2026 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 104 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Ақсақалов
Қостанай облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2026 год
Постановление акимата Костанайской области от 13 апреля 2026 года № 104
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области

2 496
литр
188
SHADOR 0+20+33
Фосфор (P) - 20%; Калий (K) - 33%, Магний (MgO) - 1%. Күкірт (S) - 7,5%; Мырыш (Zn) - 0,019%, Бор (B) - 1,4%; Марганец (Mn) - 0,14%, Молибден (Mo) - 0,001%
1 211
килограмм
189
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%; хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелатталған түрдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (B) – 0,01%
3 700
килограмм
190
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Хелатталған түрдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; Хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; Хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
3 700
килограмм
191
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелатталған түрдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (B) – 0,01%
3 700
килограмм
192
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелатталған түрдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (B) – 0,01%
3 700
килограмм
193
SHADOR 20+20+20
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1%, S-2.5%, Fe-0,1% ХЕЛАТТАЛҒАН, Zn-0.03%, B-0.03%, Mn-0.05%, Cu-0.005%, Mo-0.005%
1 211
килограмм
194
SICOGREEN-K Economy
N-10%, P-10%, K-40%, MgO-2%, TE
1 500
килограмм
195
RAISE
Жалпы азот. % (мочевина азотын қоса алғанда. %) - 15%, бор. % - 0.05%, суда еритін кальций, % - 12%,қалғаны-су
3 125
литр
196
SINERGON 2000
Азот – 6%, көміртек – 25,2%
2 148
литр
197
Органикалық егіншілікке арналған Reasil®Soil conditioner
Құрғақ негіздегі жалпы органикалық заттар * - 80-85%, Жалпы гумин сығындысы (ЖГС) күнделікті** - 90-95%, (ЖГС) -дан алынған табиғи фульвоқышқылдары - 90-96%, (ЖГС) табиғи фульвоқышқылдары – 4-5%, құрғақ затта органикалық азот (N) – 1,2-1,7%

2 496
литр
188
SHADOR 0+20+33
Фосфор (Р) -20%; Калий (К)-33%, Магний (MgO)-1%. Сера (S) -7,5%; Цинк (Zn) -0,019%, Бор (В) -1,4% Марганец (Mn) -0,14%, Молибден (Мо) -0,001%
1 211
килограмм
189
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
190
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
191
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
192
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
193
SHADOR 20+20+20
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1%, S-2.5%, Fe-0.1% ХЕЛАТИРОВАННЫЙ, Zn-0.03%, B-0.03%, Mn-0.05%, Cu-0.005%, Mo-0.005%
1 211
килограмм
194
SICOGREEN-K Economy
N-10%, P-10%, K-40%, MgO-2%, TE
1 500
килограмм
195
RAISE
Азот общий. % (В т.ч. мочевинный азот. %) - 15%, Бор. % - 0.05%, Водорастворимый кальций, % - 12 %, Вода - остальное
3 125
литр
196
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2 148
литр
197
Reasil®Soil conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в.* - 80-85%, Общий Гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ – 95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ – 4-5%, Органический азот(N) на с.в. – 1,2-1,7%

200 000
тонна
461
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
200 000
тонна
462
13:40:13+MЭ маркалы Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
463
13:40:13+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-13, P-40, K-13 + МЭ
200 000
тонна
464
15:15:30 +1,5 MgO + MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
465
"Волски Моно-Цинк" маркасының "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқышы
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 650
литр
466
18:18:18 +3MgO+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
467
20:20:20+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
468
"ЗероМаксФос" сұйық минералды тыңайтқыш
P2O5 - 3,7%, K2O - 5,8%, Mo-0,13%, Se-0,043 мг/дм3, коллоидты күміс 500 мг/л + полигексаметилен бигуанид гидрохлориді 100 мг/л
4 650
литр
469
3:11:38+3MgO+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200 000
тонна
470
Калий маркалы: Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Темір 0,42 г/л, Мыс 0,84 г/л, Мырыш 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Күкірт 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
5 100
литр
471
"Волски Оптим KZ" сұйық органикалық-минералды тыңайтқыш
N-1%
2 631
литр
472
6:14:35+2MgO+MЭ маркалы: Суда еритін NPK тыңайтқыш
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
473
1-ден 16-ға дейінгі суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
474
1-ден 16-ға дейінгі суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
475
1-ден 16-ға дейінгі суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
476
1-ден 16-ға дейінгі суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
477
1-ден 16-ға дейінгі суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин"

