Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 11-05-4 шешімі
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№8 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№8 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Нұртас Оңдасынов атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 4-шағын ауданының № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 21, 22, 22в, 25, 26, 27, 28, 29, 60, 61, 64 үйлері, 4а-шағын ауданының № 1, 1в, 1г, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7б, 8а, 9, 9/2, 10а, 10б, 11а, 12, 14, 16, 17, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23/1, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/4, 31, 32, 33/1, 33а, 34, 35, 60 үйлері.";
№13 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№13 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 6-шағын ауданының № 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 57 үйлері.";
№25 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№25 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.";
№26 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 12-шағын ауданының № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері.";
№31 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№31 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 14-шағын ауданының № 2, 3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 59, 59а, 84, 86, 87 үйлері.";
№34 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№34 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "IT мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 27 апреля 2026 года № 11-05-4
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №8"Избирательный участок №8
Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Нұртас Оңдасынова" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 21, 22, 22в, 25, 26, 27, 28, 29, 60, 61, 64 микрорайона 4, дома № 1, 1в, 1г, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7б, 8а, 9, 9/2, 10а, 10б, 11а, 12, 14, 16, 17, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23/1, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/4, 31, 32, 33/1, 33а, 34, 35, 60 микрорайона 4а.";
избирательный участок №13 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №13
Город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 57 микрорайона 6.";
избирательный участок №25 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №25
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 69, 70 микрорайона 12.".
избирательный участок №26 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №26
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "№ 13 гимназия" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 34, 35, 40, 42, 43, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 микрорайона 12.";
избирательный участок №31 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №31
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 59, 59а, 84, 86, 87 микрорайона 14.";
избирательный участок №34 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №34
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 15-шағын ауданының № 6/1, 6/3, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28а, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 48, 59, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95, 95/1, 96, 97, 99, 99/1, 101, 101/1, 104, 105, 107, 109, 109/1, 110, 112, 112/1, 112/2, 117 үйлері.";
№35 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№35 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "IT мектеп - лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 15-шағын ауданының № 22, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70, 114/1, 115, 115/3, 118, 120, 121/2 үйлері, "Самал" шағын ауданының № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/15, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11а, 12, 13, 14, 15б, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 34/4, 35, 35а, 36, 37, 37а, 37б, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43б, 44, 44а, 45, 45/1, 46, 46а, 46б, 47, 47/1, 47/2, 47а, 49, 49/2, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 57, 58, 59/1, 61а, 61б, 68 үйлері, "Самал-1" шағын ауданының № 4, 4/1, 4/2, 4/10, 4/12, 4/15, 7, 8, 8/2, 8/3, 8/4, 11 үйлері, "Самал-2" шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері.";
№36 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№36 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 58 "Балауса" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 15-шағын ауданының № 2, 3, 3а, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 19/1, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11 үйлері.";
№37 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№37 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "С. Қондыбай атындағы № 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 22-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31, 39 үйлері және № 32, 33, 33/3, 34 жеке үйлері, 23-шағын ауданының № 101 үйі.";
№40 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№40 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 24-шағын аудан, "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты (№2 корпус).

Границы: дома № 6/1, 6/3, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28а, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 48, 59, 76, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 94/1, 95, 95/1, 96, 97, 99, 99/1, 101, 101/1, 104, 105, 107, 109, 109/1, 110, 112, 112/1, 112/2, 117 микрорайона 15.";
избирательный участок №35 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №35
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 22, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70, 114/1, 115, 115/3, 118, 120, 121/2 микрорайона 15, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/15, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11а, 12, 13, 14, 15б, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 34/4, 35, 35а, 36, 37, 37а, 37б, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43б, 44, 44а, 45, 45/1, 46, 46а, 46б, 47, 47/1, 47/2, 47а, 49, 49/2, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 57, 58, 59/1, 61а, 61б, 68 микрорайона "Самал", дома № 4, 4/1, 4/2, 4/10, 4/12, 4/15, 7, 8, 8/2, 8/3, 8/4, 11 микрорайона "Самал-1", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона "Самал-2".";
избирательный участок №36 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №36
Город Актау, 15 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 58 "Балауса" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 19/1, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11 микрорайона 15.";
избирательный участок №37 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №37
Город Актау, 22 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22 имени С. Кондыбая" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31, 39 и частные дома № 32, 33, 33/3, 34 микрорайона 22, дом № 101 микрорайона 23.";
избирательный участок №40 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №40
Город Актау, 24 микрорайон, здание некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова" (2 корпус).

