Каспий теңізінің жағалауында Маңғыстау облысында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселер және (немесе) тотализаторлар кассаларын) орналастыру үшін аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 21 шілдедегі № 117 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 12.08.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес Каспий теңізінің жағалауындағы Маңғыстау облысындағы казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселер және (немесе) тотализаторлар кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекаралары айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 12 тамыздан бастап күшіне енеді.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2026 жылғы "21" 07 № 117
қаулысына 1-қосымша
Каспий теңізінің жағалауында Маңғыстау облысында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселер және (немесе) тотализаторлар кассаларын) орналастыру үшін аумақтардың шекаралары
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2026 жылғы "21" 07 № 117
қаулысына 2-қосымша
Каспий теңізінің жағалауында Маңғыстау облысында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселер және (немесе) тотализаторлар кассаларын) орналастыру үшін аумақтардың шекаралары

Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) в Мангистауской области на побережье Каспийского моря
Постановление акимата Мангистауской области от 21 июля 2026 года № 117
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 12.08.2026.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить границы территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) в Мангистауской области на побережье Каспийского моря согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 12 августа 2026 года.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауской области
от "21" 07. 2026 года № 117
Границы территории для размещения казино, залов игровых автоматов,букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и(или) тотализаторов), расположенных в Мангистауской областина побережье Каспийского моря
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауской области
от "21" 07. 2026 года № 117
Границы территории для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенных в Мангистауской области на побережье Каспийского моря