200 000
тонна
461
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
200 000
тонна
462
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
463
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
200 000
тонна
464
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
465
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 650
литр
466
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
467
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
468
Жидкое минеральное удобрение "ЗероМаксФос"
Р2О5 - 3,7%, К2О - 5,8%, Mo-0,13%, Se-0,043 мг/дм3, коллоидное серебро 500 мг/л+полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л
4 650
литр
469
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200 000
тонна
470
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Железо 0,42 г/л, Медь 0,84 г/л, Цинк 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
5 100
литр
471
Жидкое органо-минеральное удобрение "Волски Оптим KZ"
N-1%
2 631
литр
472
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
473
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
474
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
475
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
476
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
477
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

Азот нитраты (N) 4%, Фосфор (P2O5) 24%, Калий (K2O) 32%, Магний (MgO) 2%, Бор (B) 1%, Темір (Fe) 0,1%, Марганец (Mn) 0,05%, Мырыш (Zn) 0,025%, Мыс (Cu) 0,005%, Молибден (Mo) 0,005%
1 205
килограмм
883
AL KARAL Herb органоминералды тыңайтқыш
калий гуматы-2%, гумин қышқылдары-36,5%, фульвоқышқылдары-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
884
HUMIFIELD wg органикалық-минералды тыңайтқыш
суда еритін түйіршіктер (аммоний тұздары, 80 г/кг + гумин қышқылдарының аммоний тұздары, 750 г/кг, оның ішінде N (органикалық), 60 г/кг + аминқышқылдары, 100-120 г/кг + калий K2O, 40-60 г/кг + микроэлементтер, 21 г/кг)
10 015
килограмм
885
Бином "Цинк" органоминералды тыңайтқышы
Zn-110
1 529
литр
886
Минавит маркалы: Минавит Антистресс органо-минералды тыңайтқыш
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 45,1
1 278
литр
887
Минавит маркалы: Минавит Блок органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 29,0
1 278
литр
888
Минавит маркалы: Минавит Бор органикалық-минералды тыңайтқыш
Гумин қышқылдары 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mo - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 14,5
1 278
литр
889
Минавит маркалы: Минавит Кущение Органикалық-минералды тыңайтқыш
Гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
890
Минавит маркалы: Минавит Премиум органо-минералды тыңайтқышы:
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 16,5.
1 278
литр
891
Минавит маркалы: Минавит Старт органо-минералды тыңайтқышы:
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
892
Минавит маркалы: Минавит Турбо органо-минералды тыңайтқышы:
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
1 278
литр
893
Минавит маркалы: Минавит Эконом органикалық-минералды тыңайтқышы:
Гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органикалық заттар - 9,50.

Нитратный азот (N)4%, Фосфор (P2O5)24%, Калий (K2O)32%, Магний (MgO)2%, Бор (B)1%, Железо (Fe)0,1%, Марганец (Mn)0,05%, Цинк (Zn)0,025%, Медь (Cu)0,005%, Молибден (Mo)0,005%
1 205
килограмм
883
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2%, гуминовые кислоты-36,5%, фульвовые кислоты-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
884
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
водорастворимые гранулы (Аммонийные соли, 80 г/кг +Аммонийные соли гуминовых кислот, 750 г/кг, в том числе N(органический), 60 г/кг + Аминокислоты, 100-120 г/кг + Калий К20, 40-60 г/кг + Микроэлементы,
21 г/кг)
10 015
килограмм
885
Органоминеральное удобрение Бином "Цинк"
Zn-110
1 529
литр
886
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Антистресс
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 45,1
1 278
литр
887
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок
гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
1 278
литр
888
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
1 278
литр
889
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
890
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 16,5.
1 278
литр
891
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
892
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Турбо
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
893
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Эконом
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органическое вещество - 9,50.