Шекарасы: 24-шағын ауданының № 14, 16, 18, 18/1, 21, 45 үйлері және "Көктем" тұрғын үй кешенінің № 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/10, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 59, 59/1, 59/2, 62, 63, 63/1, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 үйлері, 26-шағын ауданының № 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 үйлері.";
№46 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 13, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 үйлері.";
№53 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №28 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданның № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/3, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 үйлері.";
№54сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 61 "Сұлтан" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 29-шағын ауданының № 3, 4, 5, 6 үйлері, "Толқын" тұрғын үй алабының № 2, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 120/1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 132, 133, 134, 134/1, 136, 139, 147, 159, 160, 162, 206, 212 үйлері, "Толқын-2" тұрғын үй алабының № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 90/5, 90/6, 90/7, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 130/2, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 158, 161, 197, 198, 199, 215, 215/2 үйлері.";
№55 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 14, 16, 18, 18/1, 21, 45 микрорайона 24 и дома № 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/10, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33/1, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 59, 59/1, 59/2, 62, 63, 63/1, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 жилого комплекса "Коктем", дома № 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 микрорайона 26.";
избирательный участок №46 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №46
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 13, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 микрорайона 27.";
избирательный участок №53 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №53
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №28 имени Ахмет Байтурсынулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 200, 201, 201/4, 202, 203, 203/1, 203/2, 203/3, 203/4, 203/5, 203/6, 203/7, 204, 206, 220 микрорайона 29.";
избирательный участок №54 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №54
Город Актау, 29 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад № 61 "Сұлтан" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 6 микрорайона 29, дома № 2, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 120/1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 132, 133, 134, 134/1, 136, 139, 147, 159, 160, 162, 206, 212 жилого массива "Толкын", дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 90/5, 90/6, 90/7, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 130/2, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 158, 161, 197, 198, 199, 215, 215/2 жилого массива "Толкын-2".";
избирательный участок №55 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №55
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 16-шағын ауданының № 8/1, 11, 14, 33, 33/7, 40, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67 үйлері.";
№68 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 16-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 7, 18, 28, 28/1, 31, 42, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 үйлері.";
№241 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 33-шағын ауданының № 19, 20, 21, 22, 29, 30, 31, 32 үйлері.";
№242сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№242 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, "Шығыс-1" шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29а-шағын ауданының № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 95, 142, 142/4, 142/5, 142/6, 142/7, 142/8, 142/9, 142/10, 142/11, 142/12, 142/13, 142/14, 142/15, 142/16, 142/17, 142/18, 142/19, 142/20, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 үйлері, "Шығыс-1" шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 261/8, 261/10, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 үйлері, "Шығыс-3" шағын ауданының № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 69/4, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/1, 255/6, 255/7, 255/14, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 үйлері.";
№252 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 252 сайлау учаскесі

Границы: дома № 8/1, 11, 14, 33, 33/7, 40, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67 микрорайона 16.";
избирательный участок №68 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №68
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 35" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 42, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 микрорайона 16.";
избирательный участок №241 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №241
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 19, 20, 21, 22, 29, 30, 31, 32 микрорайона 33.";
избирательный участок №242 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №242
Город Актау, микрорайон "Шыгыс-1", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 95, 142, 142/4, 142/5, 142/6, 142/7, 142/8, 142/9, 142/10, 142/11, 142/12, 142/13, 142/14, 142/15, 142/16, 142/17, 142/18, 142/19, 142/20, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 микрорайона 29а, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 261/8, 261/10, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 микрорайона "Шыгыс-1", дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 69/4, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/6, 255/7, 255/14, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 микрорайона "Шыгыс-3".";
избирательный участок №252 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №252

Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103 үйлері.";
№256 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№256 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 35-шағын ауданының № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері, 37-шағын ауданының № 4 үйі.";
№263 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№263 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 16-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 35 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 44, 51, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 75, 76, 77, 79, 80, 81 үйлері.";
№267 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№267 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 18-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18а-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10 үйлері.".
№268 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№268 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 19а-шағын ауданының № 4, 12, 12/,1 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 41 үйлері.".
№269 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№269 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 39-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері, 40-шағын ауданының № 2 үйі, 41-шағын ауданының № 4, 5, 6, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.".
№270 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№270 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103 микрорайона 17.";
избирательный участок №256 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №256
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 микрорайона 35, дом № 4 микрорайона 37.";
избирательный участок №263 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №263
Город Актау, 16 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 35" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 44, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 75, 76, 77, 79, 80, 81 микрорайона 16.";
избирательный участок №267 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №267
Город Актау, 18 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10 микрорайона 18а.";
избирательный участок №267 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №268
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 41 микрорайона 19а.".
избирательный участок №269 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №269
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 микрорайона 39, дом № 2 микрорайона 40, дома № 4, 5, 6, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 41.";
избирательный участок №270 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №270
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 36 үйлері.".
№273 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№273 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 49, 51, 54, 55, 104, 107, 110, 112, 113, 115, 116, 217, 217/1 үйлері.".
№274 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№274 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" КММ ғимараты
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 105 үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Ә. Байпақов
КЕЛІСІЛДІ:
Б. Жүсіпов ____________
Н. Тәжібаев ____________
Ә. Сабырбай ____________

Границы: дома № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 36 микрорайона 31б.";
избирательный участок №273 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 273
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 49, 51, 54, 55, 104, 107, 110, 112, 113, 115, 116, 217, 217/1 микрорайона 17.";
избирательный участок №274 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 274
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 105 микрорайона 19.";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков
СОГЛАСОВАНО:
Б. Жусупов ____________
Н. Тажибаев ____________
А. Сабырбай ____________