"Су пайдаланудың 2027-2036 жылдарға арналған перспективалы лимиттерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 122-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2026 жылғы 1 шiлдедегi № 195-НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Су пайдаланудың 2027-2036 жылдарға арналған перспективалы лимиттерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 122-НҚ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Су пайдаланудың 2027-2036 жылдарға арналған перспективалы лимиттері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр Н. Нұржігітов
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация
Министрінің
2026 жылғы 1 шілдедегі
№ 195-НҚ бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригациия
министрінің
2025 жылғы 9 маусымдағы
№ 122-НҚ бұйрығына
қосымша

О внесении изменения в приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 122-НҚ "Об установлении перспективных лимитов водопользования на 2027-2036 годы"
Приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 1 июля 2026 года № 195-НҚ
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 1 июля 2026 года.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 122-НҚ "Об установлении перспективных лимитов водопользования на 2027-2036 годы" следующее изменение:
Перспективные лимиты водопользования на 2027-2036 годы, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр Н. Нуржигитов
Приложение к приказу
Министра водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
от 1 июля 2026 года № 195-НҚ
Приложение к приказу
Министра водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
от 9 июня 2025 года № 122-НҚ