2 000 000
тонна
1088
Микроэлементтер қосылған гуминатрин тыңайтқыш
%: Мыс (Cu) - 475; Мырыш (Zn) - 160; Кобальт (Co) - 48; Магний (Mg) - 39; Бор (B) - 1986; Калий (K) - 5507; Марганец (Mn) - 133; Темір (Fe) - 221; Молибден (Mo) - 132; Азот (N) - 2360; Күкірт (S) - 3490; Фосфор (P) - 16377
2 500
литр
1089
Дрип 3-10-37 тыңайтқыш
Калий сульфаты (K2SO4) - 25%, калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4) - 10%, калий нитраты (KNO3) - 10%, магний сульфаты (MgSO4) - 10%, пекацид – 2.5%
1 696
килограмм
1090
(КАС), маркасы "КАС + S (Сера)" сұйық азот тыңайтқыш
N-32, S-5
95 000
тонна
1091
Кальбит C (Calbit C) тыңайтқыш
CaO - 15% (LSA)
5 195
литр
1092
Микроэлементтер қосылған К-Гумат-Na тыңайтқыш
Жалпы N-3,5, Органикалық N-0,25, Мочевина N-3,25, P2O5-0,5, K2O-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, Гумин қышқылдары-7, Гидроксикарбон қышқылдары-0,6, Аминқышқылдары-2,4
1 754
литр
1093
PlantStim кешенді тыңайтқыш
Органикалық заттар - 42,00%, N - 0,80%, P2O5 - 0,40%, K2O - 16,00%, SO3 – 3.20%, MgO - 2,40%
96 800
килограмм
1094
Reasil Forte Комбо Актив тыңайтқыш
Азот (N) жалпы мөлшері - 8%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 6%, мыс (Cu) агентпен - 3,5%, марганец (Mn) агентпен - 3,5%, мырыш (Zn) агентпен - 4%, гидроксикарбон қышқылдары - 16%, аминқышқылдары - 8%
3 690
литр
1095
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқыш
Азот (N) жалпы мөлшері – 8%, оның ішінде (N) органикалық – 2%, оның ішінде (N) мочевина – 6%, мыс (Cu) агентпен – 3,5%, марганец (Mn) агентпен – 3,5%, мырыш (Zn) агентпен – 4%, гидроксикарбон қышқылдары – 16%, аминқышқылдары – 8%
3 690
литр
1096
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқыш
Азот (N) жалпы мөлшері - 6%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 4%, фосфор (P2O5) - агентпен - 2,5%, калий (K2O) агентпен - 2,5%, магний (MgO) агентпен - 2,5%, бор (B) бороэтаноламин - 2%, кобальт (Co) агентпен - 0,1%, мыс (Cu) агентпен - 1%, темір (Fe) агентпен - 1,2%, марганец (Mn) агентпен - 1,2%, молибден (Mo) агентпен - 0,25%, мырыш (Zn) агентпен - 1,2%, гумин қышқылдары (гуматтар) - 0,25%, гидроксикарбон қышқылдары - 20%, аминқышқылдары - 8%
3 448
литр
1097
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Азот (N) жалпы мөлшері - 15%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 1%, оның ішінде (N) нитраты - 12%, агенті бар мырыш (Zn) - 12%, гидроксикарбон қышқылдары - 18%, аминқышқылдары - 8%
3 448
литр
1098
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
Азот (N) жалпы мөлшері - 12%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 10%, магний (MgO) агентімен - 4%, бор (B) бороэтаноламині - 2%, кобальт (Co) агентімен - 0,1%, мыс (Cu) агентімен - 0,8%, темір (Fe) агентімен - 5%, марганец (Mn) агентімен - 2,5%, молибден (Mo) агентімен - 0,25%, мырыш (Zn) агентімен - 3%, гидроксикарбон қышқылдары - 18%, аминқышқылдары - 8%

