Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы "Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 қаулысына өгерістермен толықтырулар енгізу туралы"
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 1 шілдедегі № 11-07-1782 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына сәйкес Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1073 "Барлық үміткерлер үшін үгіт басылым материалдарын орналастыру орындарын айқындау туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жауапты Ақтау қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Байпақов
КЕЛІСІЛДІ:
Б. Балиұлы _________
З. Оразай _________
Н. Жылқайдар _________
Ақтау қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "1" шілдесіндегі
№ 11-07-1782 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ақтау қаласы
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Маңғыстау облыстық ғылыми-әдістемелік және мәдени-демалыс қызметі орталығы" 1-шағын аудан.
Ақтау қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Абай атындағы мәдени демалыс кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 4-шағын аудан.
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 5-шағын аудан.
Маңғыстау облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасының "Маңғыстау облыстық жастар ресурстық орталығы" мәденидемалыс кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6-шағын аудан.
Нұрмұхан Жантурин атындағы облыстық музикалық драма театры, 8-шағын аудан.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оқушылар сарайы", 17-шағын аудан
Маңғыстау облысының мәдениет, архив және құжаттама басқармасының "Қабиболла Сыдиыков атындағы кітапхана, 19а шағын аудан.
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 33-шағын аудан.
Маңғыстау облысы әкімдігінің іс басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Достық үйі" ғимараты 34-шағын аудан.
Өмірзақ ауылы
Ақтау қалалық білім бөлімінің Өмірзақ ауылы, Рауан тұрғын үй массиві № 26 орта мектебі "АКТ залы".
Ақтау қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "1" шілдедегі
№ 11-07-1782 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы

"О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актау Мангистауской области от 20 мая 2019 года № 1073 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов""
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 1 июля 2026 года № 11-07-1782
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата города Актау Мангистауской области от 20 мая 2019 года № 1073 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов":
приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау, ответственного за данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Байпаков
СОГЛАСОВАНО:
Б. Балиулы _________
З. Оразай _________
Н. Жылкайдарулы _________
Приложение 1 к постановлению
акимата города Актау
от "1" июля 2026 года
№ 11-07-1782
Помещения, представляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Город Актау
"Мангистауское областное государственное учреждение “Мангистауский областной научно-методический центр культурно-досуговой деятельности” Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 1-й микрорайон."
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый комплекс имени Абая" на праве оперативного управления акимата города Актау, 4-й микрорайон.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 5-й микрорайон.
Коммунальное государственное учреждение "Актауский городской центр общественного развития" акимата города Актау, 6-й микрорайон.
"Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жанторина, 8-й микрорайон."
"Дворец школьников" Управления образования Мангистауской области, 17-й микрорайон."
"Библиотека имени Кабиболлы Сыдыикова" Управления культуры, архивов и документации Мангистауской области, 19а микрорайон."
Коммунальное государственное учреждение "Актауская городская Мангистау арена детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Мангистауской области, 33-й микрорайон.
"Здание "Дом дружбы" коммунального государственного учреждения Управления делами акимата Мангистауской области, 34-й микрорайон."
Село Умирзак
"АКТ-зал средней школы № 26 жилого массива Рауан села Умирзак Актауского городского отдела образования."
Приложение 2 к постановлению
акимата города Актау
от "1" июля 2026 года
№ 11-07-1782
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
город Актау

1 шағын аудан, № 18/2 ғимарат "ОНМЦ" алдындағы аялдаманың оң жағында
2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау жоғары педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3 шағын аудан, № 145 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3 шағын аудан, № 10 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
3А шағын аудан, № 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
4 шағын аудан, № 4 үй артындағы аялдама
5 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының оң жағында
6 шағын аудан, № 19 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
6 шағын аудан, № 36 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
7 шағын аудан, № 12 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
8 шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту, архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық – драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8 шағын аудан, № 20 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
9 шағын аудан, № 14 үй артындағы аялдама
11 шағын аудан, № 23 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
11 шағын аудан, № 38 үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
12 шағын аудан, № 83 ғимараттың сол жағында
12А шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында
13 шағын аудан, № 42 Б үйдің алдындағы аялдаманың оң жағында
14 шағын аудан, № 24 үй артындағы аялдаманың сол жағында
14 шағын аудан, № 71 ғимарат "Неке сарайы" алдындағы аялдаманың оң жағында
14 шағын аудан, № 40 үй артындағы аялдаманың сол жағында
15 шағын аудан, ХҚКО ғимаратының алдындағы аялдаманың оң жағында
15 шағын аудан, № 37 үй артындағы аялдама
16 шағын аудан, 26 ғимарат алдындағы аялдаманың оң жағында
16 шағын аудан, № 42 үйдің алдындағы аялдаманың сол жағында
17 шағын аудан, № 6 үй артындағы аялдманың сол жағында
17 шағын аудан, № 104 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
18а шағын аудан, № 3 үй артындағы аялдаманың сол жағында
19а шағын аудан, № 22 үй артындағы аялдаманың сол жағында
19 шағын аудан, № 43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
19 шағын аудан, № 43 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
20 шағын аудан, № 8 үй жанындағы аялдаманың оң жағында
21 шағын аудан, № 37/1 үй артындағы аялдаманың оң жағында
22 шағын аудан, № 29/2 ғимаратының "Ер-Қосай" дүкенінің сол жағында
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында
27 шағын аудан, № 25 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында

1 микрорайон, перед зданием № 18/2 "ОНМЦ", с правой стороны остановки
2 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский высший педагогический колледж имени Мурына жырау Сенгирбекулы" управления образования Мангистауской области
3 микрорайон, за домом № 145, с правой стороны остановки
3 микрорайон, за домом № 10, с правой стороны остановки
3А микрорайон, за домом № 12, с правой стороны остановки
4 микрорайон, остановка за домом № 4
5 микрорайон, с правой стороны здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Өскинбаева" управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
6 микрорайон, за домом № 19, с левой стороны остановки
6 микрорайон, за домом № 36, с правой стороны остановки
7 микрорайон, за домом № 12, с правой стороны остановки
8 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жантурина" управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области
8 микрорайон, за домом № 20, с правой стороны остановки
9 микрорайон, остановка за домом № 14
11 микрорайон, перед домом № 23, с левой стороны остановки
11 микрорайон, перед домом № 38, с правой стороны остановки
12 микрорайон, с левой стороны здания № 83
12А микрорайон, перед торговым домом "Мечта"
13 микрорайон, перед домом № 42 Б, с правой стороны остановки
14 микрорайон, за домом № 24, с левой стороны остановки
14 микрорайон, перед зданием № 71 "Дворец бракосочетания" (Неке сарайы), с правой стороны остановки
14 микрорайон, за домом № 40, с левой стороны остановки
15 микрорайон, перед зданием ЦОН, с правой стороны остановки
15 микрорайон, остановка за домом № 37
16 микрорайон, перед зданием 26, с правой стороны остановки
16 микрорайон, перед домом № 42, с левой стороны остановки
17 микрорайон, за домом № 6, с левой стороны остановки
17 микрорайон, за домом № 104, с правой стороны остановки
18а микрорайон, за домом № 3, с левой стороны остановки
19а микрорайон, за домом № 22, с левой стороны остановки
19 микрорайон, за домом № 43, с левой стороны остановки
19 микрорайон, за домом № 43, с левой стороны остановки (повтор в исходном тексте)
20 микрорайон, около дома № 8, с правой стороны остановки
21 микрорайон, за домом № 37/1, с правой стороны остановки
22 микрорайон, с левой стороны здания № 29/2, магазин "Ер-Қосай"
26 микрорайон, перед торговым центром "Достық"
27 микрорайон, за домом № 25, с левой стороны остановки

27 шағын аудан, № 39 үй артындағы аялдаманың оң жағында
28 шағын аудан, № 47 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
29 шағын аудан № 24 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
30 шағын аудан, № 169 үй алдындағы аялдаманың сол жағында
29 шағын аудан, № 229 ғимарат алдындағы аялдаманың оң жағында
31 шағын аудан, № 1 ғимарат "Мағаш" базары алдындағы аялдаманың оң жағында
31 шағын аудан, № 1 ғимарат "Мағаш" базары оң жағындағы аялдаманың сол жағында
31А шағын аудан, № 14 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
31Б шағын аудан, № 8 үй артындағы аялдаманың оң жағында
32А шағын аудан, № 9 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32В шағын аудан, № 8 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
32Б шағын аудан, № 16/1 үйдің артындағы аялдаманың сол жағында
33 шағын аудан, № 6 үй артындағы аялдаманың сол жағында
34 шағын аудан, № 1 үйдің артындағы аялдаманың оң жағында
39 шағын аудан, № 12 үй артындағы аялдаманың сол жағында
Өмірзақ ауылы
Өмірзақ ауылы, Әділ аялдамасы (дүкен)
Өмірзақ ауылы, Ақжелкен тұрғын үй алабы, Әлем дүкені
Өмірзақ ауылы, Рауан тұрғын үй алабы, Рауан аялдамасы (дүкен)
Өмірзақ ауылы, Оймаша тұрғын үй алабы, Бекзат аялдамасы (дүкен)

27 микрорайон, за домом № 39, с правой стороны остановки
28 микрорайон, за домом № 47, с правой стороны остановки
29 микрорайон, за домом № 24, с правой стороны остановки
30 микрорайон, перед домом № 169, с левой стороны остановки
29 микрорайон, перед зданием № 229, с правой стороны остановки
31 микрорайон, перед зданием № 1 рынок "Магаш", с правой стороны остановки
31 микрорайон, перед зданием № 1 рынок "Магаш", с левой стороны остановки, расположенной справа
31А микрорайон, за домом № 14, с правой стороны остановки
31Б микрорайон, за домом № 8, с правой стороны остановки
32А микрорайон, за домом № 9, с правой стороны остановки
32В микрорайон, за домом № 8, с правой стороны остановки
32Б микрорайон, за домом № 16/1, с левой стороны остановки
33 микрорайон, за домом № 6, с левой стороны остановки
34 микрорайон, за домом № 1, с правой стороны остановки
39 микрорайон, за домом № 12, с левой стороны остановки
Село Умирзак
Село Умирзак, остановка Адил (магазин)
Жилой массив Акжелкен, магазин "Алем"
Жилой массив Рауан, остановка Рауан (магазин)
Жилой массив Оймаша, остановка Бекзат (магазин)