"2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37/178 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 наурыздағы № 40/188 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37/178 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 349 627,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 533 712,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 776,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 549,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 790 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 400 481,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 37/178 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2026 – 2028 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 марта 2026 года № 40/188
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31/178 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 349 627,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 533 712,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 776,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 549,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 790 590,0 тысяч тенге;
2)затраты - 3 400 481,2 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 854,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 50 854,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 854,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -50 854,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 50 854,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 854,2 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.