2 000 000
тонна
1088
Удобрение гуминатрин с микроэлементами
%: Медь (Cu) - 475; Цинк (Zn) - 160; Кобальт (Co) - 48; Магний (Mg) - 39; Бор (В) - 1986; Калий (К) - 5507; Марганец (Mn) - 133; Железо (Fe) - 221; Молибден (Mo) - 132; Азот (N) - 2360; Сера (S) - 3490; Фосфор (Р) - 16377
2 500
литр
1089
Удобрение Дрип 3-10-37
сульфат калия (K2SO4)-25%, дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-10%, нитрат Калия (KNO3)-10%, сульфат Магния (MgSO4)-10%, пекацид– 2.5%
1 696
килограмм
1090
Удобрение жидкое азотное (КАС), марки "КАС + S (Сера)"
N-32, S-5
95 000
тонна
1091
Удобрение Кальбит C (Calbit C)
CaO - 15% (LSA)
5 195
литр
1092
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
N общий-3,5, N органический-0,25, N мочевинный-3,25, Р2О5-0,5, К2О-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, гуминовые кислоты-7, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
1 754
литр
1093
Удобрение комплексное PlantStim
Органические вещества-42,00%, N-0,80%, P2O5-0,40%, K2O-16,00%, SO3-3.20%, MgO-2,40%
96 800
килограмм
1094
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
3 690
литр
1095
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) общий – 8%, в т.ч.(N) органический – 2%, в т.ч.(N) мочевинный – 6%, Медь(Cu) с агентом – 3,5%, Марганец(Mn) с агентом – 3,5%, Цинк(Zn) с агентом – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 16%, Аминокислоты – 8%
3 690
литр
1096
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
3 448
литр
1097
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3 448
литр
1098
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%

4 718
литр
1099
Reasil®Soil conditioner топырақтың құнарлылығын қалпына келтіруге арналған
Жалпы органикалық заттар (т.б.)* - 75-80%, жалпы гумин сығындысы (ТГУ) т.б.** - 90-95%, табиғи гумин қышқылдары ТГУ - 54-56%, гумин қышқылдары (калий тұздары) ТГУ - 40%, табиғи фульвоқышқылдары ТГУ - 4-6%, органикалық азот (N) т.б. - 1,5%, фосфор (P2O5) т.б. - 1,5%, калий (K2O) т.б. - 1,5%
968
килограмм
1100
Reasil® Soil Conditioner топырақтың құнарлылығын қалпына келтіруге арналған тыңайтқыш
Жалпы органикалық заттар (т.б.)* - 75-80%, Құрғақ негіздегі жалпы гумин сығындысы (ТГУ)** - 90-95%, ТГУ-дан алынған табиғи гумин қышқылдары - 54-56%, ТГУ-дан алынған гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40%, ТГУ-дан алынған табиғи фульвоқышқылдары - 4-6%, Құрғақ негіздегі органикалық азот (N) - 1,5%. Құрғақ негіздегі фосфор (P2O5) - 1,5%, Құрғақ негіздегі калий (K2O) - 1,5%.
968
литр
1101
SAMPPI тыңайтқышы
сұйық (KNO3 калий нитраты, 6% + лимон қышқылы C6H8O7, 5% + кальций дигидроген ортофосфаты Ca(H2PO4)2, 5% + этилендиаминтетрасірке қышқылы динатрий тұзы 2 сулы (EDTA) Na₂-EDTA 2 H₂O, 3,5% + марганец (II) хлорид тетрагидраты MnCl2 4H2O, 3,2% + натрий нитраты NaNO3, 2,0% + темір хлоридінің гексагидраты FeCl3 6H2O, 2,0% + бор қышқылы H3BO3, 1,0% + мыс (II) нитратының тригидраты Cu(NO3)2 3H2O, 0,2% + аммоний молибдаты тетрагидраты (NH4)6Mo7O24 4 H2O, 0,2%)
3 572
литр
1102
КомплеМет Зерно кешенді тыңайтқыш
Nжалпы, кемінде 9,2; P2O5, кемінде 96; K2O, кемінде 105; SO4, кемінде 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
1 109
литр
1103
КомплеМет Кальций+Магний кешенді тыңайтқыш
N жалпы мөлшері, кемінде 109; CaO, кемінде 160; MgO, кемінде 42; B 2.3; органикалық заттар 10
932
литр
1104
КомплеМет маркасы Голубика кешенді тыңайтқышы
N жалпы мөлшері 3,7-ден кем емес; P2O5 75-тен кем емес; K2O 62-ден кем емес; SO4 16-дан кем емес; MgO 6,2-ден кем емес; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1105
SAMPPI тыңайтқышы
Органикалық қышқылдар: лимон, янтарь, алма, шарап қышқылы; Қанттар: глюкоза, сахароза; Минералды қоректік заттар: азот 8%, фосфор 3%, калий 3%, магний 2%, кальций 1%, марганец 0,7%, бор 0,1%, темір 0,4%, молибден 0,1%, мыс 0,05%, мырыш 0,05%
3 572
литр
1106
КомплеМет марка РКMg комплексті тыңайтқыш
Nжалпы, кемінде 19; P2O5, кемінде 289; K2O, кемінде 259; MgO, кемінде 50
2 065
литр
1107
Speedfol Phosphozinc тыңайтқыш
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
3 703
литр
1108
"SunnyMix пшеница" тыңайтқыш
N-4%, P2O5-40%, K2O-5.48%, B-4.5%, Zn-14.6%, Mo-0.5%, MgO-6.56%, Mn-21.1%, Fe-14%, S-7.95, Cu-7.6% + органикалық қышқылдар-25 г/л + аминқышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 г/л (+ желім, беттік белсенді заттар, ылғалдандырғыштар)

