253
Управление здравоохранения области
184 705,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
184 705,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
15 549 771,0
253
Управление здравоохранения области
15 549 771,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
456 924,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
289 624,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
173 900,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 150,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
702 000,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
13 846 173,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
20 326 379,0
1
Социальное обеспечение
13 638 473,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 460 730,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 221 676,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
4 915 424,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 409 701,6
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 602 694,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 235 712,0
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
12 060,0
078
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания в области социальной защиты
63 463,0
261
Управление образования области
2 177 743,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

114 070,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
439 183,0
1
Отын және энергетика
439 183,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
439 183,0
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
439 183,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 646 701,5
1
Ауыл шаруашылығы
94 063 813,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
8 974 381,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
450 953,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
129 104,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
36 387,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 000,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
222 499,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
148 399,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 256 210,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
11 941,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
95 531,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
47 357,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 571 000,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
85 089 432,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 613 901,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
14 500 000,0
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
1 700 000,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру

114 070,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
439 183,0
1
Топливо и энергетика
439 183,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
439 183,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
439 183,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 646 701,5
1
Сельское хозяйство
94 063 813,0
719
Управление ветеринарии области
8 974 381,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
450 953,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
129 104,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
36 387,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 000,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
222 499,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
148 399,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 256 210,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
11 941,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
95 531,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
47 357,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 571 000,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
85 089 432,0
002
Субсидирование развития семеноводства
3 613 901,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
14 500 000,0
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
1 700 000,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)

4 975 900,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 245 379,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 757 046,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 241 212,0
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
10 720,0
078
Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
67 270,0
261
Облыстың білім басқармасы
2 177 267,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 587 011,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
168 489,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
421 767,0
2
Әлеуметтiк көмек
4 995 031,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 995 031,0
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
158 624,0
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 836 407,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 208 741,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 178 502,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
406 795,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
469,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
134 391,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
125 928,0
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
29 260,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
481 659,0
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
30 239,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30 239,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
63 187 331,0
2
Коммуналдық шаруашылық
63 187 331,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

4 975 900,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 245 379,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 757 046,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 241 212,0
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
10 720,0
078
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания в области социальной защиты
67 270,0
261
Управление образования области
2 177 267,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 587 011,0
037
Социальная реабилитация
168 489,0
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
421 767,0
2
Социальная помощь
4 995 031,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 995 031,0
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
158 624,0
068
Программа занятости
4 836 407,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 208 741,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 178 502,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
406 795,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
469,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
134 391,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
125 928,0
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
29 260,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
481 659,0
752
Управление общественного развития области
30 239,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
30 239,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
63 187 331,0
2
Коммунальное хозяйство
63 187 331,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области