4 718
литр
1099
Reasil®Soil conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ – 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ – 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ – 4-6%, Органический азот(N) на с.в. – 1,5%, Фосфор(Р2О5) на с.в. – 1,5%, Калий(К2О) на с.в. – 1,5%
968
килограмм
1100
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор(P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
968
литр
1101
"Удобрение SAMPPI"
жидкость (Калий азотнокислый KNO3, 6% + Лимонная кислота C6H8O7, 5% + Дигидроортофосфат кальция Ca(H2PO4)2, 5% + Этилендиаминтетра-уксусной кислоты динатриевая соль 2 водная (ЭДТА) Na₂-EDTA· 2 H₂O, 3,5% + Марганца (II)хлорид тетрагидрат MnCl2 · 4H2O, 3,2% + Натрия нитрат NaNO3, 2,0% + Железа хлорид гексагидрат FeCl3 · 6H2O, 2,0% + Борная кислота H3BO3, 1,0% + Меди (II) нитрат тригидрат Cu(NO3)2 ·3H2O, 0,2% + Молибдат аммония тетрагидрат (NH4)6Mo7O24·4 Н2О,0,2%)
3 572
литр
1102
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
1 109
литр
1103
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
932
литр
1104
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менееь16; MgO, не менееь6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1105
Удобрение SAMPPI
Органические кислоты: лимонная, янтарная, яблочная, винная; Сахара: глюкоза, сукроза; Минеральные питательные вещества: Азот 8%, Фосфор 3%, Калий 3%, Магнезий 2%, Кальций 1%, Марганец 0,7%, Бор 0,1%, Железо 0,4%, Молибден 0,1%, Медь 0,05%, Цинк 0,05%
3 572
литр
1106
Удобрение комплексное КомплеМет марка РКMg
Nобщ, не менее 19; Р2О5, не менее 289; К2О, не менее 259; MgO, не менее 50
2 065
литр
1107
Удобрение Speedfol Phosphozinc
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
3 703
литр
1108
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)

N жалпы мөлшері, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 172
литр
1244
КомплеМет марклары: Бутон кешенді органоминералды тыңайтқышы
Жалпы саны, кемінде 50; P2O5, кемінде 200; CaO, кемінде 50; B 3.0; белсенді органикалық зат 100
2 201
литр
1245
КомплеМет марклары: Рапс Импульс кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы мөлшері, кемінде 25; P2O5, кемінде 120; K2O, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2.0; Zn 12; B 7.0; Mo 0.15; Co 0.06; белсенді органикалық заттар 200
2 165
литр
1246
КомплеМет марклары: Свекла кешенді тыңайтқышы
N жалпы саны, кемінде 11; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 106; SO4, кемінде 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102
литр
1247
КомплеМет марклары: Рубин кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы мөлшері, кемінде 50; P2O5, кемінде 320; K2O, кемінде 95; CaO, кемінде 50; MgO, кемінде 15; Zn 4.5; белсенді органикалық заттар 200
2 556
литр
1248
КомплеМет марклары: Хвоя кешенді тыңайтқышы
Жалпы мөлшері 3,4-тен кем емес; P2O5-тен кем емес 62; K2O-тен кем емес 53; SO4-тен кем емес 6,4; MgO-тен кем емес 8,3; Fe-тен кем емес 3,33; Mn-тен 1,39; Cu-тен 0,22; Zn-тен 0,33; B-тен 0,39; Mo-тен 0,008; Co-тен 0,006
501
литр
1249
КомплеМет марки: Цинк кешенді тыңайтқышы
P2O5, кемінде 67; K2O, кемінде 43; Zn 30
632
литр
1250
КомплеМет марклары Старт кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы мөлшері, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 109
литр
1251
Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4 107
литр
1252
КомплеМет марклы: Кукуруза Импульс кешенді органоминералды тыңайтқышы
Жалпы мөлшері, кемінде 20; P2O5, кемінде 140; K2O, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 298
литр
1253
Ультрамаг Фосфор маркалы "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2 366
литр
1254
Ультрамаг Фосфор маркалы "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3 411
литр
1255
КомплеМет марклары: Сад-Огород Импульс кешенді органоминералды тыңайтқышы
Жалпы саны, кемінде 20; P2O5, кемінде 110; K2O, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 141
литр
1256
ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марклары KMg (FertiM KMg кешенді минералды тыңайтқышы
K-55, Mg-5
150 000
тонна
1257
Лебозол марклары: Лебозол-КвадроС тыңайтқышы
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Cu-4,8%
11 011
литр
1258
Лебозол марклары: Лебозол- РапсМикс тыңайтқышы

Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 172
литр
1244
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2 201
литр
1245
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
2 165
литр
1246
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102
литр
1247
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
2 556
литр
1248
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO, не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
501
литр
1249
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632
литр
1250
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 109
литр
1251
Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4 107
литр
1252
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 298
литр
1253
Ультрамаг Фосфор марки "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2 366
литр
1254
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3 411
литр
1255
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 141
литр
1256
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (FertiM KMg
К-55, Mg-5
150 000
тонна
1257
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11 011
литр
1258
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс

S-9,2%, СаО-8,7%, Mn-4,8%, В-4,1%, Мо-0,5%
7 553
литр
1259
Лебозол марклары: Лебозол-ТриМакс тыңайтқышы
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
1260
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1261
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқыш
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1262
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқыш
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1263
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқыш
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1264
ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марклары KMg (Fertim KMg 55:5) кешенді минералды тыңайтқыштар
K2O-55, MgO-5
150 000
тонна
1265
Полиферт (POLYFERT) марки 21-11-21 тыңайтқыштар
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1266
Ревитаплант, марклары: Зерновые + NPK тыңайтқыштар
N-10%, P2O5-10%, K2O-10%, MgO-0,4%, Si-0,5%, Fe(EDTA)-0,4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминқышқылдары-8%
1 750 000
тонна
1267
Ревитаплант, марклары Картофель тыңайтқыштар
Mg-0,5%, Si-0,5%, Fe(EDTA)-0,2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, амин қышқылдары 8%
1 750 000
тонна
1268
Ревитаплант, марки Подсолнечник тыңайтқыштар
MgO-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, амин қышқылдары 8%
1 750 000
тонна
1269
Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, В-0,4%, Мо-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150
литр
1270
FertiMark (K50-Mg2) марклары аралас минералды тыңайтқыш
K2O-50, MgO-2
150 000
тонна
1271
"Фульвигрейн", марклары Фульвигрейн Антистресс гуминді және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
су суспензия (гумин қышқылының тұздары, 10%, фульвоқышқылының тұздары, 2% + аминқышқылдары, 6%)
3 438
литр
1272
Феррилен Триум (Ferrilene Trium)
Fe – 6,0% (EDDHA/EDDHSA), Mn – 1,0% (EDTA), K2O – 6,0%
10 365
килограмм
1273
Фертигрейн Свекловичный
N-3,5%, P-2%, Mn-1%, B - 0,3%, S-2%, аминқышқылдары-7%
5 990
литр
1274
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминқышқылдары-9%, L-аминқышқылдары-6,5%, балдыр сығындысы-4%, органикалық заттар-30%

S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7 553
литр
1259
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
1260
Удобрения Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1261
Удобрения Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1262
Удобрения Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1263
Удобрения Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1264
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150 000
тонна
1265
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Cu (EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1266
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10%, P2O5-10%, K2O-10%, MgO-0,4%, Si-0,5%, Fe (EDTA)-0,4%, Mn (EDTA)-0,6%, Zn (EDTA)-1,5%, Сu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминокислоты-8%
1 750 000
тонна
1267
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe (EDTA)-0.2%, Mn (EDTA)-0,6%, Zn (EDTA)-1,1%, Cu (EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1 750 000
тонна
1268
Удобрения Ревитаплант, марки Подсолнечник
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn (EDTA)-0,7%, Zn (EDTA)-2,1%, C u(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1 750 000
тонна
1269
Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150
литр
1270
Смешанное минеральное удобрение марки FertiMark (K50-Mg2)
K2O-50, MgO-2
150 000
тонна
1271
Органо - минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
водная суспензия (Соли гуминовых кислот, 10%, Соли фульвовых кислот, 2% + Аминокислоты, 6%)
3 438
литр
1272
Феррилен Триум (Ferrilene Trium)
Fe – 6,0% (EDDHA/EDDHSA), Mn – 1,0% (EDTA), K2O – 6,0%
10 365
килограмм
1273
Фертигрейн Свекловичный
N-3,5%, P-2%, Mn-1%, B - 0,3%, S-2%, аминокислоты-7%
5 990
литр
1274
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминокислоты-9%, L-аминокислоты-6,5%, экстракт морских водорослей-4%, органическое вещество-30%

10 505
литр
1275
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%, Zn-1%, Co - 0,5%, Mo-1%, аминқышқылдары-9%, L-аминқышқылдары-6,5%, балдыр сығындысы-4%, органикалық заттар-30%
10 825
литр
1276
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%, B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминқышқылдары-10%, органикалық заттар-40%
9 720
литр
1277
Экокалий микроэлементтері бар тыңайтқышы ФЕРТИКА хлорсыз калийі
K20:42+S+Mg
180 600
литр
1278
"Фульвигрейн", марклары Фульвигрейн Бор гуминді және фульвоқышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқышы
"Фульвигрейн" гуминді және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш, Фульвигрейн Бор маркасы, су суспензия (фульвоқышқылдарының тұздары, 10% + бор (B), 8%)
3 438
литр
1279
"Фульвигрейн", марклары Фульвигрейн Классик гумин және фульвоқышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылының тұздары - 16%, фульвоқышқылының тұздары - 4%
3 438
литр
1280
"Фульвигрейн", марклары Фульвигрейн Сид гуминді және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
гумин және фульвоқышқылдарының тұздары - 12%, теңіз балдырларының сығындысы - 6%
3 438
литр
1281
"Фульвигрейн", марклары Фульвигрейн Стимул гуминді және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқышы
су суспензия (фульвоқышқылдары, 20% + күкірт (S), 1,5% + мыс (Cu), 0,5% + магний (Mg), 2,1% + марганец (Mn), 0,65% + темір (Fe), 1,35% + мырыш (Zn), 0,3%)
3 438
литр
1282
Цитогумат Голд
Гумин қышқылы <5, фульвоқышқылы <1, гуминдік заттар <6, N-1,43, K-6,2, Na-5,2, Fe-0,4, Cu-0,2, Zn-0,2, B-0,2, Mn-0,17, Co-0,02, Mo-0,018
1 300
литр
1283

10 505
литр
1275
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%, Zn-1%, Со - 0,5%, Mo-1%, аминокислоты-9%, L-аминокислоты-6,5%, экстракт морских водорослей-4%, органическое вещество-30%
10 825
литр
1276
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%, B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминокислоты-10%, органические вещества-40%
9 720
литр
1277
ФЕРТИКА бесхлорное калийное удобрение с микроэлементами Экокалий
К20:42+S+Mg
180 600
литр
1278
Органо - минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
Органо - минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор, водная суспензия (Соли фульвовых кислот,10% + Бор (В), 8%)
3 438
литр
1279
Органо -минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
3 438
литр
1280
Органо - минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Сид
соли гуминовых и фульвовых кислот - 12%, экстракт морских водорослей - 6%
3 438
литр
1281
Органо -минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
водная суспензия (Фульвовые кислоты, 20% + Сера (S), 1,5% + Медь (Cu), 0,5% + Магний (Mg), 2,1% + Марганец (Mn), 0,65% + Железо (Fe), 1,35% + Цинк (Zn), 0,3%)
3 438
литр
1282
Цитогумат Голд
Гуминовая кислота<5, фульвовая кислота<1, гуминовые вещества<6, N-1,43, K-6,2, Na-5,2, Fe-0,4, Cu-0,2, Zn-0,2, B-0,2, Mn-0,17, Co-0,02, Mo-0,018
1 300
литр
1283

10:26:26 маркалы, Нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
119 632
тонна

Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
119 632
тонна